Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért itt sír mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itt sír mindenki hogy nem talál párt? Egy kis segítség nektek.

Figyelt kérdés
Semmi más nem kellet tennem csak hogy elmenjek egy szórakozó helyre. És ott is csak álltam mint egy f**z. Nézelődtem iszogattam az energia italomat és arra lettem figyelmes hogy vannak lányok akik figyelnek mosolyognak. Az egyiket elhívtam táncolni, a részletekbe nem mennék bele de volt egy normális randi pár nappal később, sajnos nem lett belőle semmi mert nekem a hölgy unalmas volt de lehetett volna belőle bármi komoly is . szóval ne itt siránkozzatok ha nem el kell menni szórakozni ki mozdulni a komfort zónádból . És most mindenki azt fogja hajtogatni hogy biztos jó képű meg stb, nekik le írom hogy nem egy átlagos kinézetű 26 éves srác vagyok. 178 cm magas 75 kg , kék szem és kopaszodom .
2015. okt. 25. 18:55
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
kb 3 ezer forintot költöttem eböl 1 ezer volt a belepő a többi meg energia ital aminek darabja 650 ft volt, ha ennyit neked nem ér ez meg hát sajnállak . 3 ezer ért mit kapsz az örömlányok.hu-n vagy hol ?
2015. okt. 25. 19:25
 22/51 anonim ***** válasza:
46%
Voltam én már sokszor szórakozó helyeken, 20-on éves koromban, egyszer vagy talán kétszer jött össze csaj, az is vagy 15 percig, amíg táncoltunk, meg be nem nyúltam a bugyijába, talán azzal nem is lett volna gond, de pont a tánctéren? :) Mostanában nem igen járok szórakozóhelyre, nincs kivel, meg nem is tudom,hogy Itt Székesfehérváron milyen helyek vannak, five x-et ismerem,azon kívül semmi, pedig jó lenne néha egy társasággal meginni néha-néha egy-egy sört, ha másra nincs is lehetőség.
2015. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
68%

Én egyáltalán nézek ki rosszul, de úgy figyeltem hogy a lányok valamiért sosem néznek meg ( mos nem a discora gondolok, mert oda nem járok)

Biztos csúnyán nézek rájuk :D

2015. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%
Fehervaron van pl a Sakaltanya. Egyebkent en sem jarok night clubba, megis ismerkedek...
2015. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Mint irtam nagyon sok lány párt keres az ilyen helyeken, nem szex partnert arra az estére, az az biztos rossz őtlett volt belenyúlni a bugyiba :)
2015. okt. 25. 19:30
 26/51 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az összes kapcsolat szórakozóhelyen jött össze. (Nem disco) de mind több éves lett.

ez nem feltétlen rossz ötlet,annak aki nem utasìtja el élből a szórakozóhelyeket.

2015. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
24%
arra vered itt a nyálad hogy táncoltál 1 csajjal meg randiztál de nem lett a barátnőd gratt!
2015. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
22# olyan nincs hogy senkinek nem jősz be :) kivétel ha ja nincs kivétel :D
2015. okt. 25. 19:32
 29/51 anonim ***** válasza:
41%

Kizárólag egyesek felfogásával van a probléma. Ugye szokták mondani, könnyebb a rendszert hibáztatni, mint tenni ellene, változtatni rajta.

Van a férfi, van a nő. A férfi a vezető akire felnéz a család. A férfi választ magának asszonyt. A férfi az erősebb nem. A férfi nézi ki magának a leendő feleségét, aki majd gyermekei anyja lehet......

.

.

.

A nő, mint gyengébbik nem, azt a férfit fogja választani, akiből sugárzik a magabiztosság, a hit, és az erő.

Ki az a nő aki a gyenge alapokra akarja helyezni az életét?

Ritka.

Végre erőre kell kapni!!! Nem lazsálni és keseregni, mert te vagy a férfi és ez egy férfire nem méltó.

A másik...... Milyen egyszerű ide leírni a problémákat ugye?

Kíváncsi lennék hányan beszélgettek ilyen dolgokról a szüleitekkel, főleg a férfiak az édesapjukkal...

Ez egy fantasztikus probléma megoldása lehet egy igazi apa-fia beszélgetés. Csak végre mozdulni kellene!!!!!!

2015. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
tic tac azért neked durván lassú a felfogásod :) Értelmezed amit írtam plz. De szerintem ez már annyival több mint amit te az elmúlt 10 évben el értél. Büszke lehetsz magadra, a hozzá állásodra meg mindenre. Te vagy az az 1% akinek nem lehet segíteni, habár te biztos jobban csinálod, ja nem mert akkor nem itt lennél :)
2015. okt. 25. 19:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!