Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha vacsorázni hívok egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vacsorázni hívok egy nőt, az azt jelenti, hogy én komoly kapcsolatot szeretnék tőle? F,26

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán...


19L

2015. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy neked mit jelent, csak te tudod.
2015. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Hát ja, honnan tudjuk mi, hogy te milyen céllal hívod el?


Én mondjuk ha egy vacsorába belefektetek, akkor elvárom, hogy utána szex is legyen ... De mondjuk ezt tisztázom is előtte a célszeméllyel ;-)

2015. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha engem elhívna valaki vacsorázni az azt jelentené számomra, hogy érdeklődik irántam és szeretne jobban megismerni.


19/L

2015. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak szex extrákkal?
2015. nov. 26. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szex extrákkal? Eszem egy salátát veled és ezért azonnal szexeljünk? Vagy ahhoz már választhatok egy tál csülkös bablevest? Te jó ég:D
2015. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Szex? Én többre tartom magam annál, minthogy ágyba bújjak valakivel aki elhívott vacsorázni. Egy randevú nem a szexről szól, hanem a másik fél megismeréséről és a kellemes együtt eltöltött időről.

A szex minden esetben a szerelem vonzata kellene hogy legyen. Aki úgy fekszik le valakivel, hogy nincsenek mögöttes érzelmek annak az értékrendjével nagy gondok vannak. Nem állatok vagyunk, hogy az ösztöneink után menjünk.

2015. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#7:

Az ember a legmocskosabb állat :-P

De majd felnősz és elfelejted ezeket a rózsaszín, habos-babos álmokat ;-)

2015. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem sosem növök fel!!! :)
2015. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha csak szex kell, erre megvan a megfelelő vállalkozó személyzet, ehhez nem kell vacsorázni vinned senkit. Kifizeted a tarifát aztán megkapod a szolgáltatást. Ennyi.

Egy kapcsolat pedig nem CSAK szex.

2016. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!