Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves, egyetemista, elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves, egyetemista, elég jól kinéző lány vagyok. Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés
Nem bírom felfogni, hogy miért nem kezdeményeznek a pasik nálam. Minden barátom azt mondja, hogy azért, mert félnek tőlem. De ha meg sem próbálják, akkor soha nem derül ki mi lehetne.. Én pedig nem vagyok az a fajta, aki körbe fog udvarolni egy srácot...ezt nagyon gáz dolognak tartom..

2015. ápr. 8. 12:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
A fogalmazásmódod alapján még intelligensnek is tűnsz. Jelezz bátran a fiúk felé, aki tetszenek. Ha szemezel velük, az beindít egy folyamatot általában. Én szinte mindig így szerettem bele a csajokba, volt aki addig nem is tetszett... Csak annyi volt, hogy összenéztünk, és elkezdtem gondolkodni, hogy vajon direkt nézett-e rám. Ezért fél szemmel mindig figyeltem, hogy néz-e engem és egyszer csak azt vettem észre, hogy tetszik nekem:-) Úgyhogy flörtölj bátran!
2015. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Sajnos erre már nincs megoldás, magányosan fogod leélni az életet. Szerintem nézz ki egy szimpatikus hidat, és ugorj le. (Úgyis nekrofil vagyok.)
2015. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Én több hozzád hasonló lányt ismertem, és túl magasan van a léc nálatok külső tekintetében. Hiába vagyok ápolt külsejű, sajnos a huszas éveik közepén járó egyetemista lányok körében még mindig a "jóképűség" dönt.

De cáfolj meg, ha nem így van, és cseréljünk képet.

24F

2015. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok hogy ismerkedés nem így mennek manapság hogy random emberekhez odamegyünk sajnos. Az emberek egy részének ismerősi köréből jönnek a felkérők. Akik nem ilyen szerencsések sokuk netről talál valakit. Na aztán vannak a szórakozóhelyek. Egy fix pont pl hely szokott kelleni ahoz hogy ismerkedjenek az emberek nem úgy megy mint régen. Én ajánlanám neked a társkeresőt ha minden cérna szakad egy normális képpel magadról.Jönnek csomóan majd és semmit nem kell csinálnod. De csak akkor válaszd ezt az opciót ha minden cérna szakad. Inkább próbálj először barátságosabb közvetlenebb lenni minden hátsó szándék nélkül egy jelölttel az egyetemen. Ha annyira jócsaj vagy le fog rád csapni.Mai világba sajnos a nőknek kell az ismerkedést kezdeményezni barátkozás vagy valamilyen más interakció formájában akkor lesz tökük foglalkozni veled.Én ezt megtapasztaltam.
2015. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Hány férfi kért fel képküldésre csak ebben a pár kommentben... Ezeket is megpróbálhatnád kihasználni... :) És szó sincsen körbeugráláshoz, ha kedvesen mosolyogsz valakire, vagy odamész hozzá (csoporttársadhoz) megkérdezni egy-két egyetemi dolgot, abból már lehet valami.
2015. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

#34: sajnos igazad van. Egyre kevesebb a spontán szituáció az életben, és egyre kevésbé is nyitottak rá az emberek.

Nézz csak végig a buszon, villamoson. Csomó fiatal már nem a könyvet bújja, hanem az okostelefonját. És pl. miben tudnál leelőzni tök ismeretlenül a busz másik végén állva valaki olyat, akivel éppen akkor beszélget a facebookon? (Főleg, ha fel se néz.)

2015. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Hát igen 36-os sajnos ez ilyen.
2015. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Ha a külsővel nincs gond, akkor csakis a kisugárzásodban / viselkedésedben lehet valami "baj". A kisugárzást a gondolataid is befolyásolják...a gondolataid önmagadról, a férfiakról, stb. ... ezt megérzik az emberek, mint egy illatot, lehet hogy nem tudatosan, de tudat alatt.
2015. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!