Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek közül érezte-e már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek közül érezte-e már valaki, hogy azért nem talál magának párt, mert más mint a többiek, nem tud azonosulni a mai kor értékrendjével, kilóg a sorból, más korban jobban érezte volna magát?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy sok válasz fog érkezni, mivel elég nehezen körülhatárolható kérdés.
2015. júl. 11. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
nem nagyon van! de a mai nők azért nem találnak párt mert mindenki az álom pasit várja még a ronda nők is és nem adják le az igényüket inkább maradnak egyedül
2015. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez inkább általános. Inkább azért nem talál valaki párt mert a múltat képtelen elengedni. És ha nem ő akkor inkább senki. De a te problémádra csak te tudhatod a választ.
2015. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Teljes mértékben ilyen vagyok, bár volt már párom.
2015. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
En érteztem, a természetem miatt.Azt, hogy más korban kellett volna élnem sose gondoltam.Az nem igazán érdekel, meg mi értelme lenne?Nincs idogépem.
2015. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Én is idegenül érzem magam de nem hiszem hogy más korokban jobb lett volna a helyzet.
2015. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Én határozottan érzem azt jó ideje, hogy más korban nekem jobb lett volna, mivel a kulturális életet fontosnak tartom, ami ma nem igazán van jelen, vagy nem meghatározó.

Az emberek egymáshoz való viszonya is másnak tűnik, ami alapján azt mondhatom, hogy szívesen éltem volna akkor. Ez egy sokkal amorálisabb világ számomra, mint annekelőtte. Nem is beszélve arról, hogy megy minden tönkre körülöttünk. Ahol néha erdők voltak, azokat mára kiirtották, mivel egyre több házat építenek, vagy gyárat állítanak a helyére. Ezer dolgot lehetne még sorolni.

2015. júl. 11. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Együtt érzek teljesen, én is pont így gondolom. Mennyi idős vagy amúgy?
2015. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!