Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szeretnék párt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék párt, de elment a kedvem a keresgéléstől. Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Elegem van belőle, hogy sírnak a férfiak, hogy az összes normális nő foglalt, miközben mennek a vihogó szépségek után, hozzám pedig csak oda se jön senki, esélyt sem kapok. Elegem van, hogy nincs egy normális hely, ahol lehetne ismerkedni: parkban, könyvtárban nem szokás, hiába hangoztatják, hogy "mennyire jó ismerkedős helyek", szórakozóhelyre pedig senki sem kapcsolatot keresni jár. Utcán, boltban ugyancsak nem ismerkedik senki. Mindenki mondogatja is, hogy aki tesz érte, dolgozik magán, annak lesz... Évek óta fejlesztem magam, sportolok, csiszolom a stílusomat, képzem magam, de semmi haszna, ugyanúgy semmibe néznek. Van valami, ami az ellen van, hogy feladjam?
2015. aug. 27. 16:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

" szórakozóhelyre pedig senki sem kapcsolatot keresni jár."

"Utcán, boltban ugyancsak nem ismerkedik senki."


Nyomokban tévhitet tartalmaznak e mondatok. :)


Boltban, ha figyeled a kosarát, simán leszólítod, hogy mi a véleménye arról a termékről, ami benne van. Láttad már, hogy reklámozzák, de még nem mertél venni. Már ez egy indító szöveg.

Utcán megkérdezed, merre van a legjobb fagyizó a környéken? Elmondja, és besütöd, hogy veled tartana-e hálád jeléül, mert meghívnád stb. :D

2015. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 MolotovPunk ***** válasza:
59%

Lehet a kisugárzásoddal van baj.

Továbbá az sem jó dolog,ha görcsösen keresel párt.

Nálam általában mindig akkor jött nagy szerelem,amikor nem számítottam rá.Pont akkor mikor egyáltalán nem is kerestem senkit.


27/F

2015. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ne add fel. Gyere át hozzám, iszunk egy pohár bort, dumálunk, aztán meglátjuk, mi sül ki belőle.
2015. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van...25 éves nő vagyok, mindent megteszek h jól nézzek ki, már néha lehet átesek a ló tùloldalára mert sokszor csak bámulnak tátott szájjal családom szerint nem mernek közeledni felém, de én meg nem tartom magam jó nőnek, a csinos, szép kifejezést sokszor megkapom de h jó csaj lennék soha...és azt látom minden nap h a huszonéves pasik a lotyókat preferálják tisztelet a kivételnek tudom h ez csak egy nézőpont, de ezt látom egyil csaj tapad a másik után szerintem nem is jó faszikra vmi mégis vonzza, de nyilvánvaló h néhány hónap után dobja őt is. Mire találkoztam egy értelmesnek tűnő pasival rátapadt egy nő az orrom előtt persze hamar lapátra tette, na de komolyan ennyire hülyék a férfiak v csak rossz helyen járok? :O mellesleg teljesen igy van buliba nem komoly kapcsolatot akar egy kezdeményező pasi se...munkahelyen is a ribik tapadása megy...bolt, könyvtár, kávézó kizárva, én már kezdeményeztem régebben volt aki azért küldött el mert csak szexkapcsolatba lett vna benne...hozzám egy kezemen megtudnám számolni hány pasi jött oda ismerkedni...nem vagyok egy elveszett emberke, de rájöttem b a tisztalelkű normális nőknek semmi esélyük amit a jelenlegi munkahelyemen látok az az évtized poénja és még h férfiak nem ismerkednek munkahelyen, hát meg h mennyi K szaladgál a világba és mi nők csodálkozunk ha a férfiak félrelépnek...
2015. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Fogadni merek, hogy ha valaki írna neked privátot, rögtön az lenne a válasz, hogy neten nem ismerkedsz.
2015. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Abban is biztos vagyok, hogyha netalán egy magamfajta épen hogy átlagos külsejű férfi leszólítana, kitalálnál mindent, csak 5 percre ne kelljen beszélgetni.
2015. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én is beleuntam 3 évvel ezelőtt. Azóta se változott semmi, a nyugalmas éveim eltelésén kívül. Mint ahogy látom rosszabb a helyzet mint volt. Felszínesség mindenütt. Tök 8 mit csinál az ember -10 ponttal indít a másik félnél.


26F

2015. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Itt eléggé sokan keresgélnek.
2015. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Csakhogy itt egyik nő sem akar ismerkedni, a nők a kérdezővel az élen azt várják, hogy a szőke herceg menjen oda hozzájuk személyesen.
2015. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Na és még is mit tettél annak érdekében, hogy lehessen?

Az egy dolog h fejleszted magad meg sportolsz, de várod mindenhol a sültgalambot vagy valmennyire kezdeményeztél már valaha is?

2015. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!