Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért itt sír mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itt sír mindenki hogy nem talál párt? Egy kis segítség nektek.

Figyelt kérdés
Semmi más nem kellet tennem csak hogy elmenjek egy szórakozó helyre. És ott is csak álltam mint egy f**z. Nézelődtem iszogattam az energia italomat és arra lettem figyelmes hogy vannak lányok akik figyelnek mosolyognak. Az egyiket elhívtam táncolni, a részletekbe nem mennék bele de volt egy normális randi pár nappal később, sajnos nem lett belőle semmi mert nekem a hölgy unalmas volt de lehetett volna belőle bármi komoly is . szóval ne itt siránkozzatok ha nem el kell menni szórakozni ki mozdulni a komfort zónádból . És most mindenki azt fogja hajtogatni hogy biztos jó képű meg stb, nekik le írom hogy nem egy átlagos kinézetű 26 éves srác vagyok. 178 cm magas 75 kg , kék szem és kopaszodom .
2015. okt. 25. 18:55
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
6%
te 1 vicc vagy ember :D:D szebb az ördögnél picit :D
2015. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
látom új erővel vissza tértél :) drága barátom remélem nem nagyon fáradt el a csuklód
2015. okt. 25. 21:54
 43/51 A kérdező kommentje:

[link]


Ha neki sikerült, akkor még a tic tac kollégának is sikerülhet.

Nincs pénze a gyereknek számottevő

Nincs autója

Nincs jogsija

De van konzol-ja ( kocka )

És van atom szép barátnője :)

2015. okt. 25. 22:00
 44/51 anonim ***** válasza:
87%

No, én is hozzászólnék a dolgokhoz így vasárnap este :D


1. A férfiaknál szerintem se számít annyit a külső, mint a lányoknál. Van egy srác, akire már medikus koromban felfigyeltem (nem úgy), mert szerintem Treacher-Collins szindrómája van. Rá lehet gugli képkeresőzni, hogy el tudjátok képzelni... Na, pont múlt héten láttam a híres fészbúkon, hogy egy ismerősöm lájkolt egy képet, amin az a srác éppen az X. évfordulóját ünnepli egy (nem ronda) csajjal.


2. Szerintem a szándék ellenére felesleges szórakozóhelyeket (pláne diszkó jellegűeket) ajánlanod, Kérdező. Azok, akik itt a GYK-n szoktak sírni/gyűlölködni jó eséllyel nem fognak 1-2 nap alatt átalakulni diszkós csajozógéppé...

Másrészt pedig a lány/nő ismerőseim szerint, aki komoly kapcsolatot keres, az nem a dizsibe megy, mert ott az esetek többségében csak ribik vannak. Szerintem ettől árnyaltabb a kép, viszont a 18-24 éves "dizsis korszakom" tapasztalataiból kiindulva az igaz, hogy kevés ott a komoly kapcsolatra alkalmas lány.

Miért?

Mert jól tudjuk, hogy az ilyen helyeken jóval több hapsi van, és minden csajra rárepülnek. Ha adott egy kívül-belül meglehetősen vonzó leányzó, az biztos, hogy pár alkalom után "elkel" és sose látod többet a helyen. Csak azok a lányok maradnak ott tartósan, akiket valamiért nem visznek annyira srácok, vagy csak egy estére visznek... Ha figyelmesebben követed hosszútávon a felhozatalt, rá fogsz jönni, hogy a lányok kb. 60%-70%a állandó (ők azok, akikről az előző mondatban volt szó), a többi pedig valami alkalom miatt keresi fel a helyet (általában évi 1-2x). Az alkalmi látogatók között vannak a legjobb csajok, de őket általában már otthon várja a kanjuk vagy pedig "csak szórakozni akarnak", és nem akarnak hapsizni (mert ők is szentül vallják, hogy klubban mindenki csak egy éjszakásat akar és mit szólnának a barinők, ha leállnának egy sráccal ismerkedni).

2015. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
9%

"A férfiaknál szerintem se számít annyit a külső, mint a lányoknál."


-->Egészen pontosan azoknál a férfiaknál, akik nem tudnak ismerkedni, és ha feléjük fúj a szél valamilyen nőt, azonnal lecsapnak rá, tökmindegy hogy néz ki. Egyik régi haverom, aki nem igen tudott ismerkedni, olyan ronda csajjal járt hogy... Na mindegy, hagyjuk.

Egy igényes férfi azért bőségesen válogat, mert van miből.


