Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam 2 pici gyerekkel, szerintetek mennyi esélyem van így párt találni?

Figyelt kérdés
27 èves vagyok, ès kicsit fèlek, hogy így nem lesz egyszerű dolgom...Persze most mèg nem eröltetem a dolgot de egyszer biztosan eljön az a pont amikor elkezd hiànyozni...
2015. aug. 23. 08:37
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
49%
A gyerekes nőt csak egy LÚZER FÉRFI vállalja fel. Nem olyan nagy baj ez. :)
2015. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
51%
Mással se nagyon fog tudni összejönni. Érdekesmód ilyenkor már megtenné neki egy "megkeseredett szűznyomilúzer" is, akiket eddig levegőnek nézett, de mostmár ő nem kell nekik. Eheti amit főzött.
2015. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavarnak a gyerekek de én tuti nem tartanám el más gyerekét.
2015. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén? Ilyen kapcsolatban csak egy 50 %-os nőt kapsz, mert 50 %-ban tuti a gyerekeié az élete. Ráadásul soha nem lesznek a te gyerekeid, és még ha össze is költöznél, kit érdekel majd hogy óvodába mennek, iskolába mennek, mi történik velük. Engem tuti nem. Úgyhogy csak felületes szemlélő lennél abban a "családban", amíg nincs közös gyerek. Ráadásul ha össze is költöznétek, és kamaszodnak, rá se szólhatnál apa módjára, mert rögtön jönne, a "te nem vagy az apám!" duma, és ki tudja a nő is mikor kinek adna igazat nevelés terén. Na kösz ebből nem kérek, majd az saját gyerekemet úgy nevelem, ahogy akarom, ahhoz legalább lesz közöm.
2015. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim válasza:
72%
A lúzer srácok fiatalon szenvedik a magányt, de felnőtt korukra megszokják, a nagymenő csajok pedig hozzászoknak hogy körülöttük forog a világ,és nehéz nekik elfogadni, hogy két gyerekkel már nem kapósak annyira,még a lúzerek között sem.
2015. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
65%

13:59, ott a pont, zöld pacsit adtam :)))

Annyi idősen a férfiak már úgy vannak a nővel mint a nyuszika a medve fűnyírójával...

2015. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
52%
Megkérdezném a kérdezőt, hogy valóban arról van-e szó, hogy annak idején összejött egy alfa bikával, aki felcsinálta és ott hagyta? Ha így volt akkor ugye nem baj, ha hangos nevetésben török ki?
2015. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Igazából nem tartozik szorosan a kérdéshez, de azért leírom... Ez az alfahímes tézis ugyan reálisnak hangzik, de nálam nem ez a helyzet...Nálunk inkább az volt a baj, hogy túl fiatalon jöttünk össze, még tini korunkban, boldogság, házasság, majd jöttek a gyerekek, eltelt 10 év...de ahogy ez lenni szokott, úgy tűnik a tini szerelem nem tart örökké, mindig abban reménykedtem, hogy mi leszünk a kivételek, hát sajnos nem így lett...
2015. aug. 23. 15:10
 29/49 anonim ***** válasza:
67%

Mivel itt sokan tapasztalatból beszélnek, én is csak azt írom le, mit tapasztalok, mit látok a környezetemben.

Ismerek néhány nőt, akik elváltak úgy, hogy gyerekük van.


Szinte senki maradt egyedül, mint talált társat, méghozzá normális férfit nem azt a tipikus lúzert, aki a kutyának sem kell.

Egyedül csak az maradt, aki úgy érezte, neki többet már nem kell férfi.

Úgyhogy fel a fejjel, egyáltalán nem lehetetlen.


Lehet, ezért megkapom a magamét, de senkit nem akartam megbántani, csak azt írom, amit látok.

2015. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
57%
Azért az sem mindegy, hogy egy gyerek van, vagy kettő. Egy magamfajta lúzer soha nem hagyná el a családját, és nem a nő miatt, hanem a gyerekek miatt. Lehet félredug, de nem válik el.
2015. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!