Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szeretnék párt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék párt, de elment a kedvem a keresgéléstől. Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Elegem van belőle, hogy sírnak a férfiak, hogy az összes normális nő foglalt, miközben mennek a vihogó szépségek után, hozzám pedig csak oda se jön senki, esélyt sem kapok. Elegem van, hogy nincs egy normális hely, ahol lehetne ismerkedni: parkban, könyvtárban nem szokás, hiába hangoztatják, hogy "mennyire jó ismerkedős helyek", szórakozóhelyre pedig senki sem kapcsolatot keresni jár. Utcán, boltban ugyancsak nem ismerkedik senki. Mindenki mondogatja is, hogy aki tesz érte, dolgozik magán, annak lesz... Évek óta fejlesztem magam, sportolok, csiszolom a stílusomat, képzem magam, de semmi haszna, ugyanúgy semmibe néznek. Van valami, ami az ellen van, hogy feladjam?
2015. aug. 27. 16:30
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Kezdeményeztem már, de mindig elutasítottak.
2015. aug. 27. 19:54
 12/25 anonim ***** válasza:
Miért?
2015. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mert nem voltam elég szép nekik, azt hiszem.
2015. aug. 27. 20:06
 14/25 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2015. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mert nincs az a tipikusan szép arcom.
2015. aug. 27. 20:13
 16/25 anonim ***** válasza:
Mert a full jóképűeknél próbálkoztál,akik fullos csajokkal állnak csak le, ez a gond.
2015. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Abszolút nem voltak olyan klasszikusan jóképűek.
2015. aug. 27. 20:20
 18/25 anonim ***** válasza:
Értem, de az minden esetre igaz, hogyha én próbálkoznék nálad,akkor elutasítanál.
2015. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Akkor meg rosszaknál próbálkozol akiken nem látsz semmi éppeszű érdeklődést, azt azért észre lehet venni főleg egy férfin ha tetszik neki a nő...
2015. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kedves 19-es 4. vagyok, én már kezdeményeztem pasinál akiről lerítt h tetszek neki, a mai napig néz kieső szemekkel, talán az a gond h hülyén csináltam a tudtára adtam egy haverján keresztül a tetszik, erre ő másra nyomult, mondván h nem akarja h félre értsek bármi kedvességet tőle, de emellett válogatósnak tartott ami számomra érthetetlen, válogatok de neki nem vagyok jó? Fura...mindenesetre rajta a mai napig azt látom h tetszek neki, zavarba van mellettem, folyton bámul, a szemembe nem mer nézni ha észreveszi h látom ahogy néz elkapja a fejét, igaz velem mindig komoly, semmi szexualitásra utaló poén ami a többi általa meg a haverjai által kinyilvánított szerintem tipikus "jó nő" felé...( bár magánvéleményem szerint az agyonszolizott, fekete hajó cicababák nem kimondottan valók másra mint a szex, és ezek a nők akik közvetlen környezetünkben vannak valóban csak arra jók, mindemellett ő komoly kapcsolatot akar(na)) mindegy már beletörődtem, sztem a kérdezőnek is ezt kéne tennie meg sok itteni válaszolónak/kérdezőnek.
2015. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!