Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért itt sír mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itt sír mindenki hogy nem talál párt? Egy kis segítség nektek.

Figyelt kérdés
Semmi más nem kellet tennem csak hogy elmenjek egy szórakozó helyre. És ott is csak álltam mint egy f**z. Nézelődtem iszogattam az energia italomat és arra lettem figyelmes hogy vannak lányok akik figyelnek mosolyognak. Az egyiket elhívtam táncolni, a részletekbe nem mennék bele de volt egy normális randi pár nappal később, sajnos nem lett belőle semmi mert nekem a hölgy unalmas volt de lehetett volna belőle bármi komoly is . szóval ne itt siránkozzatok ha nem el kell menni szórakozni ki mozdulni a komfort zónádból . És most mindenki azt fogja hajtogatni hogy biztos jó képű meg stb, nekik le írom hogy nem egy átlagos kinézetű 26 éves srác vagyok. 178 cm magas 75 kg , kék szem és kopaszodom .
2015. okt. 25. 18:55
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen igazad van. Én is így jártam. Csak annyi volt a különbség, hogy engem dugtak meg. :P
2015. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
73%

Haver, hiába magyarázol nekik, felesleges. Már én is megpróbáltam hidd el, az lett az eredménye, hogy nekem támadtak.


Sajnos be kell ismerni: vannak olyanok, akiken nem lehet segíteni.

2015. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
11%
mert magas vagy! az alacsony férfiakat ember számba se veszik
2015. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
84%
Na, valaki legalább segíteni próbál az oldal látogatóinak, respect!
2015. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Drága 3. Láttam kb 170cm magas pupos srácot nagyon szép lányal és kb 50 kilos volt a gyerek eből 25 a púp . ne kifogásokat keressetek
2015. okt. 25. 19:02
 6/51 anonim ***** válasza:
13%
én meg láttam ufot! szép barátnővel! ezt ki hiszi el?
2015. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 Interferencia ***** válasza:
13%
Bravó, taps-taps. Azt ugye tudod, hogy a pártalálás meg egyetlen randi nem ugyanaz?
2015. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
20%

Voltam régebben sokszor ilyen helyen,és rám nem mosolygott egy nő sem,de még csak figyelni se nagyon figyeltek engem... Szóval nem mindenkinek ilyen egyszerű a dolga.De anno odamentem én sok lányhoz,hogy csak legalább beszélgessünk stb.,de lekoptattak 1 mp alatt,és esélyt sem adtak még egy beszélgetésre sem.Nos így meg akkor hol is tart a segítség? Ja értem,hogy neked bejött valami,és akkor már azt hiszed,hogy másnak is bejön csak úgy? Hát nem.

Átlagos kinézet,185 cm,70 kg barna szem,barna haj...

24/F

2015. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
59%

Ez remek ötlet :D Mondjuk nem nekem, mert utálom a szórakozóhelyeket, és nem is szeretnék olyan barátnőt, aki gyakran jár diszkóba. Tapasztalatból tudom, hogy mindig el akarna cipelni... Egyedül meg megint csak nem szívesen engedném el...

Szóval maradok olyan valakinél, akinek egyéb hobbija van.

2015. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

7# Csak is rajtam múlt hogy semmi több nem volt belőle.

8# Ez csak egy tipp volt,hogy így is lehet, Azért mert 1 bulin senki nem nézett rád hát istenem majd a következőn.

2015. okt. 25. 19:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!