Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyire hisztek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire hisztek ebben a "mindenkinek a saját kategóriájában kell keresnie" feltevésben?

Figyelt kérdés

Tehát ha én vagyok jóképű, sem kigyúrt, sem karriert befutott pasi, rá sem nézhetek egy szép nőre, mi több randira sem hívhatom.


Egyáltalán honnan tudhatom PONTOSAN meghatározni, hogy ki az én kategóriám, na és miből gondolhatjuk, hogy a másik fél is ossza ezt a nézetet?


2015. nov. 8. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2015. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez a "koncepció" itt alakult a gyakori kérdéseken?


Mert soha korábban sehol nem olvastam, vagy hallottam volna.

2015. nov. 8. 18:59
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Csak jó puncikra áldozz időt! Ronda pinával szarra se mész! :)


Pál apostol, Isten minőségellenőre és szóvivője

2015. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Csak annyit mondanék, hogy míg pocakos mackós voltam, volt egy modell csajom. Mindenki azt kérdezte, hogy mi a fenét eszik ez a nő rajtam!?!
2015. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
miért ne nézhetnél rá szép nőre? semelyik férfinek nem kell ronda kövér nő.. de tudod a mai világban csak a nőknek szabad válogatni neked azt mondják ha akarsz nőt add lejjebb az igényedet.... a második kérdés engem is érdekelne
2015. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Minden jogod megvan randira hívni, neki meg minden joga megvan elutasítani.
2015. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 opened paradise ***** válasza:
100%
Semennyire. Azt nézve milyennek látom magam...szrul járnék én azzal :D
2015. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha megtetszik egy a te szemedben fullos nő,simán kezdeményezhetsz nála,azonban ha flegma,és nem vevő rád,akkor már nincs értelme nyálat csorgatni.Viszont legalább megpróbáltad.Nincs előírva,hogy tilos.
2015. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4-es aztán mi lett eltűnt a pocakod a csajjal együtt?
2015. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 opened paradise ***** válasza:

#4

Ilyenkor kell mosolyogva azt mondani,hogy nem tudod,majd megigazítani a sliccedet/megvakarni a térdednél :D

2015. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!