Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvárásaim miatt nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Eléggé intelligensnek és műveltnek tartanak, ahhoz, hogy normális kapcsolatot tudjak kialakítani valakivel, elvárom, hogy legyen a szintemen, mert ha kilóg a kapanyél a szájából, és csak a sarki kocsmáig terjed az érdeklődése, akkor nem valószínű, hogy akad közös téma.

Nem kell diploma, csak legyen esze.

Valamint tetszen külsőre. Mindegy, hogy 170cm magas, vagy 190, hogy vékony, mackós, vagy sportos, nem ettől fog megtetszeni. Jó, ha lehet, ne legyen szélesebb, mint magas. Viszont előny, ha férfiasan néz ki, azaz borosta, szakáll, normális frizura, nem ecsethaj és egyéb kiegészítői.

Ha ezen túl még megfog benne valami (kisugáruzás, humor), akkor már van esélye.


De miért nem lehet ilyet találni?


22l


2015. aug. 30. 20:00
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%

Szóval ha intelligens, művelt, van esze, jól néz ki, továbbá van kisugárzása és humora... akkor akár még ESÉLYE IS LHET nálad?


Nem. Szerintem egyáltalán nem vársz el túl sokat. :D

2015. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
8%
És kedves kérdező, te cserébe adsz az embernek? Mert az a minimum, hogy ez visszafele is így menjen.
2015. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%

Én kábé megfelelek, ha a viszonylag hosszú haj nem akadály. Ja, meg vékony vagyok. De tudod, ezen lehet dolgozni, ha van kiért. Okosnak, intelligensnek, műveltnek is tartanak. És akár hiszed, akár nem: nekem is szinte ilyesmi elvárásaim vannak a nők felé és én is nagyon nehezen találok. Kevés az okos, gondolkodó ember, aki nem ítél kapásból, aki türelmes, toleráns, aki nem szélsőséges, aki ad magára, de nem túlozza el a dolgokat, akinek nem a pénz számít és aki nem a saját malmára hajtja minden áron a vizet. Aki tanult, olvasott, de ez nem feltétlen a diplomájához köthető. Aki ismer kultúrákat, nyelveket legalább olyan minimális szinten, hogy elhiggyem róla: igen, ő érdeklődő típus, aki nyitott mindenre és mindenkire. Túl kevesen tudják, hogy egy párkapcsolat kettőn áll, nagyon sok emberen vettem már észre, hogy folyton, de tényleg minden alkalommal a párjukban(barátjukban, szülőben) keresik a hibát és eszükbe sincs megpróbálni valahonnan máshonnan szemlélni a problémát.

Hehh, elszaladt velem a ló.. szóval lényeg, ami lényeg, nekem is "magasak" az elvárásaim, ennek ellenére én is találtam már magam mellé két-három lányt, akik meg tudták adni azt, amit vártam és megelégedtek azzal, amit nyújtani tudtam. Szóval csak türelem, eljön az ideje.


23f

2015. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
68%

"Kell", "legyen", "elvárom", "van esélye".


Felszólítások és elvárások. Mint egy királylány, aki ül a vártoronyban, és várja, hogy a királyfi kiszabadítsa a sárkány karmai közül. Nem vagy királylány, és nincs királyfi. Emberek vannak, akik megismerik egymást, és hátha jó lesz. Ilyen hozzáállással sose fogsz találni senkit.

2015. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem te egy "kicsit" kövér vagy. (A "kicsit" úgy értsd, hogy nagyon.) Minden más esetben a férfiak a hozzád hasonlókra tapadni szoktak, kivéve a nagyon kövér nőkre, mert egyfajta önmagukra fennálló igénytelenséget feltételeznek róluk.
2015. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok kövér, átlagos arányos alakom van
2015. aug. 30. 20:50
 17/37 anonim ***** válasza:
18%
Nem hiszem el.
2015. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Az már a te bajod.
2015. aug. 30. 21:02
 19/37 anonim ***** válasza:

Ámítástechnika, téged eddig is figyeltelek, eddig se voltál valami észkombájn, de most már azt is kell mondjam, hogy gyökér vagy.

Lehet a világ legszebb nője valaki, ha a személyisége elviselhetetlen. Erre nem gondoltál?

2015. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok bár te nem biztos, hogy nekem tetszeni fogsz.
2015. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!