Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tenyleg kulonleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenyleg kulonleges igenyek ezek? (F)

Figyelt kérdés

27 eves ferfi vagyok, a kov3tkezok nagyon fontosak szmomra


-ne dohanyozzon es ne igyon alkoholt, megvetem mindkettot

-ne legyen festve a haja, lakkozva a korme, nagyon minimalis smink neha elmegy

-ne hasznaljon eros illatu tusfurdot, parfumot, sampont

-legyen huseges

-legyen olvasott, muvelt, erdeklodo


Ennek mindenhol a szoges ellentetet latom. Bohocra festet, mukormos "nok", az osszes vedel, cigizik, csak a bulin jar az eszuk, egy konyvet nem olvastak el eletukben.


2015. júl. 18. 12:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
45%

#30 Azért ez is más dolog..


Ha a páromnak nagyon nem tetszik a körmöm színe, akkor legközelebb majd valami olyanra festem, ami neki is tetszik. Egyébként minden alkalommal megkérdezem tőle milyen színű legyen. Nagy ritkán van, hogy én döntök róla, mert alkalom lesz és a ruhámhoz igazítom a körmöm színét.


Ha a parfümömet utálja, akkor elmegyünk és választunk egy olyat, ami neki is tetszik.


Ha hányingert kap a kakaóvajas tusfürdőmtől, akkor legközelebb nem olyat használok mikor vele vagyok, hanem olyat amivel nincs baja.


Ha kiscicát akarok beújítani otthonra, de allergiás rá, akkor nem fogok cicát tartani.


Tehát teljesen más, hogy egy-egy dolog nem oké...de nem kell kiirtani az egészet az életéből.


A csajod meg hülye volt..igazán lecserélhette volna, valami másfajtára, ha ennyire nem bírtad.

2015. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Nem mondod :D ***** válasza:

Most nem azért, de kinek kell egy olyan férfi, aki még azt is elvárja, hogy az illető ne fesse se a körmét, se a haját. Én pl. mindkettőt festem. A körmöm azért, mert tetszik, a hajamat meg azért, mert szeretem kipróbálni és fiatalon szerintem ez normális. Az meg teljesen más dolog, aki az őszülés miatt festi a haját.

Azért csak úgy zárójelben megkérdezném, hogy ilyen elvárások mellett te mit tudsz nyújtani? Az ilyen emberből még azt is kinézem, hogy csak misszionáriusban lehet vele dugni, mert a többi nem "normális". Most komolyan, mit képzelsz, mégis hol élsz? Egy nő legyen már nő és szépíthesse magát úgy, ahogy neki jól esik. S most komolyan, ha találkozol egy lánnyal és talál vele a szó, csak azért mert festi a haját nem fogsz vele kapcsolatot kialakítani?! Ez annyira felszínes viselkedés, hogy elképesztő...

2015. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!