Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a külső számít. Miért?

Figyelt kérdés

Társkeresőn egy beszélgetés után 100-ból 100 nő ha képet küldök, utána se kép, se hang. Ha nem sajátot, hanem egy kölcsönzött jópasi képet, és a beszélgetés ugyanazzal a stílussal megy, 100-ból 100 nő előbb jön a személyes randi ötletével, mint én. Ámde: miért van ez?

A megállapítást tényként kezelem, tehát az ellenkezőjét bizonyítók (akár nők, akár férfiak) kíméljenek. Az okokra vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm!



2015. nov. 21. 18:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen azért nem értek veled egyet kérdező. A jó külső nem alapelvárás, inkább azt mondom, hogy rossz külsővel sokkal nehezebb a célod elérned, mivel az alacsony sikerességi arányod miatt jóval több nőnél kell próbálkoznod. (#23)


#28, Te egy nagyon kedves ember lehetsz.

2015. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Emberek! Az ilyen kérdéseknél soha nem lehet eldönteni, hogy melyik tábornak van igaza, de egy nagyon fontos dolog mellett elmegyünk sajnos, hogy ez egy k..va jó zene:

https://www.youtube.com/watch?v=1QWn7Ttvf8U

:)

2015. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
77%
Nincs értelme, hogy bárki felhúzza magát a kérdésen, ez is csak egy tipikus provokáció a Zokogó Testvériség egyik tagjától. Ráadásul a sokadik a témában. Ők olyanok, mint a vallási fanatikusok. Nincs más igazság, csak az övék, akkor is, ha nincs igazuk. :-) Szerencsére belőlük nem lesznek öngyilkos merénylők. :-)
2015. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Csak itt van mire alapozni.:/
2015. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

:DDDDDD


Ezt jól benézted, 37-es. :)

2015. nov. 21. 20:42
 36/45 anonim ***** válasza:

#30 Már hogy ne érdekelne.. Beszélgetni szívesen beszélgetek bárkivel. Ülök a bárpultnál, odajön valaki,nem hajtom el egyből. Ha külsőre nem jön be, és a személyiségével sem tette magát vonzóbbá, azalatt az 5 perc alatt míg megiszom az italomat, akkor viszont nem adom meg a számomat neki csak azért, hogy talán még 10 perc és jobb lesz minden.


Mivel nem ő az egyetlen próbálkozó, ezért teljesen felesleges rabolni egymás idejét, ha már az elején úgy érzem, hogy nem fog működni. Majd adok esélyt annak, akivel az elején is azt látom, hogy jó lehetne.


Kedvesnek meg kedves vagyok..azzal akivel szeretnék. Nem vagyok jótékonysági intézmény és nem vagyok jópofizós.


#28

2015. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Snow-Informer. Kész! Ennyit kell megjegyezni! Minden más mellékes. :)
2015. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

40-es legalább beismeri, hogy ő ilyen, ezért - ha másért nem is - dicséret illeti. Kíváncsi vagyok mivel foglalkozik, de remélem nem tanár.


A baj ott van, hogy a többiek is ugyanilyenek, csak maguk köre vonnak valami érzelgős, hamis cukormázat.

2015. nov. 21. 21:25
 39/45 anonim ***** válasza:

Szerintem a média is bezavar a párkeresésbe. És ha valaki pl. : Corvinus vagy hr végzetségűek akarnak párt keresni akkor náluk nagyobb végzettségűek keresi.

A munkahelyen is van verseny ebből. De én nem a külsőből kerestem párt.

Szem és mosoly

2015. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Villamosmérnök és fizikus vagyok, szoftverfejlesztőként dolgozok.

A tanári pálya igen messze áll tőlem.. :)


#40

2015. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!