Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová lettek az igazi férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


26 éves, független, jól szituált nő vagyok. Egy versenyszférában lévő multinacionális cégnél vagyok csoportvezető, 5 férfi és 1 női alkalmazottal. Jól keresek, a környezetem szépnek, sportosnak és erős nőnek tart. Ennek ellenére nem találok magamnak megfelelően érett, intelligens és felelősségteljes Férfit. FÉRFIT. Azért hangsúlyozom ezt ennyire, mar a mai, férfinak nevezett egyedek legtöbbje valójában infantilis, éretlen fiú, akik édesanyjuk szoknyája alá bújva merészkednek ki a nagyvilágba, a felelősségvállalás mindennemű cselekedete nélkül. Ezért azt gondolom, hogy joggal nevezhetem őket fiúknak és nem pedig férfiaknak. A férfi egy anyagi jólétet, biztonságot és magabiztosságot sugárzó személy kell, hogy legyen akire támaszkodhat a nő a bajban. Én viszont éretlen, sokszor számítógép függő, kocka, a nőket megszólítani képtelen embereket látok.

Mi lett az igazi férfiakkal? Mi az oka ennek a nagy változásnak? Én és még sok intelligens, értékes nő miért nem lelhetünk társra egy igai férfi személyében? teljesen kihaltak?


2015. nov. 16. 20:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
22%
A világot úgy igazgatják a háttérben, hogy kevés értelmes ember legyen a Földön. Ha te értelmesnek tartod magad, akkor te a kevesek közé tartozol. Ha meg akarsz érteni dolgokat, akkor nézzél ilyeneket: https://www.youtube.com/watch?v=I7ueGkA7ev0 Szeretettel ölellek.
2015. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%

Ahova a törékeny, védelemre, gyámolításra szoruló nők.


Te magad is inkább vagy férfias, hiába vagy jó nő, minek kéne egy erős nő mellé egy erős férfi?

2015. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt a feltételeknek megfelelő normális pasik ilyenkorra már elkeltek. Másrészt a feltételeknek megfelelő s_eggfej pasik általában nem társat keresnek, csak egy cicamacát aki lehetőleg nem gondolkodik túl sokat, akit lehet mutogatni és némi zsebpénzért cserébe örömmel kiszolgálja urát.
2015. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
27%
A 3-as is igen jó.
2015. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem találsz,akkor benned van a hiba.
2015. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%

Igen, kihaltunk.


Node semmi baj, hiszen te, mint erős, magabiztos, jólfizetett multicsopvez. már rendelkezel mindazzal, amit egy férfitól vársz.


Melletted egy férfinek egyszerűen nincs HELYE.

2015. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Attól lesz valaki férfi, hogy anyagi jólétet sugároz? Jól átgondoltad ezt kérdező? Miért lenne az a férfi dolga, hogy eltartson téged? Egy egészséges kapcsolatban mindkét fél hasonló arányban keres, legalábbis egyik sem várja el feltételként a másiktól, hogy eltartsa. Itt te vagy az éretlen, azért nem találsz rendes férfit.
2015. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
80%
Az nem is férfi, aki csak attól férfi, hogy a mellette lévő nő egy halkszavú, meghunyászkodó gyenge senki.
2015. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
66%
Neked inkább egy nagy vastag pénztárca kell nem férfi.
2015. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
86%

Mivel manapság a válások arány egyre csak nő, a legtöbb gyermek apai mintakép nélkül nevelkedik fel, így a legtöbb fiú (vagy férfi) hajlamos átvenni "női" tulajdonságokat.


Viszont, férfi szemmel pedig az is kimondható, hogy a mai NŐ fogalma sokkal inkább karrierista, vezető személyé vált mint az otthon tűzhelye körül sürgölődő családanyáé, és ezzel együtt a hagyományos szerepek kezdenek felcserélődni.

Félre ne értsd; szerintem jó dolog ha mi nők munkát vállalunk és anyagilag függetlenek leszünk, csupán az olyan tulajdonságok amelyek génszerint belénk vannak kódolva -úgy mond "anyaiösztönöket"- nem szabad félretenni holmi munkáért, és pénzért.

Megtalálni az egyensúlyt a múlt maradi "a nő maradjon csendben" és az egyre inkább hajló "a nő legyen a falkavezér" szerep között nehéz, de nem lehetetlen.


"A környezetem szépnek, sportosnak és erős nőnek tart" -nézd, lehet, hogy te egy szép, sportos és erős nő vagy, de azért lássuk be elég ijesztő lehet egy férfi számára ha ilyen nyíltan kimered állítani mindezt. A magabiztosság nagy erény, de ha ezt ilyen őszintén vállalod már nem annyira nőies tulajdonság, és lássuk be tartalmilag -amellyel azt állítod, hogy a férfiak gyerekes, papucsok- általánosítasz, ami elvén pedig azt is kimondhatnánk, hogy a nők egy hisztis, nyávogós teremtések. Lássuk be, ez azért egyik oldalról sincs így -legalábbis nagyon remélem.


És választ adva a kérdésedre; Nem nem haltak! Vannak még férfias férfiak, és nőies nők, mindez úgy, hogy egyik nemre se legyen rákényszerítve.

Ismerd meg jobban önmagad, néz mélyebbre és keresd meg az okát annak amiért nem találsz magadnak Férfit -mert nem feltétlenül a másik nem a hibás.

2015. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!