Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális 30 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális 30 feletti pasit találni, aki rendes párkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Nem csak szórakozni. Benne vagyok már a korban és szeretnék megállapodni. Nincsenek hatalmas elvárásaim, csak szeretném megtalálni a páromat. Lehet hogy már késő és a "normális" pasik foglaltak?

2015. nov. 18. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire görcsösen akarod és csak az elvárásaidnak feleljen meg az régen rossz! Főleg hogy neked kell kajtatni egy ilyen után! A pasik jönnek, meglátnak és próbálkoznak. Eddig mi a fenét csináltál?
2015. nov. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11-es: ebből a pár sorból, amit a kérdező írt magáról nagyon messzemenő következtetéseket vontál le. Mintha az illető totál idióta lenne, pedig nem tudni egy csomó részletet. Tulajdonképpen bármelyik feltett kérdésre lehet így válaszolni, hogy: te vagy a hibás, az egoista stb. stb, ezzel aztán bárkit le lehet verni.

Most nem azért, de a te válaszodra is ugyanígy lehetne reagálni, hogy megkeseredett vagy, és gyűlölködő, vagy éppen kioktató. Szerintem meg lehet mondani egy véleményt kevésbé nyers stílusban is, nem így, hogy gyakorlatilag bele van rúgva a másikba, úgy, hogy még a részletek sem ismertek.

2015. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Elvárásaim? Épp azt írom, hogy nincsenek nagy elvárásaim, csak ne szórakozni akarjon.

Társkereső? Szinte csak kalandot keresnek azt ott regisztráltak.

10es: Te hol próbálsz meg ismerkedni?

2015. nov. 19. 20:16
 14/16 anonim ***** válasza:
Pontosan te hány éves vagy?
2015. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

30feletti nőnként már nagyon kevés esély van, de hát azért nem szabad feladni. Én szerencsére kapcsolatban élek, de nekem is az a tapasztalatom, hogy 30-tól felfelé úgy kezelnek, mint egy leprást. csak 40-50-es pasik jöhetnének szóba, abból is a löttyettebb fajta :S

Amúgy meg a pasik minden korban csak szórakozni akarnak. Nem hinném, hogy van olyan, aki azzal kezd el társat keresni, hogy ő most fix kapcsolatot akarna....

2015. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne...Nekem sincsenek különösebb igényeim,csakhogy ne legyen kövér,kopasz,piás,azért érdekelje a szex is (ne csak net)és ne nekem kelljen eltartani,ja és persze ne legyen nős...Ja bocs lehet ezek már nagy igények...

Én 33 vagyok(gyerek nincs),nálam még max 10 év korkülönbség belefér....De ezzel együtt se találok már 2 senkit aki megfelelne az elvárásoknak

Aki igen az már foglalt és/vagy csak 25 éves lányok érdeklik...

2015. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!