Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Szerintetek az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek az itteni pasiknak igazuk lehet vagy csak a saját általánosító sikertelenségüket vetítik ki ide?

Figyelt kérdés

"Nem.

Ha átlag alatti vagy átlagos külsőd van,azt vagy pénzzel tudod kompenzálni ha sok van,vagy ha totál bunkó,lekezelő vagy a nőkkel...

Ha egyik sincs meg,akkor esélyed

sincsen.

24/F"


"max ha pénzes vagy, vagy bunkó meg izom se árt"


"Látod és komoly kapcsolatot akarok/akartam, 6 év alatt válaszolt kb 3 csaj az elküldött 1000+ levelemre.

Esélyt se adtak arra, hogy megismerjenek.

Manapság is ugyan ez a helyzet, írok 1-2 nek aki megtetszik, de válaszra se méltat. A legújabb, hogy olvasás nélkül törli a levelemet, anélkül, hogy az adatlapomra ránézne, vagyis a kis 15x15px méretű fotóról eldönti, hogy mi van.

Ennyit a társkeresőkről!"


"Na, na! A nők azért buknak csak itt, mert rögtön kiválasztják a legsármosabb, leszebb csávót aki lehet csak odabüffentett egy "hö gyere mán szexőőőőni"-t de hát biztos majd megváltozik.

A 2-3 oldalt író Dr.Szemernyei Sándor fiatal orvost pedig elajtják a "b**is" szövegével együtt."



És még sorolhatnám az ilyen pasik véleményeit...... .


2015. nov. 21. 12:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
48%

Ide mindenki csak a saját tapasztalatait tudja leírni, mivel nem élt még más bőrében. Annyira nem szorult sokakba empátia, hogy tudják, hogy bizony vannak olyan férfiak, akiknek nem juthat pár, mert minden lány elutasítja őket. Kíváncsi vagyok, hogy az itt prédikálók közül vajon hányan bírtak volna el több száz elutasítást úgy, hogy közben egyetlen egy pozitív jelet nem kaptak még egész életükben.


1: Ebben nagyon tévedsz. Én például nagyon sok lányhoz mentem már oda élőben és próbálkoztam, igyekeztem mindig valami újat kipróbálni, de a külsőm miatt egy lány sem adott esélyt.


6: Ez sem feltétlenül igaz. A legkevésbé sem vagyok görcsös, ha ismerkedésre kerül a sor, ráadásul a környezetem pozitív embernek írna le. Egy cseppet sem hasonlít a viselkedésem a példában leírtra, sőt én magam javasoltam volna ötleteket. Az, hogy tudom, hogy a külsőm miatt egy nő sem képes vonzódni hozzám, tapasztalat. Persze, többször volt már itt a gyakorin is, aki képet kért rólam. Régebben küldtem, és mi volt az általános reakció: hogy igazam van, és tényleg sosem lenne képes vonzódni hozzám egy lány sem.


16: Neked legalább valami összejött. Nekem 29 évesen még egy randi sem!


28: Én például nem hibáztatom a lányokat azért, mert nem vagyok sikeres, hanem csakis a külsőmet teszem felelőssé, amiért ilyen alacsonynak és ocsmánynak születtem.


29: Nagyjából 10-szer annyi időt és energiát fordítok a csajozásba, mint a gyakorizásba :D De mivel alacsony vagyok és ocsmány, amiken nem lehet változtatni, így nagyjából ablakon kidobott idő.

2015. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Tiboo Martino ***** válasza:
Én nem sírok (már)! Egyedül is meg lehet tanulni boldogan élni, amit meg is tettem. Már évek óta beletörődtem! Én akkor sem tartom magam rondának és oyannak aki nem érdemelne párkapcsolatot 20 éves kora óta. Tökmindegy, hogy a nők (fiatal vagy idősebb, átlagos vagy csúnya, kövér vagy vékony), mind azt mondták és mondják rám, már nem izgat! Nagy ívből le vannak ejtve!
2015. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 opened paradise ***** válasza:
Tekintve,hogy minden kérdésnél felbukkannak ugyanazok a válaszok,nem hinném,hogy ők több energiát fektetnének bele.
2015. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Tiboo Martino ***** válasza:
#31 Mintha én írtam volna! Csak a 16-os és 28-as reakciókkal nem tudok azonosulni. A lelkem 6 éven keresztül bírta a sorozatos nyilvános alázást. Képet online még soha nem kért rólam senki, de gondolom úgyanaz menne mint élőben
2015. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
34: Nekem is csak azért kérnek, mert bizony nem kevés kérdésnél szerepel a válaszom :D Általában azt mondják, hogy szerintük nincs ocsmány férfi. Aztán kép után beismerik, hogy mégis. Szóval ezért már leszoktam a kép küldésekről, mert nem hiányzik, hogy olyan lányok is elmondjanak mindenféle undorító és ocsmány férfinek, akikkel amúgy nem is ismerkedési szándékkal levelezek.
2015. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Tiboo Martino ***** válasza:
#35: Nekem csak néhány válaszom volt még (itt). Eddig elkerültem az online világot. F▲szbukom is csak 2011 óta van az is csak azért, hogy a zenei világom újdonságairól értesüljek minél hamarabb. Idén kezdtem el a neten hozzászólogatni.
2015. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
37%
ti aztán bele láttok más életébe ! tipikus magyar mentalitás nem is ismerem az illetőt már is jobban tudok mindent náluk.... itt talán az élet tapasztalatot írják le a srácok ezen nem gondolkoztatok már?
2015. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Amikor valamelyik válaszomban negatív dolgokat írok a párkereséssel kapcsolatban, azt mindig saját tapasztalatból írom, azokból az esetekből merítek,amik velem megtörténtek. Nem mondom,hogy mindegyik nő olyan,amilyenekkel összehozott a sors, de az igazság az,hogy más milyenekkel még nem találkoztam, se neten,se személyesen.
2015. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Egy paranoiás ember is leírhatja a "tapasztalatait", hogy az egész világ őt üldözi, attól még nem feltétlenül az ő nézőpontja lesz a legobjektívebb :D


