Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki külföldön dolgozik, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki külföldön dolgozik, az hogy talál magának párt, ìrnátok történeteket?

Figyelt kérdés
Magyart/külföldit, hazajönne e/nem, milyen gyakran jár haza/nem jön egyáltalán, magyar lányt otthonról/külföldi magyar lányt, távkapcsolatról van e tapasztalat
2015. okt. 13. 16:01
 1/7 anonim válasza:
Tinder
2015. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

50F Németországból.

-- Sehogy.

Alkalmi kapcsolatok: ronda, buta, bunkó esetleg minezen tulajdonságokkal

rendelkező bennszülött hölgyekkel. Normális német nő eddig még nem állt velem szóba.

Magyar nőből a diplomás értelmes jobb darabok alapvetően német pasira vadásznak.

A maradékból bekacsint néha egy numera.

2015. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szinte ahogy letelepedtem, megtalált a párom:D

Külföldi persze. Magyarral is találkoztam, de szokás szerint róla is kiderült hogy hazug:D Nem is tartott sokáig, utána jött az itteni párom, immár 5 éve vagyunk együtt, voltak gondjaink, de alapvetően boldog vagyok, sosem találkoztam előtte ilyen jó emberrel, kitűnő férjjel, megbízható társsal:) Alapjáraton sem akartam hazamenni, de most már ez egészen biztos. Még akkor sem, ha ne adj isten elválnánk:)

2015. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem ugy minth barmely mas orszagban vegulis a dolog lenyege ugyanaz:-)


A ferjem kulfoldi,6 Eve boldogan egyutt😄😄

2015. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

50F Németországból.

Az előző 2-t is meg lehet húzni, amikor 10 - 20 év után dobják őket. Munkára nem szocializálódnak. Iszonyat lelkesen szopnak, ha eltudod hitetni velük, hogy hajlandó vagy eltartani őket.

2015. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5:os 4-s vagyok, konkretan fetrengtem a rohogestol amikor olvastalak:-))


Nem mintha ide tartozna,de ha a ferjem horribile dictu elveszti a munkajat, vagy elvalok tole vagy barmi, en akkor is kivaloan elleszek anyagilag leven sajat praxisom van (ugyved).


Ez egy tevhit, hogy minden ember a penzre hajt, habar pesten tartottam el eloskodoket, de akkoriban meg volt idom es energiam ilyesmire, ma mar nincs.


Ettol fuggetlenul tovabbi sikeres parkeresest kivanok:-)

2015. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Minek ismerkedjek, hogy kihasználjanak? Mikor kijöttem volt egy nő, aki nagyon közel állt már hozzám. Együtt jöttünk ki, de neki nem volt elég pénze. Segítettem neki, utazást fizettem, szállást adtam, ételt. Aztán amint talált munkahelyet rögtön elhagyott. Pedig már a jegygyűrűt is megvettem. A nők az alapján választanak párt, hogy mennyi érdekük van az adott illetővel együtt lenni.
2015. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!