Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy butaság hivatás alapján választani párt?

Figyelt kérdés

Nagyon rokonszenvezek az orvosokkal, hihetetlenül tisztelem őket és azt, amit csinálnak nap mint nap. Tudom, hogy a munkájuk sok áldozattal jár, de úgy érzem, megfelelően tudnám kezelni az ebből adódó problémákat. Nem tudom, hogy mennyire normális az, hogy kimondottan orvosokkal szeretnék ismerkedni és hogy ennyire szeretném, ha orvos lenne a párom. Talán amiatt van ez, mert én is azt a pályát választottam volna, de sajnos a cukorbetegségem miatt nem lehetek orvos. Így próbálom megélni azt, amit én nem tudok?


Ez elítélendő, illetve butaság? Vagy, ha ennyire vágyom rá, akkor tartsak ki az elhatározásom/elképzelésem mellett és ismerkedjek csak orovosokkal?


2015. aug. 21. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Egy ember milyenségét nem a szakmája dönti el.

Lehet orvosi diplomával is valaki sötét bunkó.

2015. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálad az illető személye háttérbe szorul, képes lennél valakibe beleszeretni, ha egy kicsit is szimpatikus, csak mert orvos...
2015. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Az elsőnek van igaza. Szerintem még sosem jártál magyar állami kórházban. Ok, meggyógyítanak az orvosok minket, ez tény és való. Ezért taps jár nekik. De engedtessék meg, hogy ennek ellenére is ki lehessen mondani: Az orvosok zöme bunkó és lenéző. Tisztelet a kivételnek!
2015. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az orvosokkal ismerkedni számotokra azt jelenti, hogy a legelső orvossal, aki szembe jön, össze is kötném az életemet? Nem azt mondtam, hogy CSAK EZ számít, hanem hogy az átlag elvárások mellett ez is fontos számomra. Cseppet sem jelenti, hogy magának az embernek a milyensége nem érdekel, ha orvosi diplomája van. Tanuljatok meg szöveget értelmezni szerintem.
2015. aug. 21. 19:43
 5/12 anonim ***** válasza:
A kérdések szerint a hivatás alapján választasz párt...
2015. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hivatás alapján = csak adott hivatású emberekkel ismerkedni, közülük választani. Nem pedig azt jelenti, hogy ha van egy ügyvéd, van egy vállalkozó, van egy orvos és van egy rendőr, akkor az orvost választom függetlenül attól, hogy milyen ember.
2015. aug. 21. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Vannak nők akik csak a rendőrökre buknak...
2015. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bukj a pénztárcára, mint minden normális lány. Az eü dolgozók nem keresnek jól.
2015. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő csak butaság szerintem. A leírás alapján nem nagyon forogsz orvosok közt. Nekem van pár orvos ügyfelem, de sokak munkája fele olyan magasztos sincs mint amennyire annak lefested maguk az emberek meg...van jó is rossz is maradjunk ennyiben.


Nekem párom végzettsége ugyanaz mint az enyém, nem így kerestünk pusztán így alakult munkahelyen (ja ez se túl családbarát foglalkozás). Ennek is megvan a jó és rossz oldala, én egyenlőre több pozitívumot fedeztem fel benne.

2015. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha orvos volnék, nem örülnék, hogy a szakmám előrébb van énnálam. :O
2015. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!