Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová lettek az igazi férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


26 éves, független, jól szituált nő vagyok. Egy versenyszférában lévő multinacionális cégnél vagyok csoportvezető, 5 férfi és 1 női alkalmazottal. Jól keresek, a környezetem szépnek, sportosnak és erős nőnek tart. Ennek ellenére nem találok magamnak megfelelően érett, intelligens és felelősségteljes Férfit. FÉRFIT. Azért hangsúlyozom ezt ennyire, mar a mai, férfinak nevezett egyedek legtöbbje valójában infantilis, éretlen fiú, akik édesanyjuk szoknyája alá bújva merészkednek ki a nagyvilágba, a felelősségvállalás mindennemű cselekedete nélkül. Ezért azt gondolom, hogy joggal nevezhetem őket fiúknak és nem pedig férfiaknak. A férfi egy anyagi jólétet, biztonságot és magabiztosságot sugárzó személy kell, hogy legyen akire támaszkodhat a nő a bajban. Én viszont éretlen, sokszor számítógép függő, kocka, a nőket megszólítani képtelen embereket látok.

Mi lett az igazi férfiakkal? Mi az oka ennek a nagy változásnak? Én és még sok intelligens, értékes nő miért nem lelhetünk társra egy igai férfi személyében? teljesen kihaltak?


2015. nov. 16. 20:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
74%

Az anyagi jólét helyett inkább az intelligenciát írtam volna, ettől eltekintve sok igazság van abban, amit írtál, kérdező...:-)

Erős nő mellé pedig azért kell valódi férfi, hogy egyenrangú partneri, és ne alá-fölé rendelt viszony legyen a kapcsolatban. Nem tudnék együtt élni olyannal, akit nem tudok tisztelni.

2015. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
80%
Menj,probald meg az “elit tarskeresot.“ ott vannak a hozzad hasonlo “ELIT“ ferfiak:)
2015. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
65%
Én találtam pedig nem is vagyok multis csopvezető, nem fogadtam el amikor felajánlották a pozíciót:)
2015. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
79%
Nem vagy kicsit beképzelt? Ha pedig valami maccsót akarsz, tegyél le róla, mert lehet hogy elmenne az önbizalmad mellette.
2015. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
85%

Tudod, sok férfit elriasztanak a túlzottan magabiztos, vezető beosztású nők.


Ezzel nem azt mondom, hogy tutimutyi libát keresnek, de szeretik érezni, hogy ők az "irányítóak" egy kapcsolatban (mind pénzügyek, mind kommunikáció terén).


Tudod, két dudás egy csárdában...

2015. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
75%
És hol vannak az igazi nők. Akiknek nem csak a karrier meg a pénz számít, akik háziasak, és nem válnak el az első kis probléma után meg nem buknak rá minden előléptetéssel kecsegtető dákóra.
2015. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit magadba kéne nézni.Több milliárd férfiban,vagy benned van a hiba?
2015. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező elég volt csak az első pár sort elolvasni. Ilyen leírással elriasztod a férfiakat. Ha állításod szerint független, jól szituált, erős nő vagy akkor egy ilyen erős nőnek minek férfi? Ne haragudj, hogy ezt mondom de gyakorlatilag f.rkat növesztettél és azt kérdezed hol vannak a férfiak. Így sehol. Egy nő esetlen, érzékeny, empatikus csupa rózsaszín dolog, nem egy bivaly aki fél kezével a versenyszférában csoportot vezet a másik kezével meg csapot szerel. Melletted max egy papucs fér el vagy egy nagyon tökös férfi de akkor fenn áll a két dudás egy csárdában szituáció. Szóval szed le ezt a kemény álarcot és merj nőies nő lenni.
2015. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem mielőtt itt egymás torkának ugranak az emberek és 10-20 oldalon megy az acsargás, tisztázhatnánk, hogy nem létezik olyan, hogy "igazi férfi". Sőt "igazi nő" sem. Illetve akár azt is állíthatjuk, hogy de létezik, viszont mindenkinek MÁS! A kérdező leírta, hogy NEKI milyen az "igazi férfi". Sok szerencsét, hogy találjon ilyet. De az emberek igényei nem egyformák, így hogy is lehetne mindenki "igaziját" csupán két nagy csoportba gyűjteni? Lehet, hogy Katinak az az "igazi férfi" aki vad és szabad elvű, de Luca inkább azt tartja "igazi férfinak" aki konzervatívabb, kemény kézzel irányítja a család életét, közben Éva meg azt aki ambiciózus és félelmet nem ismerő, kockázat kedvelő.

Fúú, ugye milyen mázli, hogy van miből válogatni és nem csak kétféle "igazi férfi" meg "igaz nő" feliratú temék van a polcon?

2015. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
55%

Azért arra is kíváncsi lennék hol és milyen csoportnak lett vezetője 26 évesen?

5 fő, muhahaha...

A karbantartó csoport is annyi főből áll, amit a rokonunk vezet egy gyárban. Majd szólok neki h jól szituált csopvezető, eddig nem tudott róla:P

.Kérdező meg 3 év alatt egyből elérte a magas szintet szuper fizetéssel, amiből már vett egy lakást meg kocsit is, mert ugye jól szituáltnak minimum van annyi...

Azért valahol csak van egy kis csúsztatás itt.

2015. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!