Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy így nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így nem találok párt?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, egyetemre járok, nem éppen könnyű szakra. Alapvetően vékony alkat mellett hetente 2-3 alkalommal sportolok, rendszeresen járok fodrászhoz, visszafogottan, de szépen sminkelek, nőiesen, csinosan öltözködöm. Tudok főzni, állítólag nem is rosszul. Nem szeretem, ha túl sokat költenek rám, csak amennyit tudom, hogy tudnék is viszonozni és nem várom el, hogy autóval hordozzák a fenekemet bárhová is. Szerintem kicsit hisztis vagyok, de férfiak állítása szerint, amit én csinálok, az még nem a hiszti kategória. Miért van az, hogy mégse jutok el még egy randiig se soha? Mi az, ami kell a férfiaknak, ami hiányzik belőlem?
2015. aug. 26. 22:20
1 2
 1/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
5%
Ha részt veszel a pszichológiai elemzés kurzusomon esetleg segíthetek. Ennyiből nem tudni.
2015. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Hm, talán nem a BMW-s, kigyúrt, pénzes pasikra kellene hajtani, hanem az átlagos srácokat is észre kéne venni.
2015. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
ez azért van mert még nem találkoztunk valoszínűleg :D23F
2015. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Lehet visszább kell venni az igényekből.
2015. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Egy újabb szép lány, aki nem talál magának férfit. Egy újabb kérdés/probléma, amit meg én nem hiszek el.
2015. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az igényeim konkrétan ott vannak, hogy ne legyen egy tajparaszt és tudjak hozzá külsőre vonzódni (azaz legyen szimpatikus az arca és alkatra nagyobb nálam, ami 160 cm és 45 kg-nál nem nagy teljesítmény). Ez alatt már csak a "bárki" kategória van.
2015. aug. 26. 22:34
 7/17 Blade Bone ***** válasza:
Miket tudsz főzni? :P
2015. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajtos-tejszínes csirkétől töltött paprikáig szinte bármit.
2015. aug. 26. 22:37
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

A következő megoldások lehetségesek:

1. Vagy a külsőd sokkal kevésbé vonzó, mint gondolod

2. Vagy a belsőd sokkal kevésbé vonzó, mint gondolod

3. Vagy az igényeid sokkal magasabbak, mint magadnak bevallod

4. Vagy a kommunikációs képességeid borzalmasan rosszak.

2015. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Blade Bone ***** válasza:
Töltött káposztát is tudsz csinálni? :P
2015. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!