Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyire hisztek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire hisztek ebben a "mindenkinek a saját kategóriájában kell keresnie" feltevésben?

Figyelt kérdés

Tehát ha én vagyok jóképű, sem kigyúrt, sem karriert befutott pasi, rá sem nézhetek egy szép nőre, mi több randira sem hívhatom.


Egyáltalán honnan tudhatom PONTOSAN meghatározni, hogy ki az én kategóriám, na és miből gondolhatjuk, hogy a másik fél is ossza ezt a nézetet?


2015. nov. 8. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Így kategorizálni az embereket a legnagyobb ostobaság és éretlenségre utal.
2015. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na ezaz! Honnan tudod meghatározni a kategóriádat? Persze, valamennyire azért be lehet lőni: egy ápolatlan, elhízott, 8 általánost épphogy elvégzett ember nyilván nem egy "kategória" a vékony, igényes diplomás fiatal lánnyal, stb.

Na de, amikor nem ennyire extrém kontrasztról van szó, akkor hogyan határolod be mégis? Főleg, hogy nem ismered minden egyes ember ízlését, preferenciáit? Oké, lehet, hogy 10 lányból 5-nek a kigyúrt pasik jönnek be, 3-nak a szálkásan vékonyak, de közben 1-nek meg pont a csontik, egynek meg a nagydarabok! Ha te nagydarab vagy, és pont bejönnél annak az egynek, aki esetleg történetesen pont egy vékony, igényes lány, akkor most egy kategória vagytok, vagy nem?

Én nem nézek ki rosszul, de kiemelkedően jól se (pasi vagyok). Jól öltözöm, van stílusom, nem csúnya az arcom, de az átlagnál alacsonyabb vagyok, nem vagyok különösebben izmos és nagyon jóképű sem. Ehhez képest jöttem már össze olyanokkal is, akik után 10-ből 10 férfi nyálát csorgatva megfordul, és koptattak le olyanok is, akiket tök átlagosnak gondoltam külsőre.

Szerintem mindenki hozza ki magából a legtöbbet, és próbálkozzon türelemmel azoknál, akik tetszenek neki. Lehet, hogy egy tradicionális értelemben "jó pasinak" előbb akad be a horog, de ez még nem jelenti, hogy ne lenne olyan, akinek meg pont te vagy az esete. Olyannal meg úgysem leszel boldog, aki meg neked nem az eseted, így aztán teljesen felesleges is törődni ezzel a kategorizálás dologgal.

2015. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Szakítottunk, és azóta már megszabadultam a súlyfeleslegtől.
2015. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!