Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért itt sír mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itt sír mindenki hogy nem talál párt? Egy kis segítség nektek.

Figyelt kérdés
Semmi más nem kellet tennem csak hogy elmenjek egy szórakozó helyre. És ott is csak álltam mint egy f**z. Nézelődtem iszogattam az energia italomat és arra lettem figyelmes hogy vannak lányok akik figyelnek mosolyognak. Az egyiket elhívtam táncolni, a részletekbe nem mennék bele de volt egy normális randi pár nappal később, sajnos nem lett belőle semmi mert nekem a hölgy unalmas volt de lehetett volna belőle bármi komoly is . szóval ne itt siránkozzatok ha nem el kell menni szórakozni ki mozdulni a komfort zónádból . És most mindenki azt fogja hajtogatni hogy biztos jó képű meg stb, nekik le írom hogy nem egy átlagos kinézetű 26 éves srác vagyok. 178 cm magas 75 kg , kék szem és kopaszodom .
2015. okt. 25. 18:55
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
9-es szívemből szóltál :)
2015. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
még egy hatalmas titok, a lányok akik szórakozóhelyen vannak 85%-a pasit keres, ugyan úgy mint a fiúk 85% barátnőt
2015. okt. 25. 19:12
 13/51 anonim ***** válasza:
11%
akkor még se lett csajod te szerencsétlen......
2015. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Fogd már fel hogy azért mert nekem ő unalmas volt, már mint a személyisége csak azért nem lett komolyabb belőle. Habár sajnáltatni magad/magatok meg a világot hibáztatni könnyebb :)
2015. okt. 25. 19:15
 15/51 anonim ***** válasza:
52%
Jo. Akkor ne menjetek sehova. Mradjatok a szobaban es maszturbaljatok. En par nap mulva elhivok egy meg full ismeretlen lanyt. Aztan ha jol sul el majd kirohoglek titeket
2015. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
36%

#15


Légy büszke magadra! Ha majd 20 év múlva viszi a vagyonod felét, akkor is verd a melled!

2015. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
55%
Ja. Meg ha ilyen lenne. De nyugodtan gyere ide, itt lakok veszprem megyeben. Elhivlak teged is
2015. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
16# Benne van a pakliba ez is amit mondasz de a srác meg próbálja, ha ilyen negatív vagy biztos nem lesz sikered, tapasztalat :)
2015. okt. 25. 19:20
 19/51 anonim ***** válasza:
17%
menjek le discoba ezreket költeni a semmire akkor inkább rosszlányok.hu ott legalább azt kapok amiért fizetek
2015. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
50%
Akkor meg ne discoba menj, hanem mas kozossegi helyekre. Ne legy retardalt
2015. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!