Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden normális lány elkelt már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden normális lány elkelt már?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, hogy nincs normális szingli lány. Tapasztalataim szerint, amelyik szingli az vagy lelkileg teljesen kuka, vagy külsőleg eléggé csúnyácska (nem ad magára, a megjelenésére, nem akar nőként kinézni).


Itt állok 27 évesen, és egyszerűen nem találok senkit.


Aki normális az már párkapcsolatban él és esetleg már el is jegyezték.


2015. júl. 8. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
48%

Ha viszont azért történik mert 2 ember kölcsönösen adni akar a másiknak, akkor történik a csoda, ehhez viszont szerintem nincs szükség a kapcsolatosdira.


Igen viszont vannak akik nem akarnak akárkinek adni :))) mert van ami nem jár akárkinek.

2015. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
25%

igen? nézzél már szét vakbolond.

velem foglalkozik az élettelen söpredék oldalak óta :D gratulálok! meg azzal hogy nézek ki

meg küldjek képet,meg mennyi a szabadidőm,milyen ember vagyok :D meg mit írok hova,meg mit írtam privibe 20 éve

ide linkeli a sötét koboldja :,D



nagy melegbe a sok bolond rám kattog,mert írtam valamit amiben semmi gyűlölködő volt

de már azon áll a peckük hogy nézek ki :,D vigyétek már ki magatokat a szemétbe!



már rég nem verekszem :) felnőttem

2015. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 LeftBehind ***** válasza:
8%
51. Én nem is mondtam olyat, hogy "akárkinek" :)
2015. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

Hát a stílusodból nem az jön le hogy nem veszekszel, és pláne nem az hogy felnőttél.

Írtad hogy határozott férfi vagy. Oké, ez legyen így mert szép és jó, meg inkább ez mint az itt nyafogó hímnemű egyedek. De gondoltál már arra hogy az utálkozó szemétkedő meg az igazi férfi az nem egy és ugyan az? Max kamaszkorban, utána kissé ciki... :) Szerintem senki nem csesztetne téged ha nem lenne rá oka. Nem is az a baj igazából ahogy önmagadról vélekedsz. Legalább is nekem nem. Mert ha tényleg olyan jó pasi vagy tőlem legyen egod bánom is én. De ahogy idegenekről képes vagy nyilatkozni az mindenről tanuskodik csak arról nem hogy felnőttél és vérbeli férfi vagy. De ezt már leirtam 1szer sajnálom hogy nem jutott el még a tudatodig :) Amúgy mit kell puffogni? Ha ez mind nem igaz rád, ne vedd magadra. Igaza van egyik elöttem szolonak ellentmondásos vagy, és képtelen vagy normális hangnemben vitázni :) csak támadsz...milyen érdekes

2015. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
75%

Ja és attól senkik leszünk, mert nincs pasik? :D Ez még egy felfogás.

Kapj már kicsit észbe, te kezdted az egész patáliát, miszerint neked jogodban áll mindenkit minősíteni ismeretlenül is, jogodban áll megállapítani, hogy kinek mi jár, hogy ki milyen, mindeközben pedig magadat az égig magasztalod fel. Csak annyira szűk látókörrel rendelkezel, hogy az orrodnál tovább nem látsz.

Megszólsz minket, hogy ilyen meg olyan beképzeltek vagyunk és senkik vagyunk meg stb stb, miközben te egy hajszállal sem vagy jobb, személyeskedsz és próbálod odamondani keményen és bizonygatni a saját hülyeségedet, na de ha valaki rád mond valami számodra nem tetsző dolgot, akkor kivered a hisztit, mint egy 2 éves kisgyerek. :D De te azért kőkemény férfi vagy. Igen esetleg a férfiak szégyene, na az vagy te, de az ilyet nem nevezném férfinak, megsértve ezzel a valójában férfiakat.

Addig amíg te ismeretlenül nem kezdtél el ítélkezni és játszani a nagy embert, mi sem írtunk sértő dolgot, de ami sok, az sok. Én az írásaid alapján írom mindazt, amit írok, meg gusztustalan ez a fölényeskedés, hogy azt hiszed te vagy a világ tetején és lenézel mindenkit.

