Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam 2 pici gyerekkel, szerintetek mennyi esélyem van így párt találni?

Figyelt kérdés
27 èves vagyok, ès kicsit fèlek, hogy így nem lesz egyszerű dolgom...Persze most mèg nem eröltetem a dolgot de egyszer biztosan eljön az a pont amikor elkezd hiànyozni...
2015. aug. 23. 08:37
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
49%

Igen, ez is egy tipikus eset, hogy tini szerelemről azt hiszik, hogy sírig tart.

Idősebb férfi, vagy több gyerekes férfi nem jó?

Attól tartok ilyennel kell beérned.

2015. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom miért pontoztatok le.
2015. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
56%

Ilyenkor okadni tudok a ferfi nemtol. Nem az a baj, hogy nem jonnetek ossze gyerekes novel(hisz en sem gyerekes ferfival), hanem stilus ahogyan ezt eloadjatok. Biztos van olyan csaj,aki az altalatok leirt modon vallalt csaladot es eli az eletet, de ezt ti folyamatosan rahuzatok minden egyes gyerekes nore... logikus.Az meg kulon vicc karegoria, hogy a ferfiak bezzeg szentek a hazassagban, egy csunya, atlagos pasi meg soha nem hagyna el a csaladjat...a f****t nem.

Felkene allni az itelkezo szekbol es kicsit nagatokba nezni.

Az en reszemrol ilyen kommentek utan, nem csodalkozom, hogy nincsen parkapcsolatotok. Elsosorban azert mert sz*r alakok vagytok, egysiku, bunko gondolkodassal.

Lehet pontozni.

21/N

2015. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
64%

Jaj, hagyd már, 35-ös! Valahol ki kell engedni nekik a gőzt. Ettől függetlenül ezek a gyerekes nők már rég kapcsolatban lesznek, mikor ők még mindig ott fognak tartani, ahol most.

Ennyi vigasz jár nekik, hogy itt sírjanak, pontozzanak, szidják a nőket és álmodozzanak, hogy ezek a nők egyszer majd hű, de megbűnhődnek, hogy nem érték be velük. :)

2015. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
0%

Ugy felhuztam magam, hogy a helyesirasom vmi botranyos. De mindegy, valoszinu ugysem jon at nekik az uzenet.

Amugy nagyon szomoru, valoban. Az ilyen embereknek a homlokukra kene irni, hogy "defektes pasi vagyok".

2015. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon tetszik az utolso mondatod! :)
2015. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
39%
"Ugy felhuztam magam, hogy a helyesirasom vmi botranyos." Egyébként is botrányos, ne fogd arra, hogy felhúztad magad! :)
2015. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
84%

17:37, miért nem akkor jutott ez eszébe, mikor anno fiatalabb volt a nő, nem volt 2 gyereke, és próbálkozott nála kismillió pasas, ő meg mindet tahó módon lekoptatta, mert neki nemkell az Ordas, Turbó-ment akar. Utólag már mehet a szánom-bánom, könnyű okosnak lenni, de hát "carpe diem" volt a jelszó, itt az eredménye.

17:48, a kérdésből úgy tűnik, ez nem álmodozás, ez a valóság. Na ki is él álomvilágban? Ne aggódj, cirka 20-30 év múlva majd tapasztalod a saját bőrödön is :D Nyugodtan tolhatod a lepontozást, az nekem is megy.

2015. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
49%

" Ne aggódj, cirka 20-30 év múlva majd tapasztalod a saját bőrödön is"

A franc se tudja! De ha 60 után, sőt tán közel 70 évesen hülyülök be és kezdek bepróbálkozni a pasiknál, meg is érdemlem. :D

2015. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de szerintem abszolút nincs rendben, hogy a nő 50 évesen, 3-4 zabigyerekkel (más-más apától persze) kényszerül rá arra, hogy ha nemjut Turbó-men, akkor beéri Ordassal is nagy kegyesen, addig meg akit lehet, elhajtja.

Ha szerinted ez így teljesen rendben van, nem minősítem inkább...

2015. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!