Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Szerintetek az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek az itteni pasiknak igazuk lehet vagy csak a saját általánosító sikertelenségüket vetítik ki ide?

Figyelt kérdés

"Nem.

Ha átlag alatti vagy átlagos külsőd van,azt vagy pénzzel tudod kompenzálni ha sok van,vagy ha totál bunkó,lekezelő vagy a nőkkel...

Ha egyik sincs meg,akkor esélyed

sincsen.

24/F"


"max ha pénzes vagy, vagy bunkó meg izom se árt"


"Látod és komoly kapcsolatot akarok/akartam, 6 év alatt válaszolt kb 3 csaj az elküldött 1000+ levelemre.

Esélyt se adtak arra, hogy megismerjenek.

Manapság is ugyan ez a helyzet, írok 1-2 nek aki megtetszik, de válaszra se méltat. A legújabb, hogy olvasás nélkül törli a levelemet, anélkül, hogy az adatlapomra ránézne, vagyis a kis 15x15px méretű fotóról eldönti, hogy mi van.

Ennyit a társkeresőkről!"


"Na, na! A nők azért buknak csak itt, mert rögtön kiválasztják a legsármosabb, leszebb csávót aki lehet csak odabüffentett egy "hö gyere mán szexőőőőni"-t de hát biztos majd megváltozik.

A 2-3 oldalt író Dr.Szemernyei Sándor fiatal orvost pedig elajtják a "b**is" szövegével együtt."



És még sorolhatnám az ilyen pasik véleményeit...... .


2015. nov. 21. 12:43
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

#10


Az online társaság is egyfajta társaság. :) És egy szóval sem mondtam, hogy "mindenférfiilyen", csak ezek a válaszolók jutottak róla eszembe. (Egyébként akkor nyitott a hely, és azt hittük, bejutunk az első fél órában. Van ilyen. :) )

2015. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

"2. Te valamit nagyon rosszul csinálsz, mert az orvos az menő. Sok orvos haverom vagy és nálad jóval alacsonyabb is van meg kimondottan csúnya de csak azért mert ORVOS körül veszik a nők"


Igen, nem hangoztatom úton-útfélen, hogy az vagyok. Egy nő ne a diplomámért szeressen. Továbbá az sem mindemilyen orvos vagy. Magyarországon a sebészen, traumáson meg a nőgyógyászon kívül kb. nem veszik az embert orvos számba. Annyira vicces, amikor elkezd erről beszélgetni az ember és megkérdezi a lány, hogy "Ugye sebész vagy?" és látod az arcán az érdeklődés iszonyatos zuhanását, amikor elmondod, hogy nem.

2015. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
50%

"Továbbá az sem mindemilyen orvos vagy."


Bocsi, szóval az sem mindegy, hogy milyen szeretett volna lenni.

2015. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
79%

"Ez igaz, de ez nincs a hölgyek fejére írva. Teljesen normálisnak tűnő lányokról is rengetegszer kiderül, hogy olyan sekélyes, felszínes értékrendjük van, hogy az hihetetlen. "


Így van, de azért ezt pár perc beszélgetés után le lehet szűrni általában. Pl régebben megvártam egy átlagosnak tűnő lányt a házuk előtt a szomszéd faluban, mert nagyon tetszett. Bemutatkoztam, majd az első kérdése az volt, hogy azzal az autóval jöttem-e. Ezután szerintem már nincs értelme tovább folytatni a beszélgetést. :)

2015. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
#12 Miért nem próbálkozol doktornőknél?
2015. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 Tiboo Martino ***** válasza:
50%