"Szóval ezért már leszoktam a kép küldésekről, mert nem hiányzik, hogy olyan lányok is elmondjanak mindenféle undorító és ocsmány férfinek, akikkel amúgy nem is ismerkedési szándékkal levelezek."


Úgy emlékszem, többen mondták már itt az oldalon, akiknek küldtél képet, hogy egyáltalán nem vagy ronda. De küldhetsz nekem is, nem vagyok nő, úgyhogy az én véleményem úgysem számít a külsőddel kapcsolatban :D

2015. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
53%

A saját általánosításuk, amit nem véletlenül általánosítanak ennyien: Igazuk van.


Sosem voltam nagy csajozó, de általában volt barátnőm, aki normális volt. Valahogy mindig szerencsésen futottam beléjük, ezt az ismerőseim is megmondták. A tesóm nagy csajozó, izmos, helyes. Mégis mindkettőnknek ugyanaz a véleménye.


Egy átlagos nőre több pasi jut, mint ahány nő jut egy átlagos pasira. Szóval a nők válogathatnak és meg is teszik.


Ha végignézek az ismerőseimen, azt látom, hogy az átlagosnál szebb lányoknak mindig extrább a pasijuk: Sportoló, pénzes vagy bármi. Közben az átlagosnál helyesebb srácoknak sokkal többször van teljesen átlagos, aranyos kis barátnőjük.


A vicc az, hogy ebben a világban olyan szintű álszentséget nyomnak le az embere, hogy az már vicc. Mi pasik is, de a nők ebben lenyomnak minket elég keményen. Mi beismerjük, ha számít a külső vagy az ágyban nyújtott teljesítmény, akár első randin is közöljük. Míg rengeteg nő előad valami színészkedést, amiről úgy érzi, hogy társadalmi elvárás. Ezen az oldalon is rengeteg nő előadja, hogy nem számít a külső és hasonlók, akkor miért van az, hogy sorban mást tapasztalni a való életben?


Rengeteg példát tud erre hozni minden pasi, aki kicsit is figyel a környezetére. Van egy lány barátom, normálisnak tűnt és hasonlók. 2 pasi közül kellett választania, mindkettőt ismertem. Az egyik teljesen rendben volt, ritka jó fej gyerek volt. A másik kinézetre hasonló volt, csak pénzesebb, több helyre elvitte, ezáltal "nagyobbak" voltak az élmények. Ja, de a dolog mellé sokszor lelépett napokra és hasonlók. Na, vajon kit választott? Az itteni női válaszok sorban azt írják, hogy az elsőt választották volna, mert a pénz nem számít. De a valóságban hány ilyet lehet felsorolni? :D Nagyobb baráti körben 3 ilyet találtunk és tucatnyi másmilyen esetet! Vajon miért, egy alternatív univerzumban élünk? :D


Itt is volt egy lány, akivel beszélgettünk, nem akartam semmi komolyabbat. Előadta, hogy szegény nem szép, nagy az orra, ezért biztos nem tetszik másoknak. Megnyugtatta, beszéltem kicsit a lelkére. Előadta, hogy neki nem számít a külső, csak az, hogy megértő legyen a másik. Elkezdett flörtölgetni. Nem álltam a dolog útjába, elkérte a face profilom és elküldtem. Aztán tádám, bejelölt, ráírtam és nem válaszolt. Kiderült, szerinte nem vagyok elég helyes. Na, ennyire nem érdekelte a külső... :D


Egy ideje nekiálltam edzeni kicsit és az egyetemen jobban jönnek hozzám beszélgetni azok a nők, akik amúgy már ismertek. Tehát tudták, hogy milyen a személyiségem, csak épp az izom volt rajtam kevesebb. Na, ennyire érdekli őket a belső. Ugyanolyan volt a személyiségem és a viselkedésem izom nélkül is, csak akkor valahogy nem hatotta meg őket. Ijesztő ez az álszentség. Meg az, amikor a sikertelen pasikon számon kérik a sikertelenséget, amit konkrétan ők okoztak. Egy csaj ismerősöm erre is jó példa... Előadta xy pasiról, hogy a gyerek miért rinyál ennyit, hogy rosszak a nők és biztos nem is próbálkozik. Szerencsétlennel közöltem, hogy 2-3 éve a srác tök normálisan leszólította egy buliban, de a csaj röhögve elküldte egy olyan szöveggel, hogy milyen gázul néz ki. A csaj utána egy ideig csöndben üldögélt csak...

2015. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!