Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Szerintetek az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek az itteni pasiknak igazuk lehet vagy csak a saját általánosító sikertelenségüket vetítik ki ide?

Figyelt kérdés

"Nem.

Ha átlag alatti vagy átlagos külsőd van,azt vagy pénzzel tudod kompenzálni ha sok van,vagy ha totál bunkó,lekezelő vagy a nőkkel...

Ha egyik sincs meg,akkor esélyed

sincsen.

24/F"


"max ha pénzes vagy, vagy bunkó meg izom se árt"


"Látod és komoly kapcsolatot akarok/akartam, 6 év alatt válaszolt kb 3 csaj az elküldött 1000+ levelemre.

Esélyt se adtak arra, hogy megismerjenek.

Manapság is ugyan ez a helyzet, írok 1-2 nek aki megtetszik, de válaszra se méltat. A legújabb, hogy olvasás nélkül törli a levelemet, anélkül, hogy az adatlapomra ránézne, vagyis a kis 15x15px méretű fotóról eldönti, hogy mi van.

Ennyit a társkeresőkről!"


"Na, na! A nők azért buknak csak itt, mert rögtön kiválasztják a legsármosabb, leszebb csávót aki lehet csak odabüffentett egy "hö gyere mán szexőőőőni"-t de hát biztos majd megváltozik.

A 2-3 oldalt író Dr.Szemernyei Sándor fiatal orvost pedig elajtják a "b**is" szövegével együtt."



És még sorolhatnám az ilyen pasik véleményeit...... .


2015. nov. 21. 12:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
57%
Ez az a típus, aki igazából még életében nem ment oda nőhöz, vagy maximum olyan stílussal/szöveggel, hogy fordított helyzetben még magát is elküldené.
2015. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
52%

"Ez az a típus, aki igazából még életében nem ment oda nőhöz, vagy maximum olyan stílussal/szöveggel, hogy fordított helyzetben még magát is elküldené."


Mert te ezt olyan baromi jól tudod...

Egyébként a harmadik idézet nagyon igaz. Én teljesen kulturáltan, udvariasan szoktam közeledni a hölgyek felé, nem vagy lekezelő, nem verem a mellem, mint a gorilla, de többször megkaptam már, hogy "nézzél, már magadra", mert sajnos az a hatalmas bűnöm, hogy vékony vagyok és csak 172 centi magas, kölyökképpel (egyébként ápolt, igényes vagyok, és orvos a szakmám).

Velem ellentétben a kigyúrt gorilla odamegy a csajhoz, morog valami bunkóságot és a nő olvad. És nem plázacicákról beszélünk, hanem normálisnak tűnő lányokról. Sajnos a mai világban, ha az ember nem extrovertált melldöngető idióta, aki külsőre adonisz, akkor a nők szemében nem ember, lehetnek bármilyen pozitív tulajdonságai, arra a drága hölgyek nem lesznek kíváncsiak. Intelligencia, műveltség, világlátottság, kedvesség, hűség... ezek az értékek a mai nők túlnyomó többségénél semmit nem érnek, akinél meg mégis, az már ezer éve foglalt...

2015. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
29%
Igazuk van!
2015. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
68%
#1 taníts mester! Milyen szöveggel kell odamenni nőkhöz, hogy ne küldjenek el?
2015. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
58%

Te szemét kirekesztő, hogy képzeled, hogy a férfiak véleményét nem kéred ki? Talán mert lenézed őket? Most azonnal takarodj el Brüsszelbe és az emberjogi bíróság főépülete elé kiöntött kukoricán térdepelve kérj bocsánatot ezért a soviniszta megszólalásért!


#MansMatter

2015. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan nem csaj vagyok, de engedd meg, hogy válaszoljak, mert kikívánkozik belőlem.


Tegnap voltam szórakozni egy társasággal, akik közül az egyik srácról AZONNAL a tipikus gyakoris, ilyen válaszokat adó srácok jutottak eszembe. Ismertem már régebb óta, de most gyulladt ki a kis lámpa a fejem fölött, hogy hoppá, ő is teljesen ilyen! :D Még a "femináci" szót is használta, illetve még valamit, ami nagyon ide illik, és tipikus, de hirtelen nem jut eszembe.


