Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg csak a külső számít. Miért?

Figyelt kérdés

Társkeresőn egy beszélgetés után 100-ból 100 nő ha képet küldök, utána se kép, se hang. Ha nem sajátot, hanem egy kölcsönzött jópasi képet, és a beszélgetés ugyanazzal a stílussal megy, 100-ból 100 nő előbb jön a személyes randi ötletével, mint én. Ámde: miért van ez?

A megállapítást tényként kezelem, tehát az ellenkezőjét bizonyítók (akár nők, akár férfiak) kíméljenek. Az okokra vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm!



2015. nov. 21. 18:27
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Köszi, ez legalább már válasz volt.
2015. nov. 21. 19:02
 12/45 anonim ***** válasza:
83%
Az állításod hazugság, általánosító, minden nőt leminősítesz úgy, hogy csak a töredékét ismered (ne jöjjön senki választási előrejelzésekkel, mert az más), szabad véleménynyilvánítás van, ha nem tetszik, nem kell kérdést feltenni, kishaver. :-)
2015. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
78%

Ha ezt ilyen könnyen kijelented tényként, akkor az okát is tudnod kéne.


Miért? Mert olyat szeretnének, aki mindamellett, hogy kedves, őszinte, bla bla bla, emellett még jóképű is.

Következésképp..van két jelentkező ugyanazzal a kedves személyiséggel..az egyik nem jóképű, a másik igen. Szerinted melyiket választják? És ezen miért kell meglepődni?


Ha eléd tesznek két képet, amögött pedig ugyanaz a személyiség van, akkor melyiket választod? Azt, akit szebbnek, vonzóbbnak tartasz.


Azért ez annyira nem nehéz..

2015. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
95%

Azért nem arra válaszolnak, mert nem tudnak egy helytelen állítást megindokolni.


TE szerinted ez így van, de amúgy baromira nem. Megnézném, hogy mikor jönnél össze egy lánnyal, aki NEKED külsőre nem tetszik/csúnya, de jajj de jó a személyisége. Mintha neked nem számítana a külső.

Ez nem így megy. Egy jó párkapcsolatnak része a szex, a vonzalom, és ha számodra nem tetszik a másik, akkor mégis hogy lesz belőle minőségi szeretkezés?


Nekem eddig csak "átlagos" pasijaim voltak, de a belső tulajdonságaik nagyon "felturbózták" a kinézetüket, ergo őket láttam a világ legjobb pasijainak.


Ringasd csak magad abba a tévhitbe, hogy a nőknek csak a külső számít, könnyebb erre fogni, mintsem beismerni, hogy te közeledsz rossz módszerekkel, rossz helyeken (társkereső) próbálkozol, hibáztasd a női nemet a saját sikertelenségedért.


Ismered a Láthatatlan kiállítást? Bp-n van. Ha nem, rövid ismertető: TELJESEN besötételt, egy-egy lakrésznek berendezett helységben vagyunk, és egy VAK ember vezet körbe végig minket, gyakorlatilag kipróbáljuk, hogy milyen lehet a vakság.

Nah, amikor én voltam, akkor beküldtek minket a helységbe (egy csapat embert), és csak pár perc késéssel jött a fiatalember, aki vezetett minket, ergo mi nem láttuk, hogy néz ki. Egy órát töltöttünk bent velem. És olyan szöveget nyomott ott a sötétben, hogy én magamban azt gondoltam, hogy milyen jó pasi te úr isten. És mi fogadott, mikor a végén, napvilágnál láttam őt? Alacsony, pocakos, foltosan szakállas, görnyedt hátú 28 körül srác. És tudod mit? Rohadtul nem érdekelt, hogy hogy nézett ki, egyszerűen ott akartam maradni vele, és még időt tölteni vele, napokig csak rá gondoltam. (Vidéki vagyok, Pestre kirándulni utaztam fel, így nem lehetett több.) Van az a személyiség, ami tényleg annyira megbabonázza az embert, hogy a külső megszépül. Szóval, ennyit a külsőről.

2015. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az inkább téged minősít, hogy érthető magyar nyelven megfogalmaztam valamit, nevezetesen azt, hogy ezt tényként értékelem, az okokra vagyok kíváncsi, és te az alat axiómát akarod mégis vitatni, pedig megtehetnéd, hogy keresel egy olyan kérdést, ahol inkább releváns a válaszod. Akkor is téged minősít, ha szabad véleményt nyílvánítani. Mindegy, nem zavar, ha téged nem fáraszt feleslegesen írogatni. :)
2015. nov. 21. 19:08
 16/45 anonim ***** válasza:
38%

Igen, számít!


Miért? Most magamból fogok kiindulni, de valószínű más nők is vannak ezzel így.

Azért fontos, mert ha elmegyünk valahová, pl én gyakran járok konferenciákra, hasonló rendezvényekre és a párom pedig el szokott kísérni, na már most, nekem fontos hogy jól nézzen ki az illető mellettem, és bárhol, bármilyen helyen, bármilyen alkalommal meg tudjak jelenni vele!! De hozzáteszem nem csak ezek számítanak, e mellé még jön az intelligencia, humorérzék, kedvesség, iskolázottság, ápoltság, igényesség, mert ezek hiánya nélkül egy helyes pasi sem ér túl sokat!! Ha mellette egy beképzelt, alpári, bunkó, aki nem tud viselkedni és olyan a stílusa hogy jobb elkerülni!

2015. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
95%

A képedet még nem láttam, de irritáló kis fazonnak tűnsz. Nem lehet, hogy ennek is lehet egy nyúlfarknyni kis szerepe a dologban?

Na jó... Ha kizárólag a külsőt nézzük, akkor nálam ezek a határok:

- formátlanra hízott test

- már-már torz, Quasimodo szintű ocsmány fej

Melyik vagy?


Ok, a kérdésed, hogy miért állítok minimumot? Mert melletted kell kelnem-feküdnöm... Elfogadható indok?


Akarsz játszani? Csináld meg ugyanezt a kísérletet egy barlangi ogre és egy Victoria's secret modell képével és várd ki, hogy a pénisszel rendelkező egyedek milyen reakciókat produkálnak.

2015. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
18%
huu de felpontozták magukat a feminácik :D
2015. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
9%

#16

Tehát számodra fontos az,hogy villoghass a pasival.

Gratulálok.

2015. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

nem CSAK a külső számít.


de ha valakivel jól kijövök és képcsere után kiderül hogy nagyon nagyon nagyon nem az esetem mert esetleg 10 centivel alacsonyabb és ehhez 40 kiló, vagy éppen magasabb de 250 kiló, vagy egy horogkereszt van a homlokára tetováltatva, vagy szarv-implantátumok vannak a fejében, hiányos a fogsora stb stb akkor hiába jöttem ki vele jól, nem fogom tovább hitegetni és beszélgetni vele, mert ha kifejezetten párt keresek ez csak időpazarlás lenne.

2015. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!