Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tenyleg kulonleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tenyleg kulonleges igenyek ezek? (F)

Figyelt kérdés

27 eves ferfi vagyok, a kov3tkezok nagyon fontosak szmomra


-ne dohanyozzon es ne igyon alkoholt, megvetem mindkettot

-ne legyen festve a haja, lakkozva a korme, nagyon minimalis smink neha elmegy

-ne hasznaljon eros illatu tusfurdot, parfumot, sampont

-legyen huseges

-legyen olvasott, muvelt, erdeklodo


Ennek mindenhol a szoges ellentetet latom. Bohocra festet, mukormos "nok", az osszes vedel, cigizik, csak a bulin jar az eszuk, egy konyvet nem olvastak el eletukben.


2015. júl. 18. 12:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, tudjuk az elvárásaidat. Te mit tudsz nyújtani?
2015. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

"

Biztos találsz ilyen csajt. Csak aztán vedd is észre őket, mert általában akik a leírásodban szerepelnek totál átlagosak. Ha kiemelik a szépségüket egy szépt natúr sminkkel, vagy egy csinos frizurával, még magára is fúj némi parfümöt, vagy illatos szép a haja...na akkor lesz gyönyörű az embereknek.. Amúgy meg csak egy átlagos szürke kisegér."


Erre szeretnék reagálni.

Azt írtad, hogy smink nélkül meg parfüm nélkül "csak(!) egy átlagos szürke kisegér". A csak az azt jelenti, hogy kevesebb. Tehát szerinted kevesebbet ér egy olyan nő, aki nem sminkel, nem fúj parfümöt stb.?

Én nem mondom, hogy aki nem sminkel, többet ér, de ne is érjen kevesebbet, ha lehet kérni.

A kérdezőnek meg vannak elvárásai, lehet, hogy nem értetek vele egyet, de azért valljuk be, hogy nem irreálisak, nem teljesíthetetlenek.

2015. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem írta, hogy kevesebbet ér, egyedül a külsőről volt szó.


Ha van két egyformán művelt, kedves, csinos nő, mindenki azt fogja a 2 közül észrevenni, amelyiknek kellemes az illata a parfümtől, amelyiken van egy icipici szempillaspirál, smink, rúzs, mert 100x feltűnőbben néz ki, mint az, akin nincs.


Ennek a belső értékekhez vagy emberi értékekhez semmi köze.

2015. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

A 10-es válaszolóval teljesen egyetértek.


Ezek az igények nem különlegesek, hanem nevetségesek. Én kb. akkor támasztok ilyen szigorú feltételeket, ha új telefont akarok venni. Legyen a kijelzője 5"-os, legyen benne minimum 2 GB RAM, a memóriája legyen bővíthető, a processzora is legyen ilyen-olyan stb. És ha pár hét keresgélés után találtam egy ehhez nagyon hasonlót (ugyanis tökéletesen ilyet soha nem fogok találni!), akkor megveszem, 5-6 év múlva lecserélem, és jobb esetben sosem voltam belé szerelmes.


Ha nagyon kicsi eséllyel találsz is egy ilyen lányt, mennyi az esélye annak, hogy valóban vonzódni fogsz hozzá, ő pedig hozzád? (Én például teljesen véletlen az összes kritériumnak megfelelek, de hogy akarnék egy olyan sráccal járni, aki ékezetek nélkül íri? Hát miféle igénytelenségre vall ez? *irónia* ) Voltál te már valaha szerelmes? Ha nem, elmondom, hogy működik ez: van egy elképzeld ideálod, akire egész életedben vágysz, majd egyszer csak szembejön ennek az ideálnak a totális ellentéte, és te egy csapásra beleszeretsz. Erős túlzással. De akár még ez is előfordulhat. Ugyanis az ösztöneidnek és a hormonjaidnak nem tudsz parancsolni.

2015. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Mivel korhatart nem irtal, itt vagyok en neked picinyem.DD

60N

2015. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

14: Épp ez az egyik oka a legtöbb párkapcsolat 2-3 éven belüli felbomlásának, hogy a legtöbb ember nem figyel oda arra, hogy milyen a másik személyisége, csak a hormonokra. Azok meg nem ternelôdnek örökké.

Ebben a kérdésemben bôvebben kifejtettem errôl a véleményem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2015. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi nem elég egy ideális társ megtalálásához. Én pl. megfelelek a kritériumoknak, mégis rosszabb parti vagyok az átlagnál:D Kicsit jobban kellene koncentrálnod a belső tulajdonságokra, mert az, ha valakin már egy gyümölcsillatú sampon sem tetszik, elég fura elvárás, főleg, hogy nincs mellette, hogy például legyen az illető felelősségtudó vagy figyelmes.. Amit leírtál, az olyan módon szűkíti a kört, hogy nagyon kevesen maradnak a hálóban, és nem feltétlen a párkapcsolatra alkalmas nők. Ahhoz több kell, mint otthon ülni egy melegítőben, és olvasni.
2015. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Igen


Soha nem jönnék össze olyan pasival, aki megszabja hogyan éljek...


A leneg hogy ne eröltesd rá senkire az. Igényeidet.. Ha találsz ilyet, akkor sok boldogságot vele


De remélem tudod hogy ennyi nem eleg a boldogsaghoz... Mi van ha egy festett hAjú neha alkoholt fogyaszto nőben/ nővel talalod meg a boldogsagot

2015. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Az túlzás, hogy különlegesek lennének, viszont az is biztos, hogy nem hétköznapi igények.


Egyébként ismerek egy ilyen lányt (19 éves), akire pontosan illik a leírásod. Csak ő meg már épp átesett a ló túloldalára ezek miatt... ő már szerintem ápolatlan benyomást kelt. Mintha nem akarna foglalkozni saját magával, a külsejével.

Szóval lehet, hogy tökéletesnek tűnik az általad elképzelt nő, de a valóságban már abszolút nem olyan, mint amilyenre te gondolsz.

2015. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább fesse a körmét. Olyan lehangoló amikor meglátod papucsban vagy szandálban festet, sima körömmel.


Ha felnőtt ember akkor az első hármat akkor csinálja amikor akarja, nincs jogod beleszólni.

Utolsó kettő teljesen normális igénynek számítanak.

2015. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!