#1-es Ez nem igaz, hogy életében se ment oda (legalábbis rám). És teljes mértékben egyet értek az idézetekkel. Nekem 19 évesen 2004-ben adatott meg először minden, csók, barátnő, szerelem, szex, mind ugyanazzal a személlyel. A lány 18 éves, tökéletes volt minden téren. Aztán a csaj a 10. hónap után hirtelen a semmiből bejelentette, hogy felköltözik Pestre mert pénzt akar keresni és bár nem akar szakítani, meg kell tennie mert nem akar megbántani. Ez fájt de akkor még nem annyira, mint miután megtudtam miért költözött fel. A szakítás után még járkált le hozzám hétvégenként egy darabig. Aztán kiderült, hogy rögtön a szakítás után egy hétre már felnőttfilmben szerepelt (később is évekig ma már tudom). Még a szakítása után két három hónappal a felejtés végett, volt két lány egy-egy hónapig, mind a kettővel két-két alkalom, de érzelem nélkül nekem nem ment és szakítottam. Közben az utóbbi még meg is csalt a szemem láttára, én meg egy hétre rá viszonozhattam volna, de nem tettem mert iyen a természetem, sajnos. Amit mai napig bánok. Ezek után a lányoktól/nőktől, csak negatívat kaptam amit ennél a kérdésnél két válaszommal elmesélek röviden: http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

Akkor szexeltem utoljára 2005 ben. Az első pár évben nagyon hiányzott, csak inkább nem a farkam, hanem a lelkem vágyott jobban társra! Aztán már bőven beértem volna azzal is ha legalább egy valakinél megfelelek, legalább egy alkalom erejéig, de nem így történt. Mindig a külsőségeknél ugrott minden, a személyiséget meg sem akarták ismerni, még azt sem hogy pénzes vagyok vagy sem és az izom sem számított. Én mindig jó lelkű, udvarias voltam, oyan aki mindig a kedvében akart járni a lányoknak. De nincs mit tenni valamiért erre ítélt a sors. Volt, hogy azt tanácsolta több lány is (mind más személyiségű), hogy legyek lekezelő és paraszt a nőkkel (mert az kell!), akkor biztos hajlandó lesz valaki. Sajnos nem sikerült mert nem tudom hogyan kell bunkónak lenni, így ma is kedves szingli vagyok!

2015. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
10%

Egyébként nagyon nem egyszerű orvosként ismerkedni. A betegekre nyilván nem hajtok rá, a kolléganőimnek 99 százalékban régóta van párjuk. Az asszisztencia ki van öregedve, az átlag nővér, vagy asszisztens 40-60 év közötti hölgy (mondjuk cserébe általában nagyon jó fejek), annak a pár fiatal nővérnek meg aki van általában nem az orvosok jönnek be, hanem beteghordók, műtőssegédek, akik közül sokban annyi kultúra sincsen, hogy talán a beteget nem kellene letegezni, meg hülyének nézni... És persze az ember az idejének jelentős részét a kórházban tölti.

Egyébként ti hova mennétek ismerkedni, ha normális lányokat szeretnétek megismerni?

2015. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Tiboo Martino, miért vagy ennyire ráfixálva a szexre? Az "alkalmak" szóhasználatból erre lehet következtetni, az ilyenek pedig sokszor élőben is feltűnnek. Párkapcsolatra így nehéz nőt találni, sokszor pedig akik csak szexet akarnak, azok tényleg olyan stílusúak/természetűek, hogy a bunkóság nyerő náluk, viszont akit így szedsz fel, annál 1-2 alkalomnál ne is várj többet.
2015. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
#17 Én orvostanhallgató vagyok, inkább azt látom, hogy a lányok 60-70%-a évek óta egyedül van, még végzés után is.
2015. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

"#12 Miért nem próbálkozol doktornőknél?"


Nagyon kevés az olyan, aki nem foglalt, viszont sok rájuk a szingli férfi orvos. Gyakorlatilag ha szakítanak, akkor is nem szinglik lesznek, hanem mennek egyből bele a következő kapcsolatba. Egyébként náluk szoktam próbálkozni, de nekik valóban extrémen nagy elvárásaik vannak.

2015. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!