Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam 2 pici gyerekkel, szerintetek mennyi esélyem van így párt találni?

Figyelt kérdés
27 èves vagyok, ès kicsit fèlek, hogy így nem lesz egyszerű dolgom...Persze most mèg nem eröltetem a dolgot de egyszer biztosan eljön az a pont amikor elkezd hiànyozni...
2015. aug. 23. 08:37
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
97%

A nők általában ott szúrják el, hogy nem elégszenek meg azzal, hogy a férfi elfogadja őket gyerekestől, hanem egyből siettetni próbálják a ffi "pótapuka" jellegű integrációját. Ha a nő több türelmet tanúsítana és időt adna a férfinak, akkor a férfi is sokkal jobban állna a dologhoz.


A másik gond pedig a "megszállott anyuka" típus. Én is belefutottam. Már az első második randin csak és kizárólag a gyerek(ei)ről beszél. És sokat. Semmi más nem érdekli a gyerekén gyerekein kívül. Ilyenkor a férfi joggal érzi magát a nő szemében többedleges fontosságúnak.


Az anyaság természetes. Minden tiszteletem az anyaságukat felelősen kezelő nőké. Nem is várnám hogy egy uj pasi miatt hanyagolják a gyererekeiket.


De elijesztik a férfit az erőszakossággal és azzal, hogy a szinte megszállottsággá vált és megélt anyaságukat úgy tolják a férfi arcába, hogy az besokall.


Sajnos jártam így. Hölgyek! Ha kell egy társ nektek, akkor ajánlom az alábbiakat az ismerkedés idejére: ne legyen minden második vagy minden mondatotok randin vagy irogataskor a gyereketek, mint kizárólagos téma. Randin ne vigyétek gyerekcipő boltba a pasit nézelődni. Az ismerkedés első fázisában ne akarjátok családsofőrként HASZNÁLNI a pasit. Ha a pasi nem akar azonnal megismerkedni a gyereketekkel az nem feltétlen jelent ellenszenvet. De előbb az anyukájára kiváncsi. A pasi pénzével ne kalkuláljatok, ne legyen bennetek elvárás és ne a fejôstehenet lássátok a pasiban. A pasinak a gyereketek akkor is idegen marad, ha megszeretik egymást. Ha jó a kapcsolat akkor a pasi magától is jófej lesz, nem szabad siettetni.


És végül de nem utolsó sorban. Fogadjátok el és adjátok meg a pasinak azt hogy kettesben lehessen veletek. Hisz elsősorban ő veletek akar lenni. A legalkalmazkodóbb férfit is el lehet ijeszteni azzal ha erőltetik a kvázicsalád jelenetet és még meg is sértődnek ha nem jól sül el.

2015. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
80%
Senki sem elvált, gyerekes nőről álmodik, de van akinek csak ez jön össze. És az elvált nők sem szerelmet keresnek, csak pótapukát.
2015. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
24%
0.
2015. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
44%

Úristen, mennyire el vagytok tévedve páran.

Egyfelől rosszul vagyok attól, aki azért sír, hogy mi nők felületesen a macsót válasszuk, aztán neki marad az elvált anyuka, de csak akkor kell ha bombanő. Ja, persze. A válásnak több oka lehet, és a "rendes" pasik is lelépnek néha.

De nem ez a lényeg. Hanem hogy egy normális nő nem pót apukát keres hanem SZERELMET. Nekem anélkül sosem menne. Társkeresőn sem írt rám senki, csak egy hatvanéves pasi, mert neki a gyerek nem gond. De én nem keresek pót apát, a lányomnak ott a saját apja, anyagilag független vagyok. És ha azt mondom hogy inkább egyedül maradok de a kölcsönös szerelemnél alább nem adom, akkor persze én vagyok a válogatós nő.


Tök mindegy, van-e valakinek gyereke vagy nincs. Az illető jelleme nagyjából ugyanaz. Igen, sajnos nagyon nehéz így partnert találni. Én egy tartós szex kapcsolatban vagyok, mert nem akarok a gyerekem életébe beintegrálni senkit aki esetleg nem marad. Így kielégülnek az igényeim, és a gyerekem számára apa marad az egyetlen férfi. De jó volna egy igazi kapcsolat, jó volna úgy ébredni, hogy odabújok valakihez és érzem hogy szeret. Mondjuk én már nem vagyok fiatal, neked még összejöhet. Szívből kívánom neked.

2015. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
61%
Mert ahogy írtad anyagilag független vagy. De amelyik nő keres maximum százat, és van két gyerek, ott biza kell egy férfi, aki eltartja őket.
2015. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
60%

Rossz a kérdésfeltevés...

Ne úgy közelítsd meg a kérdést, hogy két gyermeked van. Elsősorban ember vagy, NŐ vagy, és vannak bizonyos életkörülményeid, ahogy mindenkinek. Olyan emberre van szükséged, aki a személyedet fogadja el, és vele együtt az életed is.

Ha a fő identitásodnak az anyaságot tekinted, akkor a férfiakban joggal merül fel, hogy csak pótapukát keresel... ne így állj hozzá. Társat keress, aki mindenestül elfogad. És így (csak így) van esélyed.

2015. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj, hogy az utolsóelőtti tapasztalatból beszélhet, mert ezt látja maga kórül, ahogy én is ezt látom.
2015. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
35%
8:41-nek van igaza. Tipikus eset, a domináns alfahím felcsinálja és otthagyja két zabigyerekkel, így meg már nem fog kelleni senkinek. Ilyen az amikor fordul a kocka...
2015. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
73%
Itt nem csak arról van szó, hogy ott egy plusz gyerek, hanem akkor nagyobb lakás kell, meg őrá is költeni, és ha egyébként is szűkös a tárca, akkor kétszer meggondolom hogy megér-e annyit az egész, hogy én túlórázzak, szűkösködjem a lakásban, hogy más gyerekei jól érezzék magukat.
2015. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
62%

A fenti válaszok mutatják, hogy milyen jó "szűrő", ha az embernek már van gyereke... nem fog tudni összejönni egy megkeseredett, másokra mutogató, életképtelen lúzerrel, aki még saját magát sem tudja eltartani...

A gyerekes nőt csak egy FÉRFI vállalja fel. Nem olyan nagy baj ez. :)

2015. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!