Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Szerintetek az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek az itteni pasiknak igazuk lehet vagy csak a saját általánosító sikertelenségüket vetítik ki ide?

Figyelt kérdés

"Nem.

Ha átlag alatti vagy átlagos külsőd van,azt vagy pénzzel tudod kompenzálni ha sok van,vagy ha totál bunkó,lekezelő vagy a nőkkel...

Ha egyik sincs meg,akkor esélyed

sincsen.

24/F"


"max ha pénzes vagy, vagy bunkó meg izom se árt"


"Látod és komoly kapcsolatot akarok/akartam, 6 év alatt válaszolt kb 3 csaj az elküldött 1000+ levelemre.

Esélyt se adtak arra, hogy megismerjenek.

Manapság is ugyan ez a helyzet, írok 1-2 nek aki megtetszik, de válaszra se méltat. A legújabb, hogy olvasás nélkül törli a levelemet, anélkül, hogy az adatlapomra ránézne, vagyis a kis 15x15px méretű fotóról eldönti, hogy mi van.

Ennyit a társkeresőkről!"


"Na, na! A nők azért buknak csak itt, mert rögtön kiválasztják a legsármosabb, leszebb csávót aki lehet csak odabüffentett egy "hö gyere mán szexőőőőni"-t de hát biztos majd megváltozik.

A 2-3 oldalt író Dr.Szemernyei Sándor fiatal orvost pedig elajtják a "b**is" szövegével együtt."



És még sorolhatnám az ilyen pasik véleményeit...... .


2015. nov. 21. 12:43
1 2 3 4
 21/40 Tiboo Martino ***** válasza:
2-es Az azért van, (hogy a tényleg akkora izomtömeggel rendelkező emberek, akiket már "gorillának" szólítanak az átlagemberek, szólnak kettőt és a csaj már ugrik is), mert abból kiderül, hogy van annyi lóvéja (a havi rengeteg hús, tápkiegek, szteroidok, már csak ezek minimum 300 rugót elvisznek havonta és akkor még ott van a fullos járgány meg a lakás/ház), hogy a csaj látja, eltöltheti az egész életét shoppingolással. Így nem kell mást tennie mint odaadnia a testét és élvezni a semmittevést.
2015. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

"#17 Én orvostanhallgató vagyok, inkább azt látom, hogy a lányok 60-70%-a évek óta egyedül van, még végzés után is."


A kórházban ahol dolgozom egyetlen, ismétlem egyetlen darab szingli doktornőről tudok harminc alatt. Sok a friss házas,és nagyon sok a tartós kapcsolatban élő. arról nem is beszélve, hogy aki egyedül van, az meg azért van egyedül, mert a jóisten sem tudna a hatalmas igényeinek megfelelni, vagy a kórházon/tanuláson kívül nem érdekli semmi, és nem jár sehova.

2015. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazuk.
2015. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Tiboo, ha találsz nekem egy olyan embert, aki csak húsra, tápkiegre/szteroidra elkölt 300.000 forintot havonta, (tehát egy 10-est egy nap), én meghajolok előtted.
2015. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Tiboo Martino ***** válasza:
#18 Nem a szexre vagyok ráfixálva! Csak ha valaki szexuálisan nem vonzó a nők szemében akkor párkapcsolatra nincs esélye ahogy azt az elmúlt 10 év mutatja. Én érzelemközpontú voltam ezt fogalmaztam meg csak máshogy, de beértem volna egy alkalommal is már évek múltán ha nem lehet már párkapcsolat, de oyan meg nem történik csak örömlánnyal, akihez én nem mentem soha és nem is fogok, mert ő nem engem akar. Ha elolvastad volna a válaszaim abban amit linkeltem, akkor képben lennél! Nem tudod miyen a igazi élet, ha a másik nem (úgymond) kegyetlen veled!
2015. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 Tiboo Martino ***** válasza:
#24 Nézz utána! Volt oyan német testépítő bajnok, aki havi másfél millát költött csak szteroidra!
2015. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Tiboo Martino ***** válasza:
Jah és akkor nem is beszélve az amerikaiakról, akik ebből megélnek és ferrarival járkálnak
2015. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
69%
Tapasztalataim szerint ilyen szövegeket azok a még fel nem nőtt, magukat általában tökéletesen férfiasnak és felnőttnek gondoló gyerekek szoktak írni, akikben semmiféle kezdeményezőkészség, önismeret és magabiztosság nincs, akik, bár próbálkoztak már lányoknál, de annyira észrevétlenül, szinte baráti szinten, hogy az illető lánynak valószínűleg fel sem tűnt, hogy voltaképpen most flörtölnek vele...ezeknek a férfiaknak még nagyon sokat kell dolgozni saját magukon, hogy személyes kudarcaikért ne másokat, hanem önmagukat tegyék felelőssé. Onnantól kezdve pedig jönnének a nagyon aranyos, rendes, komoly kapcsolatra vágyó lányok is :) 35/ L
2015. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 opened paradise ***** válasza:
80%
Ha ugyannyi energiát és időt fektetnének abba,hogy próbáljanak normálisan próbálkozni és vagy magukon javítani,mint ezekbe a kommentekbe,akkor már rég nem lenne okuk sírni.
2015. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
24%

"Ha ugyannyi energiát és időt fektetnének abba,hogy próbáljanak normálisan próbálkozni és vagy magukon javítani,mint ezekbe a kommentekbe,akkor már rég nem lenne okuk sírni."


Mert te aztán tudod, hogy ki mennyi energiát fektet bele önmaga javításába, vagy a próbálkozásba... Dolgozom, tanulok, társasági életet élek, sportolok, még pszichológushoz is eljárok, van okom sírni? Van.

2015. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!