És éppenséggel a férfi az, aki vizuális típusú, nem pedig a nő. Én modell csajt láttam már átlag pasival, de pl azok a pasik akik megtehetik nem átlag nőt választanak, hanem bombázót.

2015. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%
kamú képet én is tudok kirakni az tuti a huga vagy a rokonja
2015. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
78%

Ha lehet változtatni kell a külsőn, utána lehetőleg ne savanyú képpel hanem jókedvűen mosolygósan kimozdulni, ha nem is szórakozó helyre mert én utálom ezt hanem bárhova ahol emberek vannak, és elég csak el lenni valahol és tuti lesz belőle valami, ha más nem legalább barátság összejöhet.


Én 2 éve itt sírtam, de egy gyakoris felhasználó felvette velem a kapcsolatot és fél évet pazarolt rám a drága idejéből hogy virtuálisan adjon két hatalmas pofont és szedjem össze magam. Én össze kaptam magam picit rendbe hoztam a külsőmet, összekaptam magam általa, és kimertem mozdulni és közvetlenebb lenni az emberekkel. Ennek előnye az lett hogy új barátokra tettem szert, a munkahelyemen is jobban elfogadtak már mint akkor, sőt teljesen váratlanul idén februárban ismertem meg barátnőmet.

Egy sima hétköznapon bevásárlás után álltam autóm előtt a parkolóban és a telefonom nyomkodtam majd észrevettem hogy egy fiatal csinos lány kétségbeesetten áll az autója előtt és a sírás határán van. Akkor összekaptam magam, és odamentem hozzá megkérdezni mi a probléma, akkor láttam hogy defektje van, és se az apja se a bátyja nem tudott jönni segíteni mert messze vannak, és a lány sem volt helybéli, szerszám semmi nem volt nála sajnos, se emelő semmi. A pótkereke is elég ramaty állapotban volt, mivel pumpám nekem sem volt a kerék meg nagyon lapos volt így el kellett mennünk a közeli benzinkútra pumpálni. Ilyenkor mondtam hogy ha megbízik bennem gyorsan elszaladok vele, de ő inkább jött velem. Akkor az ő autójába zártunk be mindent közbe ideiglenesen visszaraktam a lyukas gumit nehogy elvigyek az emelőmet. Elintéztük a kereket fel is raktam rá közbe jól elbeszélgettünk és amikor végeztem ültem be az autóba és épp indulni készültem mire a lány bekopogott az ablakomon és adott egy papírt rajta az elérhetőségeivel telefonszám, facebook, skype, email. Aznap este nem mert dolgom volt, de másnap felvettem vele a kapcsolatot, és néhány órás beszélgetés után randira hívtam, majd a harmadik randinkon csókolóztam életembe először, amit a lány pontosabban hölgy el sem hitte mert mint kiderült 3 évvel idősebb mint én, de nagyon fiatalosan néz ki, és irtó kedves. Utána bevallottam hogy sosem volt csajom stb... és a következő találkozónk már a lakásán volt ahol le is feküdtünk már, és azóta annyira szeretjük egymást hogy egy pár lettünk.


Tényleg nem kellett sokat tennem érte, csak össze kellett kapnom magam, picit változtatnom a megjelenésemen meg a savanyú képemet eltüntetni és egyből lett csajom. Arról nem is beszélve mióta változtam többen is sokkal pozitívan tekintettek rám. A munkahelyemen is a legszebb nő aki egy bombázó és modellkedik is, eddig rám se nézett köszönni is csak flegmán köszönt, de mióta fokozatosan változtam szinte le sem veszi rólam a szemét.

2015. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
60%

#45-ösnek:

Úgy látszik, félreértetted amit írtam (és végig se olvastad)!


Azt, hogy "A férfiaknál szerintem se számít annyit a külső, mint a lányoknál" úgy értettem, hogy a férfiak kinézete nem számít annyira, mint a nőknek a kinézete. De ha tovább olvastad volna, akkor le is esett volna a tantusz, mert írtam, hogy ismertem egy (vsz. betegségből kifolyólag) nem éppen helyes srácot és neki is sikerült relatív szép barátnőt szereznie...

2015. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
8%

23:14


Elnézést, kicsit másnapos vagyok, félreértettem és nem is olvastam rendesen végig.

2015. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
18%
Még jó,hogy a kérdező által linkelt képen levő srácnak van barátnője, mivel vagy 10-szer néz ki jobban nálam, de sebaj Tóbiás.
2015. okt. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!