Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől függ hogy valaki könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ hogy valaki könnyen gyorsan talál olyan párt magának mint amilyet szeretne?

Figyelt kérdés

Van aki évekig szingli és akkor is megalkuszik egy idő után, hogy legyen már végre valakije.

Viszont van olyan, aki nagyon válogatós, azt a ritka pluszt keresi és így is viszonylag gyorsan talál ilyen számára tökéletes pasit.

Vajon csak szerencse kérdése lenne ez? Vagy mitől függ még ez a dolog


2015. okt. 6. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

szerencse és megalkuvás is!


ha valaki külsőre elég jól néz ki,akkor könnyen talál,nekem ez a meglátásom az ismerősi körömben! (illetve ha van egy minimális kinézete és valami feltűnő is benne,vagy a külsejében, vagy pedig a beszédében,megnyilvánulásaiban!)

2015. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

1. Tudd, ki vagy, mi kell hozzá, hogy te jól érezd magad = jó önismeret

2. Ismerd ki magad az embereken = emberismeret

3. Jókor kell lenni jó helyen (akár célzottan is, nem kell a véletlenre hagyni).

4. Tudni kell kommunikálni az emberekkel, nem csak ismerkedési céllal.

5. Társ nélkül is tudni kell teljes életet élni, ne mástól tedd függővé a boldogságod, elégedettséged.


+1 A megalkuvás soha senkit nem tett még boldoggá, ráadásul megalázó annak, aki csak a kellék szerepét tölti be ahhoz, hogy valaki elmondhassa magáról, hogy van párja.

2015. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

részemről ez csakis szerencse kérdése volt. eddig még sosem kellett megalkudnom, pedig jócskán vannak kritériumaim is.


az egy dolog, hogy kinézet, csúnya éppenséggel nem vagyok, de egy bombanőtől is távol állok. szerintem ami ahhoz vezetett, hogy az elmúlt 3-4 évben eddig csak 2 hétig (kb) voltam szingli, mindenféle megalkuvás, rossz érzések nélkül, leginkább annak köszönhető, hogy nyitott vagyok, kezdeményező, és nem kevéssé a harsány természetem miatt. Sokkal könnyebb így észrevenni engem, mintha csak egy sarokban kuporognék, és a néha meghökkentő nyíltságom, őszinteségem, stílusom van olyan hatással az erre kapható férfiakra, hogy egyből érdeklődni kezdjenek.


Azok a körök, amiben mozgok, már eleve feltételeznek pár számomra elengedhetetlen tulajdonságot/érdeklődési kört/célokat, így onnantól már tényleg csak a személyiségeinknek kell passzolnia, ami ha éppen nem idegesítem halálra a magam harsányságával és ő sem frusztrál engem valami nagyon alap dologgal, akkor szinte eleve adott. Szóval igen, így azért könnyű :)

2015. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előttem sokmindent leírtak már.

Hazugság lenne azt mondani, hogy egy jó külső nem jelent előnyt, mert nagy előnyt jelent igen.

De ott van az is, hogy "Hol?"


Hol fordul meg az ember merre jár, a munkahelyén vagy sulin kívül van e emberek között. Van e lehetősége egyáltalán arra, hogy megismerjen valakit, illetve őt megismerje valaki.

És nem mindegy az sem, hogy hol él az ember.


Persze bármikor becsaphat a villám de igen szerencse is kell hozzá jó sok.

2015. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
A saját tapasztalataim alapján az önismereten múlik, és azon, hogy mennyire vagyok "jóban" magammal. Amíg kiegyensúlyozatlan voltam, addig a társamban akartam megtalálni a belőlem hiányzó értékeket, de soha, senkivel nem voltam igazán elégedett, hiszen ezek a tényezők BELŐLEM hiányoztak, más nem tudta pótolni. Amikor aztán tudatosan fejlesztettem önmagam, sokkal kiegyensúlyozottabbá és harmonikusabbá vált a személyiségem, megváltoztak a preferenciáim. Ekkor már olyan társra vágytam, akit önmagáért szerethetek, és nem a saját hiányosságaimat kerestem benne. Mivel nőtt az önértékelésem, sokkal magasabbra került a léc, mint korábban bármikor... régen ugyanis ha megismertem valakit, akkor simán beleláttam az általam vágyott tulajdonságokat, és később mindig kiderült, hogy ezek valójában nincsenek meg az illetőben... Mostanra megtanultam a másikra figyelni, a valódi lényére, a személyiségére, nem idealizálni. És bizony sokan (nagyon sokan) kihullottak a rostán. De mivel tudtam, hogy mit keresek (milyen személyiségű férfit, milyen kapcsolatot), ezért egyszerűen "bevonzottam". Most így jónéhány hónap után azt mondom, hogy tényleg ilyen férfira, ilyen kapcsolatra vágytam, ezúttal nem tévedtem. De ehhez először önmagamon kellett dolgoznom...
2015. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Férfiaknál ultradögös pofi = 1 napon belül lesz csaj.

Átlagos pofi = nincs csaj, csak ha már sikerült biztos egzisztenciát felépíteni, ház, luxusautó, menő vállalkozás.

Átlagosnál rosszabb pofi = zsebhoki amíg fel nem akasztja magát.

2015. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem kell negatívnak lenni utolsó. Egyrészt attól még, hogy valakinek nincs senkije miért kéne felakasztania magát? Nekem sincs (soha nem is volt és valószínűleg nem is lesz) senkim mégse akarom / akartam soha felakasztani magam.

A másik, hogy sokan sokszor írtátok már ezt az önismereti, önfejlesztős dolgot. De azt leírhatná már valaki, hogy ez most mit is jelent KONKRÉTAN.

2015. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A másik, hogy sokan sokszor írtátok már ezt az önismereti, önfejlesztős dolgot. De azt leírhatná már valaki, hogy ez most mit is jelent KONKRÉTAN."


Kezdd el megfigyelni magad, mint hogyha egy kívülálló lennél, és vedd komolyan a reakcióidat, érzéseidet, viselkedésedet a különféle helyzetekben, a gondolataidat, ha emlékszel az álmaidra, azokat is, mindent, amit nem tudatosan irányítasz, vagy eddig nem figyeltél oda rá.

2015. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!