Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvárásaim miatt nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Eléggé intelligensnek és műveltnek tartanak, ahhoz, hogy normális kapcsolatot tudjak kialakítani valakivel, elvárom, hogy legyen a szintemen, mert ha kilóg a kapanyél a szájából, és csak a sarki kocsmáig terjed az érdeklődése, akkor nem valószínű, hogy akad közös téma.

Nem kell diploma, csak legyen esze.

Valamint tetszen külsőre. Mindegy, hogy 170cm magas, vagy 190, hogy vékony, mackós, vagy sportos, nem ettől fog megtetszeni. Jó, ha lehet, ne legyen szélesebb, mint magas. Viszont előny, ha férfiasan néz ki, azaz borosta, szakáll, normális frizura, nem ecsethaj és egyéb kiegészítői.

Ha ezen túl még megfog benne valami (kisugáruzás, humor), akkor már van esélye.


De miért nem lehet ilyet találni?


22l


2015. aug. 30. 20:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
3%
Mert ilyenekre alig van igény.
2015. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Itt vagyok én is-e...Mondjuk borostám nincs.:D
2015. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem igen. No nem azok miatt amiket leírtál, hanem azok miatt amiket nem. Szóval, kik próbálkoztak eddig nálad?
2015. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
0%
Lehet neked az kell amit nem kaphatsz meg vagy rossz helyen keresel. Ha csúnya vagy ne várj túl sokat. Adj fotót had lássuk mennyire jogosak ezek az elvárások.
2015. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, de nem szeretnék ide képet kitenni
2015. aug. 30. 20:09
 6/37 anonim ***** válasza:
46%
Akkor mit szeretnél? :D
2015. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
21%
Igen, de nem azok miatt, amit leírtál, hanem amiket nem (pl. legyen jóképű, magas, stb.)
2015. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
21%
én írtam a kérdezőnek levelet, de nem is ír vissza :(
2015. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%
Akkor küld üzenetbe.
2015. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
76%
Te egy különleges lány lehetsz,mert én még nem találkoztam olyan lánnyal akinek kívánsága lett volna a szakáll.Általában azért passzolnak el a nők mert nem vagyok hajlandó megválni a szakállamtól.
2015. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!