Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvárásaim miatt nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Eléggé intelligensnek és műveltnek tartanak, ahhoz, hogy normális kapcsolatot tudjak kialakítani valakivel, elvárom, hogy legyen a szintemen, mert ha kilóg a kapanyél a szájából, és csak a sarki kocsmáig terjed az érdeklődése, akkor nem valószínű, hogy akad közös téma.

Nem kell diploma, csak legyen esze.

Valamint tetszen külsőre. Mindegy, hogy 170cm magas, vagy 190, hogy vékony, mackós, vagy sportos, nem ettől fog megtetszeni. Jó, ha lehet, ne legyen szélesebb, mint magas. Viszont előny, ha férfiasan néz ki, azaz borosta, szakáll, normális frizura, nem ecsethaj és egyéb kiegészítői.

Ha ezen túl még megfog benne valami (kisugáruzás, humor), akkor már van esélye.


De miért nem lehet ilyet találni?


22l


2015. aug. 30. 20:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
20%
#19: Nagy tudású barátom, téged sem azt eszedért fognak szeretni. A sok-sok kiéhezett kandúrból na ne mondd, hogy nem akad egy halom papucs, aki elviselhetőnek véli a kérdezőt, már ha esetleg elviselhetetlen. Az undorító zsírsertés kinézettel hamarább elriasztható a férfiak többsége, te flúgos.
2015. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt, de gondolom, neked még dagadt nő se jut
2015. aug. 30. 21:23
 23/37 anonim ***** válasza:
78%

Huha, zsírsertésezel itt ismeretleneket, és én vagyok a flúgos. Kösz, nincs több kérdésem. :DD


Kérdező, mondom, személyiségre gyúrj rá. Az Ámítástechnika-félékkel meg ne törődj.

2015. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem flúgosság, hanem színtiszta gyökérség. Te voltál, aki flúgosnak neveztél engem. Persze volt már vagy fél órája is, elhiszem, hogy nehéz abban a parányi agyadban ennyi információt elraktározni.
2015. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Egyébként aki hájpacni, az pontosan tudja, hogy kábé örök szüzességre van ítélve, és nem azon pörög, hogy túl magasak-e az elvárásai, mert pontosan tudja, hogy a teste miatt neki nem lehetnek elég alacsonyak az elvárásai. Úgyhogy a feltevés már itt megbukott.
2015. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Missi_Key ***** válasza:
0%
Bocs de ámitással kell egyetértsek... Biztosan több vagy mint 50 kg.
2015. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

#27: Magyarázd már ki, hogy az "és én vagyok a flúgos"-sal nem a vitapartneredre célzol, ugyanis ezzel indirekt módon leflúgosoztál. :D Informális logika, ajánlom figyelmedbe, olvasgasd, alig pár száz oldal. Szükséged lesz rá, mert hiányosak az ismereteid.


#28: Ez is hatalmas marhaság! Rengeteg kövér r#banc van totál elszállva magával/magától, vagy legalábbis nincs tisztában az önképével, ezért is lett belőlük tonnamadonna, mert gőzük sincs, hogy kajálásból is mi az elég. Számtalan esetben is volt már itt kérdés kirakva egy halom elvárással, majd végül kiderült, hogy a kérdező leányka egy önmagára igénytelen, mindent felelőtlenül összezabáló malacka, és még ő volt felháborodva, hogy a linkelt képét kritizálni merészelik.

2015. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Mindig is baromságnak tartottam ezt az indirekt logikát. Én eléggé direkt módon legyökereztelek, meg azt írtam rólad, hogy nem vagy észkombájn. Hogy továbbá te mit indirektezel nekem, az már a te baromságod. Mondjuk idiótának tűnsz, az tény, szóval akár még igaz is lehet a flúgosság.
2015. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
# 27: Állj már le! Te vagy az, aki látatlanul kialakítasz egy képet az emberekről, és azt sulykolod, anélkül, hogy bármi alapja lenne... Megjegyzem, az imént egy másik kérdésnél azt írtad, a tapintatosságot tekinted a férfi fő erényének. Akkor gyakorolhatnád...
2015. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
#28: Na jó, most már annyira belezavarodsz a dumádba, hogy még az atyaúristennek is ellentmondanál, csakhogy győzhess, fanatikus idióta. Irreleváns, mit tartasz baromságnak, legfőképpen az előző mondatomban említett előítélet miatt, formálható, alakítható kis hülyegyerek vagy te, az indirekt beugatás meg még mindig a "flúgos" jelzőre vonatkozott, és nem a legyökerezésre, "Vili, te nagyon hülye", mivel erről beszéltünk, nem? Vagy kihagynak a csapágyak nyak fölött? Arról már meggyőztél, hogy te nem csupán idiótának tűnsz (amit nekem szúrtál), hanem alá is támasztod. Megnyugtatlak, tehetségtelenül játszod a hülyét. Meddig fogsz még itt vergődni, és sikerélményekre torpedózni?
2015. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!