A saját általánosító sikertelenségüket vetítik ki ide. Az ilyen ember nem csak az ismerkedéssel kapcsolatban negatív (és görcsös), hanem úgy az élet sok más területén is. Például több, mint egy órát álltunk sorba (majd kiálltunk, mert mondtam, hogy inkább vegyünk nemzetibe sört :D), és aközben is mindenki jól elbeszélgetett, egyedül a srác célozgatott a társaságban lévő lány(ok)nak, hogy biztos ő(k) is csak a külső alapján döntenek, esélyt sem adnak a hozzá hasonlóaknak, stb. Aztán persze jött az, hogy "minek álltunk sorba, ha be sem mentünk". Amikor nem találtunk boltot: "minek kell ennyit sétálni". Amikor sétáltunk: "ha én javasolok valamit, akkor azt mindenki leszarja", és FOLYTON, egész este ott negatívkodott, meg antiszockodott, semmilyen ötlet sem volt jó neki. (Hozzáteszem, évek óta reménytelenül szerelmes az egyik lányba a társaságból, de mindenki mondja neki, hogy legyenek csak barátok. Már szerintem nem az érzelmek miatt próbálkozik nála, csak a saját önigazolását keresi, hogy őt tényleg elutasítják ennyiszer, és milyen rossz neki, és sajnálják.) Mi igazából jól éreztük magunkat, de őszintén: az ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni, és folyton így fog hozzáállni a dolgokhoz, nem csak az ismerkedéshez.


Nem tudom, a megkeseredett "24/F", a troll aki az "alacsony és ocsmány" válaszokat írja, illetve az ilyen válaszokat adók hogy néznek ki, de a történetben szereplő srác viszonylag magas, férfiasan testes, nem kimondottan jóképű, de bőven megüti az átlagos szintet (legalább). Úgy tudom, családi körülményei is rendezettek. Ha egy kicsit odafigyelne az öltözködésére, eljárna néha edzeni, és kevésbé unalmas történeteket mesélne (és kicsit halkabban :D), bátran azt mondanám, hogy az első szórakozóhelyen találhatna magának barátnőt, de még így se reménytelen eset. Csak ez az állandó negatívkodás, ez nem kellene.

2015. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%

"Intelligencia, műveltség, világlátottság, kedvesség, hűség... ezek az értékek a mai nők túlnyomó többségénél semmit nem érnek"


Egyrészt igaz, mert sok nő tényleg a kigyúrt, pálcika lábú bunkókra bukik. De ha egy nőnél ezek az értékek nem számítanak, akkor érdemes nála kezdeményezni egyáltalán? Nem...

Vannak normális lányok, csak nehéz megtalálni őket, mert ahogy írtad, vagy foglaltak, vagy kicsit introvertáltak, így nehezen ismerkednek.

2015. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
2. Te valamit nagyon rosszul csinálsz, mert az orvos az menő. Sok orvos haverom vagy és nálad jóval alacsonyabb is van meg kimondottan csúnya de csak azért mert ORVOS körül veszik a nők
2015. nov. 21. 13:11
 9/40 anonim ***** válasza:
53%
#6-os vagyok. A lepontozónak, és a többieknek mondom előre, mielőtt még bármi félreértés lenne: alacsonyabb vagyok, mint a 2-es válaszoló, kb. 65 kg, és introvertált. A "mindenki elutasít" srácnál meg jóval alacsonyabb, kb. 1 fejjel (és vékonyabb).
2015. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

"De ha egy nőnél ezek az értékek nem számítanak, akkor érdemes nála kezdeményezni egyáltalán? Nem..."


Ez igaz, de ez nincs a hölgyek fejére írva. Teljesen normálisnak tűnő lányokról is rengetegszer kiderül, hogy olyan sekélyes, felszínes értékrendjük van, hogy az hihetetlen. ÉS ismétlem, nagyon nem a plázacicákra bukom.

Ami meg az előző hosszú választ illeti, soha nem szoktam ilyen módon negatívkodni baráti társaságban, nem minden sikertelen férfi ilyen. Interneten előfordul, valahol ki kell írni az ilyen dolgokat magunkból. Mondjuk a sráccal abban egyetértek, hogy mi a francnak sorban állni, ha nem mentek be, öt perc alatt úgyis kiderül, hogy milyen gyorsan megy a sor. :-D

2015. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!