Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szeretnék párt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék párt, de elment a kedvem a keresgéléstől. Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Elegem van belőle, hogy sírnak a férfiak, hogy az összes normális nő foglalt, miközben mennek a vihogó szépségek után, hozzám pedig csak oda se jön senki, esélyt sem kapok. Elegem van, hogy nincs egy normális hely, ahol lehetne ismerkedni: parkban, könyvtárban nem szokás, hiába hangoztatják, hogy "mennyire jó ismerkedős helyek", szórakozóhelyre pedig senki sem kapcsolatot keresni jár. Utcán, boltban ugyancsak nem ismerkedik senki. Mindenki mondogatja is, hogy aki tesz érte, dolgozik magán, annak lesz... Évek óta fejlesztem magam, sportolok, csiszolom a stílusomat, képzem magam, de semmi haszna, ugyanúgy semmibe néznek. Van valami, ami az ellen van, hogy feladjam?
2015. aug. 27. 16:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az simán hülye, már bocs de nem egészen normális a srác :)
2015. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utoljára kérdezem, adnál nekem, egy épen hogy átlagos férfinak esélyt vagy nem?
2015. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

"Mert a full jóképűeknél próbálkoztál,akik fullos csajokkal állnak csak le, ez a gond."


"Csakhogy itt egyik nő sem akar ismerkedni, a nők a kérdezővel az élen azt várják, hogy a szőke herceg menjen oda hozzájuk személyesen."


Ilyen megnyilvánulások nélkül igen, de ezek után már nem.

2015. aug. 27. 22:08
 24/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom

sajnos rosszakkal találkoztál

a jókból kevés jutott a földre!!!!


Kevés normális ember van,ebből nagyon sokan foglaltak.:(

Nehéz rendes,normális srácot vagy éppen lányt találni!

Ahogy múlnak az évek egyre nehezebb.


Minden jót,sok sikert,szerencsét kívánok neked és még sok mindenkinek aki nem talált társat magának!

2015. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz konditerembe. Ott jópasik nagyszámban előfordulnak, vannak köztük normálisak is.

Hasonló helyzetben vagyok én is, szeretnék egy társat, de nagyon nem akar össze jönni, pedig nem a bögyös plázacicákra hajtok. Hiába vagyok kedves, gondoskodó, romantikus és hüséges típus; mivel nem vagyok macsó alfahím rezgésekkel meg kémiákkal, ezért nem tudok egy lányt sem meghódítani. Én már azt várom hogy valaki feltalálja a szerelem ellenszerét.

2015. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!