El vagy tájolva, remélem minél hamarabb észbe kapsz és kihúzod végre a kezed a biliből Mr.Tökély :D

2015. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
14%

ők hozták fel a külsőm nem én :,D ők akarnak leminősíteni minden áron,mert akkor könnyebb lenne a dolguk,csak nem lesz :)) nem néztem le senkit addig,még ők nem kezdték


4 5 6 ide jön és elkezd dobálni,olyan is akihez szólva se lett soha :D egyre rámennek,10en :D

de velem nem bírtok 100an se :))) hiába.


nehéz így értelmes beszélni :)


azt meg amit írtam a beképzeltségről ott nem neveztem meg senkit,olvasd vissza nyugodtan,de mind magára vette de érdekes :D...kinek nem inge ugye :)


általánosságban beszéltem,nem az oldalról,a való életről.Onnan merítve.


de erre jöttek sorba az oltásért pedig nem vagyok védőnő se :D hehe

2015. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
77%
"ők akarnak leminősíteni minden áron,mert akkor könnyebb lenne a dolguk" :))) hát tudod erre mondják hogy visszanyal a fagyi. De ezt írta előttem a lány nem olvastad? Ha te írod xy-ról hogy egos meg nincs tisztában a szintjével, meg nem kap pasit meg stb stb stb azt neked mind szabad. De rólad merjen valaki képet alkotni ajjaj, akkor már oltás van, meg mit képzel. Nem akarod hogy minősitsenek? Rendben van, de akkor te se tedd ezt másokkal. Olvasd el az ide írt első hsz-edet mégegyszer. Süt belőle az utálat. Kiir egykérdést ide egy számodra ismeretlen ember és te egyböl ledegradálod, hogy ő mekkora szeméttenger már meg egyebek, pedig nem is ismered. Fogalmad sincs az életéről, a személyiségéről, a multjról. Aztán csodálkozol ha páran neked ugranak? Hát vicces vagy komolyan.
2015. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
77%
Ezen mi lepontozni való van??? hja mert érdemben nem lehet bele kötni aztán egyszerűbb a pirosat nyomkodni. Nem tudom ki/kik teszik de csak nyugodtan :) ebből is látszik hogy igazam van.
2015. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
75%

Jajj szegény mindjárt meg is sajnállak. Hogy lehet ennyit összehazudozni? Tényleg nem veszed magad észre?


"de azért sokan irtó nagyképűen írnak itt magukról"

Már itt elkezdtél egyfajta minősítést, ugyanis amelyik lány ideírt, mind azt írta, hogy van még normális lány, hisz ő nem lelki sérült, nem tartja magát csúnyának és butának sem. De szerinted ez már nagyképűség. És akkor csodálkozol, ha valaki szóvá meri tenni, hogy nem kéne látatlanban ítélkezni. De persze ezt nem vagy képes felfogni.


"nem néztem le senkit addig,még ők nem kezdték"

Újabb orbitális nagy kamu, ott a bizonyíték amit írtál..

"az álmodozók maradnak maguk,te is ilyen vagy,nyilván olyanoknak nem kellenél akik megfelelnének neked :D mert nem jól látod a szinted,beképzeltnek tűnsz,és valójában nem ütöd meg azt a mércét ami szerinted jogos helyed"

Rögtön ezzel válaszoltál. :) De gondolom ebben semmi lenézés és sértegetés nincs, nyilván.


"azt meg amit írtam a beképzeltségről ott nem neveztem meg senkit"

Jéé tényleg nem: "mert nem jól látod a szinted,beképzeltnek tűnsz"


Te aztán maga vagy az ártatlan bárányka, akinek eszébe sem jut ítélkezni és minősíteni a másikat, úgy hogy nem is ismeri. Tényleg.. Legalább olvasni megtanulnál.

2015. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
22%

én nem nyomtam rá pedig :D


nem gondoltam hogy az sért bárkit,ha akarok sérteni is tudok,de ez nem annak ment,szóval meglepett hogy bárkit ez megsértett.


jóóóóó lehet nem voltam az a szeretetzsák plüss füles mackó :,D elképzelhető,de nem direkt találtam be bárkit.

totál unottan írtam le semmi gyűlölködés meg ilyenek :D

2015. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!