Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a külső számít. Miért?

Figyelt kérdés

Társkeresőn egy beszélgetés után 100-ból 100 nő ha képet küldök, utána se kép, se hang. Ha nem sajátot, hanem egy kölcsönzött jópasi képet, és a beszélgetés ugyanazzal a stílussal megy, 100-ból 100 nő előbb jön a személyes randi ötletével, mint én. Ámde: miért van ez?

A megállapítást tényként kezelem, tehát az ellenkezőjét bizonyítók (akár nők, akár férfiak) kíméljenek. Az okokra vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm!



2015. nov. 21. 18:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%

Hányszor akarjátok még ezt különféle variációban megkérdezni?

Számít a külső is, de mindenkinek számít, neked talán bárki jó? Viszont nem csak ez számít, más is számít. Társkeresőn viszont általában gyorsan szűrnek a felhasználók, az olyan, mint a villámrandi. Hosszas, lassabb ismerkedésre a semleges közeg az alkalmas.

2015. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Szeretném felhívni szíves figyelmedet a kérésre: az ellenkezőjét bizonyítók kíméljenek.
2015. nov. 21. 18:34
 3/45 anonim ***** válasza:
79%

Ha azt akarod megtudni, hogy csak a külső számít-e, akkor nem így kell tesztelned. Ha kedves vagy és még jóképű is, akkor persze, hogy ismerkednének.


Küldd más képét és válts stílust, legyél paraszt. Majd ha így is marad 100ból 100, akkor gyere vissza..


Amúgy mi az oka, hogy a szebb az szebb, a helyesebb az helyesebb? Gyakorlatilag ezt kérdezted..

2015. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nehéz a kérést értelmezni? Melyik része nem érthető?
2015. nov. 21. 18:45
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nálad jobb kinézetűek is próbálkoznak nála.
2015. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Ezt valószínűnek tartom én is, tehát a külső számít. Arra vagyok kíváncsi, hogy mi ennek az oka.
2015. nov. 21. 18:51
 7/45 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak veled egyező választ vagy hajlandó elfogadni, akkor nincs értelme kérdést feltenni. Tanulj meg olvasni, különben az is le lett írva, miért szelektálhatnak ki.

Egyébként meg egyenesebb dolog az, ha eleve olyan az adatlapod, amin van valós fotód magadról, ha valóban társkeresőként vagy fent és nem csak tesztelgeted a felhasználókat.

2015. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki a számára legjobbat keresi, külső-belső és egyéb tekintetében egyaránt. Amíg van olyan, aki kívül-belül valaki számára tökéletes, és esélye is van nála, akkor miért válasszon olyat, aki valamiben nem passzol? Társkeresőn ez a szelektálás felgyorsul, mert ott az a cél, hogy az ember társat találjon, lehetőleg minél előbb (leszámítva azokat, akik csak félrekefélni akarnak...). Társkeresőkön az emberek többsége nem akar hosszasan beszélgetni. Na, akkor most kifejtettem.
2015. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Ha a szövegértés ily magas professzora vagy, akkor mit nem értesz ezen:


A nőknak tényleg csak a külső számít. (pont, azaz KIJELENTÉS) Miért? (kérdés)

2015. nov. 21. 19:01
 10/45 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, a férfiak is gyorsan szelektálnak.
2015. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!