Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a külső számít. Miért?

Figyelt kérdés

Társkeresőn egy beszélgetés után 100-ból 100 nő ha képet küldök, utána se kép, se hang. Ha nem sajátot, hanem egy kölcsönzött jópasi képet, és a beszélgetés ugyanazzal a stílussal megy, 100-ból 100 nő előbb jön a személyes randi ötletével, mint én. Ámde: miért van ez?

A megállapítást tényként kezelem, tehát az ellenkezőjét bizonyítók (akár nők, akár férfiak) kíméljenek. Az okokra vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm!



2015. nov. 21. 18:27
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Hála a Magasságosnak, a szoftverek között túl nagy kárt nem tehetsz...
2015. nov. 21. 21:39
 42/45 anonim ***** válasza:

A külső valóban számít nekik az első körben, főleg, hogy válogathatnak. De nehogy azt hidd, hogy a külső elég. Nagyon fontos a bankszámlád, és a szerszámod mérte is.

Azért vetted észre a külsőt elsőként, mert képküldéssel kezdesz.

Próbáld ki a "minimálbért keresek", és/vagy a "16cm a péniszem", szövegeket a képküldés előtt. Majd meglátod, hogy képet nem is fognak kérni...

2015. nov. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem érted a netes társkereső oldalak lényegét. Lehet, hogy a csaj egyszerre több pasival beszélget, és ha mindegyik egyformám szimpatikus neki, persze hogy azt választja, amelyik jobban tetszik neki.

Vagy te nem így csinálod? Gondolom kiválasztod a számodra legszebb nőt, és nála kezdeményezel.

2015. nov. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem a külső számít (43NŐ) és 2. társkeresőn lelt partnerrel mondom, hogy NEM. De az tény, hogy ha nem jól néz ki, akkor is kell (nálam), hogy valami megfogjon a képen....A pillantás, vagy nem is tudom (talán ösztönösen jön, megérzés, nem tudom). Az sem utolsó szempont hogy milyen kép, mennyire természetes, az ilyen félmeztelen kigyúrt alakos képekre rá se néztem, tipikus magamutogató, de ami úgy nagyjából spontán készült, az szerintem megfelelő ilyen célból küldésre.
2015. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Saavedro ***** válasza:
Kérdező, látszik mennyire lúzer és frusztrált vagy...
2016. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!