Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden normális lány elkelt már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden normális lány elkelt már?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, hogy nincs normális szingli lány. Tapasztalataim szerint, amelyik szingli az vagy lelkileg teljesen kuka, vagy külsőleg eléggé csúnyácska (nem ad magára, a megjelenésére, nem akar nőként kinézni).


Itt állok 27 évesen, és egyszerűen nem találok senkit.


Aki normális az már párkapcsolatban él és esetleg már el is jegyezték.


2015. júl. 8. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
20%
igen sajnos! én is ezt tapasztalom vagy öngyilkos jelölt depressziós a csaj vagy igénytelen nő
2015. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
12%

Igen, elkelt! Legnagyobb sajnálatomra nekem is. A többi tényleg lelki sérült vagy nem ad magára! De, még ők is túl magasra teszik a lécet magukhoz viszonyítva. Náluk is sokat próbálkoznak és igen kelendőnek érzik magukat.

Semmi buzulás (!), de szinte a magányos 25-35 éves fickók szimpatikusabbak.

Mindenféle ferde hajlam nélkül!

2015. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem igy van, nekem epp nincs kapcsolatom, de se nem vagyok lelkileg zakkant, se nem vagyok csunya. Mondjuk nem jarok el szorakozni, igy inkabb nehez velem osszetalalkozni, illetve az olyan tipusu lanyokkal akik nem jarnak szorakozni.
2015. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
63%
En pl. Normalis szingli nonek tartom magam.csunya sem vagyok, lelkileg is rendben vagyok. Adok magamra, kedves vagyok, 25 eves. Viszont igenyes is. Nekem sincs parom, szi.ten ugy talalom, nem megy konnyen.
2015. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
8%
el kell venni mástól,csak akit meg el lehet az azért nem normális :D szóval csavar van ezekben a dolgokban,bár én úgy fogom fel hogy engem úgysem csalna meg,és menne máshoz,mert mindig csak a jobbra hajtanak.khm khm :,D
2015. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
9%

Jaj, hölgyeim. Bla-bla-bla. Ott vannak az ismerősök ismerősei, internet. Mire vártok még? Ne írjatok ilyeneket.

Ja kérem, dagi-magas-igénytelenek vagytok akkor ne sírjatok!

Ha meg nem, lelki sérült idióta.

Ennyi.

2015. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:

#3 és #5

Szerintem sokakat érdekelne akkor, hogy a való életben hol vagytok? Hova jártok ismerkedni? Nyitottak vagytok?


Azt is megoszthatnátok, hogy milyen elvárásaitok vannak a férfiaktól és mit tudtok cserébe nyújtani.

2015. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki nyitott,barátkozós,nem kuka,van vér a pucájában megszólalni,laza,normális,az nem fog évekig-hónapokig egyedül maradni,hiszen több emberrel beszél,ismerkedik,sok helyzete van.Akik sokáig egyedül téblábolnak,közben hangoztatják hogy normálisak,azoknak van valami gixerük,csak lehet nem tudnak róla,inkább azt mondják hogy milyen fura hogy nem találnak normális párt.
2015. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
Tényleg nem így van, én 21 éves vagyok, nem, nem vagyok lelki sérült, se igénytelen, se zakkant se semmi ilyesmi. Csúnyának sem tartom magam, nem vagyok egoista egyáltalán, sőt inkább önbizalomhiányban szenvedek, de rengeteg pozitív visszajelzést kapok, hogy szép vagyok és csinos, mégis szingli vagyok már egy ideje. Jó mondjuk én nem is hajkurászom a pasikat, tudatosan döntöttem el, hogy szingli leszek, de most így kb 2-3 év eltelte után kezdem érezni, hogy mégis csak jó lenne valaki. De ez nem olyan egyszerű, sajnos.
2015. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
34%
Röhögni fogsz de bárkit kinéztem aki normális és dolgozik. És 2 lábbal áll a földön az mind foglalt. Most már nem szomorú vagyok hanem k**úrvára ideges
2015. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!