Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvárásaim miatt nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Eléggé intelligensnek és műveltnek tartanak, ahhoz, hogy normális kapcsolatot tudjak kialakítani valakivel, elvárom, hogy legyen a szintemen, mert ha kilóg a kapanyél a szájából, és csak a sarki kocsmáig terjed az érdeklődése, akkor nem valószínű, hogy akad közös téma.

Nem kell diploma, csak legyen esze.

Valamint tetszen külsőre. Mindegy, hogy 170cm magas, vagy 190, hogy vékony, mackós, vagy sportos, nem ettől fog megtetszeni. Jó, ha lehet, ne legyen szélesebb, mint magas. Viszont előny, ha férfiasan néz ki, azaz borosta, szakáll, normális frizura, nem ecsethaj és egyéb kiegészítői.

Ha ezen túl még megfog benne valami (kisugáruzás, humor), akkor már van esélye.


De miért nem lehet ilyet találni?


22l


2015. aug. 30. 20:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
#29: Kérem szépen, nőkre vonatkoztak azok a tulajdonságok, leginkább. Azt gondoltam, lejön a szövegkörnyezetből. Segítségül, ha az emlékezetem nem csal, valamit meg is jegyeztem az utolsó mondatban.
2015. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Hm, egészen értelmes lennél, ha nem fasságokra használnád az agyadat. Nem gondolkodtál még azon, hogy a gondolataidat pozitív irányban használd fel, nem pedig arra, hogy ismeretleneket sértegess?

(Egyébként nő vagyok.. Mielőtt még egyszer lehülyegyerekeznél, gondoltam, szólok.)

2015. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

# 31: nem te szoktad azt írni, hogy mindenki azt várhatja el a másik nemtől, amit maga is nyújtani tud???

Akkor javaslom, a tapintatot és a toleranciát húzd ki az elvárásaid közül...

2015. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

#32: Nézzük csak, mi voltam eddig az elmúlt 1-2 órában: flúgos, gyökér, parányi agyú, "észkombájn", idiótának tűnő stb. Most meg hirtelen pálfordulás: értelmesnek tűnök, a gondolataimat pozitív dolgokra fordíthatnám... ejnye, nem túlzottan rajongok az ilyen 180 fokos, sebtében fordulatos popsinyalásért, az fix. Mellesleg attól még nem fogom magam kényelmetlenül érezni, mert anonim módon beírja neten valaki: "nő vagyok".


#33: Privát üzenetet írtam!

2015. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom a "senki" alatt itt egy jóképű, pénzes pasast kell érteni. #14-nek tökéletesen igaza van.

Akad körülötted pasi, több mint hinnéd, nem a friendzóne-ba kell rakosgatni őket.

2015. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Nevezheted pálfordulásnak, vagy aminek akarod, de lehet, hogy valójában csak annyi történt, hogy elkezdtem odafigyelni arra, amit és ahogy írsz. Persze attól, hogy értelmesnek tűnsz, még lehetsz egy beszűkült világlátású, szemellenzős s***gfej, szóval nyugi, nem foglak a szerelmemmel üldözni hirtelen, csak megjegyeztem, hogy akár értelmes dologra is fordíthatnád az energiáidat.

Egyébként nem zavarba akartalak hozni, csak nem szeretem, ha tinifiúnak néznek. Már csak azért sem, mert véletlenül se fogalmazok férfiasan.

2015. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"De miért nem lehet ilyet találni? "


Hogy mi?? Nem neked kellene találnod. Ha kinézel valahogy, majd ő rád talál.

2015. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!