Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy így nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így nem találok párt?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, egyetemre járok, nem éppen könnyű szakra. Alapvetően vékony alkat mellett hetente 2-3 alkalommal sportolok, rendszeresen járok fodrászhoz, visszafogottan, de szépen sminkelek, nőiesen, csinosan öltözködöm. Tudok főzni, állítólag nem is rosszul. Nem szeretem, ha túl sokat költenek rám, csak amennyit tudom, hogy tudnék is viszonozni és nem várom el, hogy autóval hordozzák a fenekemet bárhová is. Szerintem kicsit hisztis vagyok, de férfiak állítása szerint, amit én csinálok, az még nem a hiszti kategória. Miért van az, hogy mégse jutok el még egy randiig se soha? Mi az, ami kell a férfiaknak, ami hiányzik belőlem?
2015. aug. 26. 22:20
1 2
 11/17 omba ***** válasza:

Nekem szimpatikusnak tűnsz, de ahogy végigolvastam, tulajdonképpen mikor volna neked energiád egy fiúra?


Meg hát ki volna az, aki veled kb. egy súlycsoportban érezné magát? Nem a kilókra gondolok?


Szóval belőled nem hiányzik semmi - azok a pasik hiányoznak, akik nem görcsölnének be, hogy mit tudnak ők neked nyújtani?

2015. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk erősen húzza lefelé a piaci értékemet, hogy nem szép az arcom, elképzelhető, hogy azt nem tudom semmivel kompenzálni...
2015. aug. 27. 00:30
 13/17 anonim ***** válasza:
"Piaci érték" ez jó. Azért ne valami eladósorban lévő áruként tekints magadra. Biztos tetszel valakinek, csak az az ember hasonló cipőben jár, mint te: nem mer megszólítani, úgy gondolja, hogy nem lenne esélye nálad, vagy azt hiszi nem a te "súlycsoportod".
2015. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja és valószínűleg te sem veszed észre ezt az embert, pedig lehet az orrod előtt van.
2015. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 omba ***** válasza:

Figyu, aki az arc alapján keres, választ, az úgyse tudna veled mit kezdeni!


Én szép lassan sodródtam össze egy olyan nővel, aki hát szintén nem véletlenül nem modell lett. Amikor szültük az első gyerekünket, viszont egyszerűen gyönyörűnek láttam.

Már vége a dolognak, és szerintem elég randa az ábrázatja.. így megy ez.

2015. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem szürke egérke vagy, és az egyetemen az ilyet nem veszik észre. Túl sok a feltűnőbb személyiség, erről szól az egyetem. Ha nem vagy bálna, márpedig 45kg-val biztosan nem, akkor pillanatok alatt találnál magadnak elfogadható pasit, ha olyan helyeken próbálkoznál, ahol a visszafogottabb pasik vannak. Nálunk például van társasjáték klub, és ott kevés a lány, alapvetően szürkeegér lányok, de ott mindenki felfigyel rájuk. Persze kevés a jó pasi is, de a kevés lányra pont jut elég. Itt most nem az activity-re meg a catanra gondolok, hanem a "geek/kocka" társasjátékokra egyébként. Biztos van nálatok is hasonló. Akár egy tánckör, zenekar, sportkör. Valami társasági esemény, ahol nem a "menők" vannak, ott te leszel feltűnő.


Ha meg már arra jutottál, hogy márpedig csak egy srácot akarsz magad mellé, akkor töltsd le a League of Legends-et, és rögtön 200an fognak ugrálni utánad... Nem in-game, mert ott úgyis csak retardáltakkal fog összerakni, de ha megosztasz pár vicces képet facebookon, akkor úgyis feltűnik valakinek, hogy "juuuuj kocka csaj", és ugrik. Bevisz a társaságukba és majd választasz magadnak egy normálisabb kockát. Az "igazi kocka csajok" persze meg fognak őrülni tőled, de ennyit megér.

2015. aug. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehetsz túl okos, nem elég önbizalommal, vagy nyers a stílusod, vagy zárkózottabb, mogorva vagy néha, ez riasztó a pasiknak. Az is lehet, hogy nem tudsz flörtölni és nem vesze észre a kínálkozó lehetőségeket. na ilyenkor van az, hogy baráti társaságból egy ismerőssel jobb kialakírtani valamit, mint vadidegennel, ha ez a típus vagy, amit leírtam.
2015. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!