Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves, egyetemista, elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves, egyetemista, elég jól kinéző lány vagyok. Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés
Nem bírom felfogni, hogy miért nem kezdeményeznek a pasik nálam. Minden barátom azt mondja, hogy azért, mert félnek tőlem. De ha meg sem próbálják, akkor soha nem derül ki mi lehetne.. Én pedig nem vagyok az a fajta, aki körbe fog udvarolni egy srácot...ezt nagyon gáz dolognak tartom..

2015. ápr. 8. 12:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Szerintem mert válogatsz, de nagyon.
2015. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ez az első gondolata, hogy biztos sorban állnak nálam a srácok és válogatok... de nincs is kik közül válogatni :D
2015. ápr. 8. 12:15
 3/38 anonim ***** válasza:
Kerhetek egy kepet privatban?
2015. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Azért,amit leírtál. :D

Az meg a másik fele,hogy Te vagy kb. a 21456. lány,aki tetszik nekik,és ha koppantak már előtte sokat,akkor nem biztos,hogy szeretnének még egyszer.Szóval gondold át a dolgokat,és ha szeretnél valamit,kezdeményezz Te.Mert ha nem tudják,hogy bejössz nekik mondjuk,akkor lehet észre sem vesznek...

2015. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza az egóból és nőlj fel. Nyávogós macska nem menő.
2015. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
Volt itt olyan csaj, aki ugyanezt mondta, majd kiderült, a neki nem tetszőeket nem számítja bele...
2015. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak várni kéne a sült galambot, hogy a szádba repüljön, hanem neked is tenni kellene valamit. Egyáltalán nincs előírva sehol sem, hogyha tetszik neked egy férfi, nem mehetsz oda hozzá beszélgetni, ismerkedni.


Tudom, a következő mondatod az lesz, hogy "de hát azért mégsem a lánynak kell kezdeményeznie...". Ha tényleg így gondolod, soha nem lesz senkid sem.


21/F

2015. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, tudjuk, hogy úgyis bepróbálkoztak már nálad, csak nektek sosem jó, aki kezdeményez, de akkor könyörgöm, kezdeményezzete ki a nektek tetsző fiúknál már végre!!


Finnországban például tök természetes, hogy a csaj megy oda a fiúhoz és kezdeményeznek is!

2015. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%
#6.Ez oda bas*ott.
2015. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%
Hadd ne kelljen már egy egyetemistának ecsetelnem, hogy egyáltalán nem minden a külső. Na meg attól, hogy te magad - és az elfogult haverok, barátnők véleménye szerint - jól nézel ki, még nem biztos, hogy mások szubjektív mércéje szerint is.
2015. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!