Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová lettek az igazi férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


26 éves, független, jól szituált nő vagyok. Egy versenyszférában lévő multinacionális cégnél vagyok csoportvezető, 5 férfi és 1 női alkalmazottal. Jól keresek, a környezetem szépnek, sportosnak és erős nőnek tart. Ennek ellenére nem találok magamnak megfelelően érett, intelligens és felelősségteljes Férfit. FÉRFIT. Azért hangsúlyozom ezt ennyire, mar a mai, férfinak nevezett egyedek legtöbbje valójában infantilis, éretlen fiú, akik édesanyjuk szoknyája alá bújva merészkednek ki a nagyvilágba, a felelősségvállalás mindennemű cselekedete nélkül. Ezért azt gondolom, hogy joggal nevezhetem őket fiúknak és nem pedig férfiaknak. A férfi egy anyagi jólétet, biztonságot és magabiztosságot sugárzó személy kell, hogy legyen akire támaszkodhat a nő a bajban. Én viszont éretlen, sokszor számítógép függő, kocka, a nőket megszólítani képtelen embereket látok.

Mi lett az igazi férfiakkal? Mi az oka ennek a nagy változásnak? Én és még sok intelligens, értékes nő miért nem lelhetünk társra egy igai férfi személyében? teljesen kihaltak?


2015. nov. 16. 20:30
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
53%
Eddig úgyvoltam vele hogy átfutom a gyakorikérdéseket és nézek egy filmet ,de erre muszály válaszoljak!Na idefigyelj már lotyesz,képzeld azért lakom még a szüleimnél mert anyám súlyos beteg,és gondoskodnom kell róla,apám külföldön van folytassam?Mi a f&sz közöd van hozzá hogy ki hogy él?azthiszed egy pasi attól pasi mert beköltözik egy panelba nyomorogni fele fizetését ellövi rezsire meg albérletre?Ha neked innentől kezdődik a férfi akkor kezeltesd ki magad anyukám!Anyagi biztonságot,jólétet kell sugározzon?te hol élsz viz alatt vagy szatyorban?Nem Nyugat Európában vagyunk hahó,észrevetted?vagy onnan irtad a kérdést?Nézz már szét a mai magyar viszonylatra aki nem 100-110ezerért rohad meg a gyárban 3müszakban az foggal körömmel fog kapaszkodni a melójához mert nincs jobb,ha fejen állva fogsz pörögni akkor se,ja és még mielőtt feltennéd a kérdést nem,nem megyek külföldre köszi!Számitógép függő,kocka?Neked ehez mi közöd már nem azért?!Valaki konditerembe jár el,valaki sakkozik,valaki iszik,valaki bélyeget gyüjt,valaki otthon maszekol,neked nem mindegy mivel foglalja el az idejét?!Vagy neked olyan macsó férfi kell aki minden hétvégén berúg aztán hazamegy mocsárrészegen jól szétveri a pofádat aztán megdug,esetleg a másik verzió az hogy elmegy a barátaival inni és meg te otthon az Esmeralda 9726.részét nézed,sorba megdugja a barátnőidet?Neked ez kell?Mert ha igen,akkor forditva ülsz a lovon csak szólok....
2015. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
95%
Fura, hogy egyet sem találsz, pedig azt hinné az ember, hogy arról a magas lóról messzire ellátsz.
2015. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
47%
Hová tűnt Damon Hill????
2015. nov. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Pedig vannak még, csak nem veled állnak szóba...

De az is lehet, hogy csak eszméletlenül magasra tetted a lécet. Ismertem ilyet. Hiszen ha már sikerült elvégezni valami gagyi főiskolát és már "multicsopvez" is lettél, akkor vajon ki felelhetne meg őnagyságának?


De azért, hogy tanácsoljak is valamit: az ehhez hasonló szófordulatokat lehet, hogy kerülni kellene: "versenyszférában lévő multinacionális cégnél" Van olyan (multi) cég, ami nem a versenyszférában tevékenykedik? A leírt pár sorodból egyértelműen látszik, hogy kicsit többet gondolsz magadról, mint a fejedben van...

2015. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Démonbácsit mások is keresik: https://www.youtube.com/watch?v=GpEYdb2ZNbA
2015. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
87%

Neked az az igazi férfi, akinek jó az anyagi helyzete, és már nem a szüleinél lakik?? Ha valaki még az anyukájánál lakik, az még nem éretlen, és lehet intelligens is. A "kocka" fiúk lehet hogy pont az igazi férfiak, akinek lehet, hogy nem bővelkednek pénzben, és nem céges kocsival járnak, de ha bármikor szükséged lenne vmire, vagy bajban vagy, biztosan számíthatnál rájuk.

Így nem haltak ki. Csak te az anyagi függetlenségre buksz. te mennyit vagy együtt a szüleiddel?

2015. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
74%
26/F Velem ugyanez a helyzet kérdező. Túlzott anyagi biztonság mellett sem találok normális partnert magam mellé. Aki 1 kicsit is jobban néz ki az átlagnál annak benne vana rugó a seggében kb a nap minden percében menne ide oda amit hosszú távon nem lehet bírni. Aki meg átlagos vagy az alatti ő meg unalmas mert csak bólogatni tud és nem önmagát adja. Állandóan azt hallom, hogy feszültek mellettem és, hogy nem tudják elengedni magukat pedig nem támasztok túl nagy elvárásokat a másik nem felé. Kérdező teljesen megértem a helyzetedet. Magyarországon a férfiak között nagyjából 10% felelne meg az elvárásaidnak, mivel egy szegény országban nálad is sikeresebbnek lenni nem könnyű.
2015. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Te értékes? Egy üres konzumnő, aki várja a tökéletes konzumembert.
2015. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!