Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves, egyetemista, elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves, egyetemista, elég jól kinéző lány vagyok. Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés
Nem bírom felfogni, hogy miért nem kezdeményeznek a pasik nálam. Minden barátom azt mondja, hogy azért, mert félnek tőlem. De ha meg sem próbálják, akkor soha nem derül ki mi lehetne.. Én pedig nem vagyok az a fajta, aki körbe fog udvarolni egy srácot...ezt nagyon gáz dolognak tartom..

2015. ápr. 8. 12:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Hát én megismernélek...
2015. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg gyanítom, hogy pont ez az elvből rideg "csak azért se tűnjek úgy, hogy egy kicsit is érdeklem" típusú jégcsap vagy.

Tudod, nekem ilyen nő komoly kapcsolatra nem kellett sohasem, és ezzel nem csak én vagyok így.

2015. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Egy nagyképű pitsa vagy, ráadásul nem is szép, ezért.
2015. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Tudod mi a gond?


A "Na nehogy már!" felfogásod!

2015. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

#12.Könyvet kéne írnod.

#13. ts=cs.

2015. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
#14.Àmen.
2015. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
51%

Ó, hagyjátok már :D Kétségbe fog esni idővel, hogy nem talált magának való pasit, így összejön valami random fószerrel, aki egyszer-kétszer megdugja, kihasználja. A csaj össze fog törni, és azt fogja híresztelni, hogy minden pasi egy utolsó undorító féreg :)


17/L

2015. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
#15: Miért is? :)
2015. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Legalább elmész randizni? Az a gáz, ha már első ránézésre egyből nemleges a válasz, de még egy kib*szott kávéra sem hívhat meg a próbálkozó, mert egyből elutasítást kap.
2015. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 'kedves' válaszokat, érdemes volt kiírni a kérdést..Egyébként több olyan randim is volt a közel múltban, ahol az én jelzésem után hívtak el, és érdekes, második randi már nem volt:) És nem egoista vagyok, hanem realista. De nem akarok itt nemek harcát kirobbantani, csak értelmes, kívülálló válaszokat vártam volna, opciókat, hogy mit/miket csinálhatok rosszul..
2015. ápr. 8. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!