Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tenyleg kulonleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenyleg kulonleges igenyek ezek? (F)

Figyelt kérdés

27 eves ferfi vagyok, a kov3tkezok nagyon fontosak szmomra


-ne dohanyozzon es ne igyon alkoholt, megvetem mindkettot

-ne legyen festve a haja, lakkozva a korme, nagyon minimalis smink neha elmegy

-ne hasznaljon eros illatu tusfurdot, parfumot, sampont

-legyen huseges

-legyen olvasott, muvelt, erdeklodo


Ennek mindenhol a szoges ellentetet latom. Bohocra festet, mukormos "nok", az osszes vedel, cigizik, csak a bulin jar az eszuk, egy konyvet nem olvastak el eletukben.


2015. júl. 18. 12:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

De könyörgöm, mi az, hogy nincs joga beleszólni?

Mikor egyes nők elvárják, hogy a férfi izmos legyen, akkor miért nem jön senki avval, hogy nincs joga beleszólni?

2015. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"De könyörgöm, mi az, hogy nincs joga beleszólni?"


Úgy értem, hogy persze, hogy nincs joga beleszólni, de joga van elvárni, és nem összejönni egy nővel, ha nem felel meg neki.

2015. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
78%

Minden szép és jó, de arról elfeljtettél írni hogy TE MIT TUDSZ ADNI EBBEN A KAPCSOLATBAN!!!

Elvárásaid lehetnek de nem biztos hogy a másik fél elvárásainak is megfogsz felelni!

Ilyen török basáktól akiknek csak elvárásaik vannak a nők felé az Isten mentsen meg!

Szerintem maradj meg a jobb kezeddel annak biztos nem lesz gyümölcssampon illata.....

2015. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
23: Mondjuk ha ugyanazokat teljesíteni tudja, akkor is gond, hogy vannak elvárásai?
2015. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
31%
Nem úgy értem, az én elvárásaimat tudja teljesíteni??
2015. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
25: Ez természetesen attól függ, hogy mik azok. :D
2015. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
89%

23/25 vagyok

-Nem iszom és nem dohányzom, nem járok partykra

-Nem festem a hajam de járok fodrászhoz azért vágatni

-Festem a körmöm, sminkelek rendszeresen a mindennapokban is. Parfümöt is használok.

-Szappannal és gyógysamponnal fürdöm igy az illatos tusfürdő/sampon kiesik nálam

-hűséges vagyok

-Olvasott,érdeklődő,művelt vagyok sőt egyetemre is járok

De költők a megjelenésemre, szeretek ruhákat és egyébb kiegészítőket vásárolni (nem a H&Mből). Szeretem a hangulatos éttermeket, cukrászdákat. Örömmel járok koncertekre,kiállításokra,múzeumokba.


Az elvárásom a férfivel szemben hogy legyen művelt,okos,olvasott,érdeklődő és tájékozott. Legyen diplomája, munkája, normális jövedelme és egy újabb autója. Ne legyen tetoválása, ne legyen izomra gyúrva. Tiszteljen, becsüljön meg és legyen hűséges.

2015. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
27%
27/ párkapcsolatban vagyok nem ismerkedés miatt írtam le. Szemléltetni akartam hogy ha neki vannak igényei akkor nekem is lesznek. Nem csak a férfi oldaláról szól egy párkapcsolat.
2015. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#12 Egy szóval nem mondtam, hogy kevesebbet érne a nő. Csak a külsőségekről beszéltem, semmi egyébről.


Ahogy egyébként a válaszod után ezt valaki le is írta.


#10

2015. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
69%

A volt menyasszonyomat fogjuk rá, hogy egy parfüm miatt dobtam!

Ettől a parfümtől, mikor befújta magát folyt az orrom, kapart a torkom, köhögtem fuldokoltam. Szerinte ezért panaszkodni vicces és nyafogós dolog, nem volt róla hajlandó lemondani. Véleménye szerint, ha szeretem akkor elfogadom így is.


Ennyire azért nem voltam megveszve érte, repült a parfümmel együtt!

2015. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!