Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden normális lány elkelt már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden normális lány elkelt már?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, hogy nincs normális szingli lány. Tapasztalataim szerint, amelyik szingli az vagy lelkileg teljesen kuka, vagy külsőleg eléggé csúnyácska (nem ad magára, a megjelenésére, nem akar nőként kinézni).


Itt állok 27 évesen, és egyszerűen nem találok senkit.


Aki normális az már párkapcsolatban él és esetleg már el is jegyezték.


2015. júl. 8. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Szép,céltudatos és intelligens fiatal nőnek tartom magam,ahogy mások is..Megtalálnak folyamatosan a srácok, mégis szingli vagyok jelenleg,azért mert az én esetemben pont én nem találom meg az 'ideális' srácot/férfit aki igazán hozzám illő lenne.Nem kelt el minden normális lány,az általánosítás a legnagyobb hülyeség..Most én mondjam azt hogy nincs normális férfi? :) Várd ki a végét,meg fogod találni a lányt aki megfelelő lesz számodra.. Remélem engem is megtalál majd az ideális pasi ..20/L
2015. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
21: és az olyan lányokat mint te, hol lehet megtalálni?
2015. júl. 9. 15:45
 23/61 anonim ***** válasza:
7%

azért nem kell illúziókban hinni,a normális nem álmodozó lányokat elviszik az értelmesebb srácok.Igen hamar.Szép is okos is mégsem kell normális pasinak?:) ugyan...


szóval van igazság a dologban,hogy a nehezebben elviselhető réteg szabadabb.De vannak kivételek,

de azért sokan irtó nagyképűen írnak itt magukról,ha annyira szépek jók lennének,kellenének is valakinek


már nem azért.Nárcisztikus személyeknek szólt.

2015. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
Nekem nem is annyira elvárás, hogy normális legyen. Nekem elég lenne egy olyan lány, aki el tudja fogadni, hogy alacsony vagyok és ocsmány. De alacsony és ocsmány sráccal senki sem ismerkedik. Sajnos túl alacsony és ocsmány vagyok ahhoz, hogy valaha is legyen valakim.
2015. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:

29 vagyok és én se találok senkit. Nemcsak hogy elkelt minden normális nő, de úgy 5000 évre előre betelt a várólistájuk is, mert naná hogy mindenkinek ilyen kell. Szóval beállhatsz a sor végére egész nyugodtan, majd valamikor az űrkorszak vége felé sorra kerülsz.

Akik maradtak, azok a felszínes anyagias nők a csillagászati elvárásaikkal, amiket senki nem akar teljesíteni. Ez a nagy büdös valóság....

2015. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
52%
ddevastator Ha Nekem szólt a reakciód,kérlek gyakorold a szövegértelmezést.. Kellek nagyon sok fiúnak,folyamatosan udvarolnak nekem és kapcsolataim is voltak már..Én azt írtam,hogy ÉN nem találtam meg a hozzám valóban illő srácot..Nagyon könnyű látatlanban kötekedni,vagy csak magaddal nem vagy megelégedve hogy egy internetes oldalon vagánykodsz ?
2015. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
69%

#23: Már nem azért, én végigolvastam minden egyes kommentet és egy olyat nem tudnék mondani, ami nárcisztikus és amiben az egekig felmagasztalja magát az illető hölgy.


Azzal, hogy elmondtuk itt sokan magunkról, hogy nem vagyunk se lelki zakkantak, se igénytelen csúnya nők és még s*gghülyék sem vagyunk nem tudom miért lenne nagyképűség. Pláne ha ez az igazság, akkor meg főleg nem értem. Akármilyen hihetetlen is van még ilyen lány.


Én elmondtam, hogy alapból önbizalom hiányos vagyok, ennek ellenére rengeteg embertől (nőktől-pasiktól egyaránt) megkapom, hogy szép és csinos vagyok, amit ugyebár az önbizalom hiány miatt sokszor nem hiszek el.

Mégis sokan "betalálnak" és próbálkoznak, csak én meg azt a bizonyos normális srácot nem találom. Sajnos-nem sajnos én kicsit sem vagyok vevő egy éjszakás kalandokra, sem "szexkapcsolatokra", márpedig sokan ezzel próbálkoznak, van aki elég egyértelműen a tudtomra adja, van aki kertel és hátulról jövős dumákkal akar levenni a lábamról. Nekem ilyen pasi pedig nem kell, ha utánam dobják se.

Még csak buta lánynak sem mondanám magam, tájékozott vagyok alapvető dolgokkal kapcsolatosan, mindig is jól tanultam, érettségi után pedig most fősulis vagyok, tehát nem, nem vagyok se h*lye, se buta.


Sok pasinak az nem tetszik, hogy nem adod magad rögtön 2 szép szó után, és hogy átlátsz a szitán, hogy a mézes-mázas szöveg mögött csak az van, hogy megdughasson.

Annyi ilyen pasival találkoztam már, hogy elég hamar felismerem, ha valaki erre hajt csak.

2015. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
5%

általánosságban nem pont neked.....nem foglalkozok itt senkivel

de akkor már segítek megérteni :)

ott írtam hogy az álmodozók maradnak maguk,te is ilyen vagy,nyilván olyanoknak nem kellenél akik megfelelnének neked :D mert nem jól látod a szinted,beképzeltnek tűnsz,és valójában nem ütöd meg azt a mércét ami szerinted jogos helyed.....Én csak leírtam a helyzetet :) nyilván neked nem Alan Delon udvarol azért :D valljuk be.


így hiába.. mert a lényeg a minőség!!! nem a mennyiség ha már "felvágsz" tanuld meg ;) #minőség



és képzeld én jól látom,a sajátom,ezért élőben is megkapnád a szemedbe ezt a pár jó szándékú és kedves tanácsot,(amit nem is neked írtam hanem másoknak elsősorban)


és ha neked itt kezdődik a vagánykodás,akkor thuglife vagy.

2015. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
Te komolyan ismeretlenül akarod fejtegetni hogy milyen vagyok és kik udvarolnak nekem ? Ne röhögtess már :D Elszégyellnéd magad ha egy kicsit is tudnál a valós tényekről,nehogy még te próbálj engem felvilágosítani.. :) Thuglife vagyok? Hány éves vagy ???! :)
2015. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
5%

nem kell ehhez ismerni,hála az égnek..elég azok a tények amiket leírtál magadról :)

elszégyellnéd te magad mert nekem nincs mire hidd el.

"thuglife",mert neked egy vélemény kifejtés már vagánykodás keménykedés,egy vicc volt de ezt sem érted.(Y) igaz saját magam kedvére írtam.


és hogy hány éves vagyok ahhoz neked semmi közöd :) bölcsebb és érettebb.Rólad ennyit :)



nárcisztikus igen az kicsit off téma :D de tudod az életben is azt látom sokan szépnek intelligensnek ,ügyesnek,vallják magukat aztán sehol semmi,most nem csak a nők ,ez egy jelenség a világban.


jó lenne egy olyan világ ahol annak van arca akinek van mire,és szerénységet tanítani azoknak akiknek szüksége lenne rá igencsak.


de ez off téma mint mondtam,egészséges önkép nem az hogy jónak állítok be olyan tulajdonságokat amik valójában nem azok,

a fogadd el önmagad bárhogyan gyönyörű vagy egy nagy marhaság.


ez régóta szúrja a szemem az utcán is :D csak megemlítettem :)

2015. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!