Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves, egyetemista, elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves, egyetemista, elég jól kinéző lány vagyok. Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés
Nem bírom felfogni, hogy miért nem kezdeményeznek a pasik nálam. Minden barátom azt mondja, hogy azért, mert félnek tőlem. De ha meg sem próbálják, akkor soha nem derül ki mi lehetne.. Én pedig nem vagyok az a fajta, aki körbe fog udvarolni egy srácot...ezt nagyon gáz dolognak tartom..

2015. ápr. 8. 12:11
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Kedves!

#14 vagyok.

Ha neked nem volt értelmes a válaszom ...

A "na nehogy már" elég rémisztő előrejelzés egy kapcsolat indulásakor.

2015. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet szerintem megfejteni. Nem ismerlek, nem látlak. Olyan mintha meg kéne mondanod valamilyen gyümölcs ízét, amilyet még sosem ettél. :)

26/F

2015. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Ha esetleg olyan szakra jársz, ahol kevés a jóképű srác, akkor járjál olyan szakok bulijaira, ahol meg csajból van kevés. Műegyetemistákkal ismerkedést ajánlom, multiknál kezdő mérnökök is magyar viszonylatban szép pénzt kapnak, emellett általában normálisak.
2015. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

lehet nem adtál elég jelet nekik vagy egyszerűen nem volt szerencséd. esetleg csak dugni akartak volna, de rájöttek, hogy nem vagy rá kapható. akár az is lehet, hogy félnek tőled, vagy ahogy jobban megismertek rájöttek, hogy nem vagy az esetük

annyi minden lehet :D

2015. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
49%
lehet h nagy az egod, vagy nem vagy elég nőies. a nőies, dekoratív csajokra ráhajtanak a pasik szinte mindig. az ilyen nagyon önbizalmas, kevésbé nőies csajoktól tartanak. egyébként, csábítani is tudni kell.
2015. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

#17: Aki hasonló jellemű hölgyikével legutóbb összehozott a sors, pontosan ezt az "utat" járta be.

Ő is el volt szállva magától, hogy mennyire jól néz ki (nevezzük inkább erősen átlagosnak, de mondjuk tényleg nem volt ronda), viszont tipikusan ez a típus volt, aki a kisujját nem mozdította volna. És itt nem arról van szó, hogy "az elkényelmesedett pasi elvárja, hogy a csaj körbeugrálja", mert az tényleg gáz. Hanem pont fordítva. A csaj elvárja, hogy a pasi körbeugrálja, anélkül, hogy bárminemű pozitív visszajelzést kapna. Ami szintén gáz. Teljesen érthető, hogy SENKI nem akar olyan barátnőt, akiről lerí, hogy magától a kisujját nem mozdítaná. Ergo nem lehet rá számítani.

2015. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
De, egoista vagy, és le merném fogadni, hogy ronda is.
2015. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

bocsánat, de nehéz értelmes "mit csinálsz rosszúl" válaszokat írni 3 soros leírásból.

Én szerintem veled van a gond. Valahogy egyik régi csaj ismerősöm jut eszembe rólad, nem volt csúnya, okos is volt, kérdezgette az összes barátnője, hogy miért nem akarok tőle semmit, hiszen olyan jó fej, de bakker egy olyan idegesítő csaj volt aki folyton csak panaszkodott, hogy ő senkinek sem kell, de 2 perc beszélgetés után minden pasi szaladt el tőle, mert idegesítő és kicsit őrült volt ha pasikkal beszélt.

2015. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Egy kep tenyleg sokat segiteni.

Es amugy nem kell udvarolni egy fiunak.

Puszatan egy szijat ra irni facen.

Ez jelzes hogy kezdheti.

Vagyis ha nem sik hulye...

Es ne aggodj! Lesz parod :)

Nincs azzal semmibaj ha varsz ra

18/f

2015. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Kiváncsivá tettél.

Hogyan nézel ki?

Küldj képet és beszéljünk,aztán meglátjuk. ;)


27FFI

2015. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!