Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki keressen párt a saját súlycsoportjában? Milyen súlycsoport?

Figyelt kérdés
Bővebben itt kifejtem: Rengeteg helyen olvasom, hogy mindenki a saját súlycsoportjának megfelelően keressen párt. Ezzel a probléma, hogy én pl teljesen átlagos kinézetű vagyok, alapvetően nincs sok önbizalmam se, és nem vagyok a világ szépe. Viszont, igyekszem magamból kihozni a legjobbat, ízlésesen öltözködni, megtanultam szépen sminkelni, az arcom vonásaihoz illeszkedően, hogy azért mégis ha kilépek az utcára, azt önbizalommal tehessem és jól érezzem magam a bőrömben. Ebből kiindulva, rengeteg pozitív visszajelzést kapok a külsőmmel kapcsolatban, viszont tudom milyen érzés az is, ha valakinek totál átlagos a mostani nyelv szerint "csúnya" arca van, mert nem vagyok szupermodell, beletörődtem, ezzel dolgozok nap mint nap. Ebből kiindulva viszont nem értem ezt a " mindenki keressen a saját súlycsoportjában" dolgot. Rengeteg olyan fiút látok, aki kifejezetten helyes lehetne, ha szorulna belé egy kis stílus, de ők megelégszenek a ténnyel, hogy rondák, és innentől kezdve megállt az élet. Egy jó frizura ( nem a közhelyes pávahaj ) és egy öltözék már rengeteget tud dobni az emberen... inkább az a kérdésem, hogy miért akar mindenki ilyen kijelentések mögé burkolózni, mikor egyszerűen csak lusták tenni azért, hogy szebb benyomást keltsenek? :S És mielőtt jön valaki pattogni, mindig én voltam a kicsi csúnya kövér lány, amíg nem kezdtem el tenni ellene.
2015. aug. 26. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Megmondóember beszólt :D
2015. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Az ember ahhoz a stílushoz mérten öltözzön és viselkedjen, amilyen emberekkel ő kapcsolatot akar kialakítani. Én pl. nem sminkelek, mert nélküle szebbnek látom magam, egyszerű, praktikus, de nőies ruhákat hordok. Ezzel a megjelenéssel olyan embereket vonzok, akiknek a mindennapos arcfestés nem szempont. Így aztán, mivel az én, és az engem körülvevő emberek mércéinek megfelelek, elégedett leszek magammal.


Ha te nagyon sokat foglalkozol a külsőddel, akkor olyat keress, aki ezt értékeli, esetleg hasonló erőfeszítéseket tesz saját magáért. Ez a te "súlycsoportod".

2015. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:

Szerintem is hülyeség.

Az más kérdés,hogy senki se sírjon,ha emiatt nem kesz egyből barátja/barátnője.

2015. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettes! Én nem kértem párkeresési tanácsadást, de köszönöm, hogy gondoltál rám is :D És ezt most akkor majd magyarázd el a 150. embernek is, aki kiírja, hogy nincs senkije mert ronda, és soha nem fog kelleni senkinek, egyedül fogja bevégezni 9 macskával, stb. Én valószínűleg nem is jönnék össze olyan emberrel, aki nem jön be testileg és lelkileg is egyaránt, a kérdés inkább az volt, hogy azok az emberek, akik hisztiznek ilyen dolgok miatt, miért nem hajlandóak tenni is azért, hogy legyen valakijük és jobban érezzék magukat a bőrükben.
2015. aug. 26. 19:13
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért van, mert sokan még nem találják a helyüket, nem tudják még mire is vágynak igazán, valamint sokaknak lehet baráti problémája is, mert zárkózottabbak stb.. De ettől még, ne hasonlíts magadhoz másokat, mert senki sem egyforma, te már megtaláltad önmagad, segíts, hogy mások is megtalálják, ezért van az oldal.
2015. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem a közhelyes pávahaj"


Hogy ne a kérdésre válaszoljak, teljesen a szívemből szólt, hogy a jó frizurának köze sincs a mai pávahajhoz.

Ha én a saját súlycsoportomban keresgélek, akkor 100%, hogy nem ütközöm pávagyerekbe.


Amúgy meg egy számomra "álompasit" fogtam ki. Helyes, jóképű, arányaiban izmos (nem az a kigyúrt, az nem vonz) és a stílusa, a belő világa fantasztikus. Becsületes, tisztelettudó, megbízható, mindennél jobban szeret stb...


Én koránt sem tartottam magam soha ehhez hasonlónak nőben, de a barátom mégis belém szeretett. Ez 4 éve volt, most már én is szépültem, de ha megnézem az akkori képeimet, nem tartom magam olyan gyönyörűnek.

2015. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"miért nem hajlandóak tenni is azért,"


mert nincs pénzem arcplasztikára

2015. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mert nincs pénzem arcplasztikára"



telitalálat ! tökéletesen összefoglaltad a lényeget. mármint nem a pénztelenséget, hanem a külső mindent elsöprő elemét.

2015. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!