Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tenyleg kulonleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenyleg kulonleges igenyek ezek? (F)

Figyelt kérdés

27 eves ferfi vagyok, a kov3tkezok nagyon fontosak szmomra


-ne dohanyozzon es ne igyon alkoholt, megvetem mindkettot

-ne legyen festve a haja, lakkozva a korme, nagyon minimalis smink neha elmegy

-ne hasznaljon eros illatu tusfurdot, parfumot, sampont

-legyen huseges

-legyen olvasott, muvelt, erdeklodo


Ennek mindenhol a szoges ellentetet latom. Bohocra festet, mukormos "nok", az osszes vedel, cigizik, csak a bulin jar az eszuk, egy konyvet nem olvastak el eletukben.


2015. júl. 18. 12:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
A haj meg köröm festéssel nem tudom mi a gond, szerintem ezt a nők 90%-a csinálja. Ilyet te nem találsz, mint amit leírtál. Legfeljebb a Himaláján vagy valami elszigetelt civilizációban. A cigarettát meg a vedelést én sem szeretem, de hadd fesse már magát szerencsétlen. Elvégre azért festik magukat, hogy neked tetsszenek.
2015. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
14%
Ezek teljesen elfogadható, normális igények.
2015. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
17%
:D persze ilyen pasi nincs is
2015. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

"A haj meg köröm festéssel nem tudom mi a gond, szerintem ezt a nők 90%-a csinálja."


Na látod, itt a gond. A hajfestés még abban az esetben megérthető, ha őszül. :D


"Elvégre azért festik magukat, hogy neked tetsszenek."


És mi van, ha neki a természetes szépségek tetszenek?

2015. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

A 2.-at és a 3.-at semmi jogod megszabni senkinek.


A többi a belső értékekre, érdeklődésre, viselkedésre (alkoholfogyasztás) irányuló elvárás szerintem reális.


Persze támaszthatsz ilyen elvárásokat, de esélyes, hogy kiröhögnek. Legalábbis én biztos nem tudnám visszatartani, ha nekem bárki is meg akarná mondani, hogy milyen tusfürdőt használjak...


Egyébként te milyen könyveket olvasol, ha szabad kérdeznem? Mert én szeretek olvasni, és pont az ellenkezőjét látom a férfiaknál. A volt egyetemi csoporttársaim is pl. egytől-egyig szeretnek olvasni, szerintem ez műveltebb körökben alapvető. A munkahelyemen is sokan olvasnak ebédszünetben. Egytől egyig nők, férfit még nem láttam könyvvel a kezében.

2015. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
11%

"A haj meg köröm festéssel nem tudom mi a gond, szerintem ezt a nők 90%-a csinálja."


Na jó, a körömfestés se lenne nálam kizáró ok, ha nem valami extrém csili-vili dologról van szó.

De ha lehet, azt se.

2015. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Biztos vannak ilyen lànyok, de ha neked ilyen elváràsaid vannak ilyrn körben is mozogsz. Én sok smink nèlküli lànyt látok a városban, ha pedig fedtik is a hajukat természetesnek hat.

Kiváncsi lennék, miért vannak ezek a kikötéseid?

2015. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%

"A 2.-at és a 3.-at semmi jogod megszabni senkinek."


Nem megszabni akarja, hanem elvárja.

Akire nem igazak ezek, arra nem rákényszeríti, csak nem jön össze vele. Nem tudom, evvel mi a gond.

2015. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom milyen körökben ismerkedsz, hogy csak az ellentétét látod... A 2-3. pontokból lejjebb adhatnál, mert ilyenből nagyon kevés van, főleg olyan, aki mellette azért igényes. Nem mondom, hogy csak végletek vannak, de kevesen vannak, akik minden igényednek megfelelnek külsőre nézve. Meg az előítéleteidből is visszavehetnél kicsit, attól, hogy valakinek lakk van a körmén, még lehet művelt.
2015. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnék együtt lenni ilyen férfival, mint te.


Olvasott, érdeklődő vagyok. Műveltségben lenne hova fejlődnöm, de azért nincsen ezzel sem gond.

A hűség az mindenkinél elvárás, ezen nincs mit beszélni.


Viszont az, hogy nem ihatok...pezsgő, sör, fröccs?!?! Azért ezek néha jól esnek az embernek, és nyilván nem is a minden hétvégén sárga földig issza magát szindróma lép fel.


A dohányzás lehet feltétel, ezt egyáltalán nem tartom problémának..


De a hajfestés, körömfestés és smink, megint olyan dolgok, amiket ne szabjon nekem meg senki.


Nem hordok magamon tonna sminket, nem is szeretem, de régen festettem pl. a hajam. Seszínű volt, sokkal szebb volt mikor festettem. Azóta le kellett állnom róla és a hajfestésnek köszönhetően a hajszínem is változott, most festés nélkül is szép.

A körmömet pedig régebben rágtam és csak akkor szép, ha festem.


Szóval nekem nem kéne olyan ember, aki azt mondja, hogy nem ihatok néha napján és ne fessem semmilyen módon magamat.

Na meg a tusfürdő, sampon, parfüm... Na mindegy.


Biztos találsz ilyen csajt. Csak aztán vedd is észre őket, mert általában akik a leírásodban szerepelnek totál átlagosak. Ha kiemelik a szépségüket egy szépt natúr sminkkel, vagy egy csinos frizurával, még magára is fúj némi parfümöt, vagy illatos szép a haja...na akkor lesz gyönyörű az embereknek.. Amúgy meg csak egy átlagos szürke kisegér.

2015. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!