Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová lettek az igazi férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


26 éves, független, jól szituált nő vagyok. Egy versenyszférában lévő multinacionális cégnél vagyok csoportvezető, 5 férfi és 1 női alkalmazottal. Jól keresek, a környezetem szépnek, sportosnak és erős nőnek tart. Ennek ellenére nem találok magamnak megfelelően érett, intelligens és felelősségteljes Férfit. FÉRFIT. Azért hangsúlyozom ezt ennyire, mar a mai, férfinak nevezett egyedek legtöbbje valójában infantilis, éretlen fiú, akik édesanyjuk szoknyája alá bújva merészkednek ki a nagyvilágba, a felelősségvállalás mindennemű cselekedete nélkül. Ezért azt gondolom, hogy joggal nevezhetem őket fiúknak és nem pedig férfiaknak. A férfi egy anyagi jólétet, biztonságot és magabiztosságot sugárzó személy kell, hogy legyen akire támaszkodhat a nő a bajban. Én viszont éretlen, sokszor számítógép függő, kocka, a nőket megszólítani képtelen embereket látok.

Mi lett az igazi férfiakkal? Mi az oka ennek a nagy változásnak? Én és még sok intelligens, értékes nő miért nem lelhetünk társra egy igai férfi személyében? teljesen kihaltak?


2015. nov. 16. 20:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
59%

Nem a férfiakkal van a baj, hanem a nők magas igényeivel. mindenkit lenézel, aki sz@reb pozícióban van mint te és sz@rabbul keres.



No comment. Az ilyennek nem szabadna szaporodnia!

2015. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
62%

#19

Az a gond,hogy a nőknek általában ugyanaz a pasi kell.

2015. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
65%

#20

Vagy kamu.

2015. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
87%
Versenyre akarsz kelni vele ? Összehasonlítani mitek van és a kizárólagos birtokolás a férfi mérce ? Ideálokban elvárásokban élsz , reklám filmek figurái és az átlátszó bókjaik hiányoznak ? Vonzó báj kecsesség van benned ? Itt a karrierista szingli megtestesülése . Aki neked kellene az hódít , gagyi mesék után lefektet , esetleg a sitten gugolászik csalásokért szélhámosságért . Sablon tökéletesség nincs , eléd kerülhet bárki aki emberi és lenyűgöz .
2015. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 schamuelson ***** válasza:
77%
Hogy hová lettek az igazi férfiak? Nem, még nem haltak ki. Egyszerűen csak kiöregedtünk. :)
2015. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
74%
Ez jó, uttsó.:-)
2015. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
41%
Egyik az, hogy tényleg egyre kevesebben vannak-köszönhetően ennek az id.óta korlátlan neveltetésnek. IS. Másik, hogy Neked szerintem idősebb férfiakban kellene keresgélned, ott talán még több akad FÉRFIBÓL. Többek között, jó eséllyel van már annyi tapasztalatuk, és önbizalmuk, hogy merjenek lépni feléd, nem úgy, mint a Veled egykorú "fiúcskák"! Valamint, amiket leírtál magadról, csomó férfit-főleg éretlen férfit, vagy inkább hímnemű lényt, aki nem igazi férfi, ez leblokkol, gátol, stb. Nővérem volt ilyen, tök vonzó nő, okos, de valamennyire tartózkodó eleinte, és rengeteg férfi NEM MERTE megszólítani-ezt sokszor később merték elmondani, azt mondta kb mind, hogy valami miatt nem mertek kezdeményezni, pedig jaj de szerettek volna.
2015. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
68%
Hová lett a kérdező?
2015. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Költőnő? ***** válasza:
68%

vannak, de neked is nőnek kell lenned. Ezt a határozott kiállást hagyd melóhelyen, ott van rá szükség. A melón kívül legyél egyszerűen csak egy nő. Persze nem azt mondom, h menj le rózsaszín szerencsétlen habosbabos kutyába; nem. Engedd a férfit férfinek lenni, mert pont annyira lesz melletted egy férfi férfi (nem fiúcskára gondolok, érted), amennyire te is nő tudsz mellette lenni. Amiket magadról leírtál, mind becsülendő, de a párkeresés nem harc és nem is lista alapján dől el.

Ne legyél ilyen merev, mert ami merev, az rugalmatlan. Törik.

2015. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Vedd már észre, hogy az általad leírt férfi ideál pont nem téged fog keresni, hanem egy tradicionális, de üresfejű nőt. Őt tudja ugyanis irányítani a magabiztosságával, veled csak harcolna.


Másrészt az értékesebb emberek bizonyos értelemben mind "kockák", ha nálad ez kizárólag negatív jelző, akkor veled van a baj.

2015. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!