Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden normális lány elkelt már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden normális lány elkelt már?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, hogy nincs normális szingli lány. Tapasztalataim szerint, amelyik szingli az vagy lelkileg teljesen kuka, vagy külsőleg eléggé csúnyácska (nem ad magára, a megjelenésére, nem akar nőként kinézni).


Itt állok 27 évesen, és egyszerűen nem találok senkit.


Aki normális az már párkapcsolatban él és esetleg már el is jegyezték.


2015. júl. 8. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
68%
Ha bölcsebb és érettebb lennél,nem írnál baromságokat,főleg nem ilyen stílusban,erőszakosan törekedve a fölénybe kerüléshez...Tartom a véleményem,ha már ismeretlenül véleményezzük a másikat gondolom egy önbizalom hiányos -esetlegesen magányos srác vagy aki a való életben megsemmisülne egy hasonló vita folytán.
2015. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
56%

Ja és még valami.. A vagánykodást nem csak erre a válaszodra írtam,megfordultál te már az én kérdésem alatt is..Konkrétabban egy másik válaszolónak küldtél privát üzenetet,amit ő bemásolt a kérdésem alá visszavágásként. Mutatom Mr bölcs és érett :

: ddevastator meg valoban kimeriti a szanalom tetofokat egy ilyen uzenet utan. ;)


Az üzenet szövege: lúzer? megnézném én a pofádat kettőnk közül ki az :D csahos kutya

attól hogy neked nem tetszik a válasz míg építő jellegű,és tanulságos,verd anyadba legközelebb.


Na ezek után te ne merj bármit is megállapítani rólam..:)) Szép napot !

2015. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
52%

"ott írtam hogy az álmodozók maradnak maguk,te is ilyen vagy,nyilván olyanoknak nem kellenél akik megfelelnének neked :D mert nem jól látod a szinted,beképzeltnek tűnsz,és valójában nem ütöd meg azt a mércét ami szerinted jogos helyed.....Én csak leírtam a helyzetet :) nyilván neked nem Alan Delon udvarol azért :D valljuk be. "


Ettől szánalmasabb lehetne valaki?? Ismeretlen embereket minősítesz, kritizálod és úgy hogy fogalmad sincs ki ő és mi ő, te már elkönyveled, hogy beképzelt és sokkal többet hisz magáról, mint amit kéne. Honnan tudod, hogy hol az én jogos helyem és hogy megütöm-e azt a bizonyos mércét? Sehonnan. Ez a lényeg.


Kérdezem én:

Ismersz engem? Nem.

Tudod hogy nézek ki? Nem.

Tudod, hogy kik udvarolnak nekem? Nem.

Tudod, hogy mik az elvárásaim a pasikkal kapcsolatosan? Nem.

Akkor meg miről beszélsz, de most őszintén?? Volt már nem egy barátom, érdekes ők megfeleltek az elvárásaimnak, mind külsőleg, mind belsőleg. Ha valaki, akkor pont én vagyok az, aki nem hisz többet magáról, mint amit kéne, sőt... De kár neked bármit is mondani, hisz te olyan hihetetlenül intelligens (amit a 32-es által bemásolt üzenetedből is lerí) és f*@szagyerek vagy, hogy ezeket már úgyis tudod. ;)


"és képzeld én jól látom,a sajátom,ezért élőben is megkapnád a szemedbe ezt a pár jó szándékú és kedves tanácsot,(amit nem is neked írtam hanem másoknak elsősorban)"

Jajj igen, igen, mi vagyunk a beképzelt buta tyúkok, de azért te nyugodt szívvel közlöd, hogy márpedig te nagyon is jól látod a dolgokat, olyan dolgokat állapítasz meg, amire nincs semmi alapod, nincs semmid amivel alátámaszthatnád, hisz nem is ismersz minket. :D

Kapnál azt hiszem te is olyat élőben szemtől-szemben, hogy nem tennéd zsebre, az ilyen típusú pasik azok, akiket messziről kerülni kell.

Gondolom veled meg a kutya sem állna szóba, aztán azért jössz ide arcoskodni, meg azét nyomod privátba a kemény szöveget, hogy kompenzáld ezt a dolgot.

Szánalmas vagy, ezen nincs mit szépíteni.

(Ja és az Alain Delon Mr.Énmindentudokmindenkiről Királyfi.)

2015. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
14%

67 es drága szép szívű asszonyság, ha nem haragszol nem olvastam ezt el mert nem érdekel

de annyit elmondok,megsúgok mielőtt felrobbansz nem neked írtam amit írtam,érted?:D

nagy öngól ez.


látszik annyira önbizalomhiányos vagy,hogy a másnak szólt üzenetet,általánosságban megfogalmazott dolgokat is magadra veszed,és melldöngetve ordítod sikítod a vélt igazad.


erre no comment...most jól beégtél ezzel :)

de kajak komoly vagy amúgy :,D


az meg hogy egy harmad kézből szedett valótlan privátot ide másol ez a nem tudom hanyas.

rendkívül érett dolog,én meg vagyok az éretlen igen :D

2015. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:

Ja, nyilván nem érdekel, hisz te is tudod, hogy nincs igazad, már nem tudsz mit reagálni, hisz látatlanban ítélkezel.


Itt az egyetlen aki beégett, és nem is kicsit az te vagy, és ezt nem csak az itt nyújtott "teljesítményed" alapján mondom ám, jó pár csodás, intelligenciától túltengő hozzászólásodat volt szerencsém olvasni, hadd ne kommentáljam, jobban jársz.


Milyen másnak szólt az üzenet??

"de azért sokan irtó nagyképűen írnak itt magukról,"

Tehát sokan. Értem. Én pedig erre írtam, hogy végigolvasva az összes kommentet sem találtam önimádó, beképzelt hozzászólást. Nem magamra vettem, csak mivel te itt a többségről beszéltél, és én nem vagyok gondolatolvasó, hogy tudjam kinek írtad, így nyilván reagálok rá, persze ha csak megengeded :D

Nem mellesleg, amit itt írtam magamról, azt sok mást lány is leírta, max másképp fogalmazott, de a lényeg ugyanaz volt. Akkor ennyi erővel miért ne szólhatott volna a "sok" ember közül épp nekem is az üzeneted?Hisz te általánosságban írtad. Én pedig általánosságban válaszoltam. Utána persze már jött a beszólogatás, NEKEM címezve, tudod amikor ismeretlenül megállapítottad, hogy hogy nézek ki, hogy nem ütöm meg a mércét, hogy beképzelt vagyok és még sorolhatnám.


Tényleg nem érzed mennyire gáz vagy? Sajnállak :(

2015. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 LeftBehind ***** válasza:

OK, szóval majd 1 év után tértem ide vissza és mi a halál történt? Régen se voltak itt épp egyetemi disszertációk felsorakoztatva, de ez már tényleg kezd röhejesből átmenni kétségbeejtőbe....


Srácok: Igen, tudom, nehéz....szerintem ennyit mindenki felfogott. 2 dolgot lehet csinálni, vagy feladjátok, vagy Rambó üzemmódban kapcsoltok, hétvégente elmentek egy nagyobb szórakozóhelyre és ismerkedtek mindennel ami él és mozog. Ha tényleg képesek vagytok normálisan kommunikálni és önfeledten szórakozni egy nő társaságában anélkül, hogy görcsösen ragaszkodtok a végkifejlethez (értsd: szex és/vagy kapcsolat) akkor egy idő után össze fog jönni legalább néhány. Ha nem jön össze akkor a fentebb említett dolgokon kell finomítani.


Csajok: Nem kötekedésből, de lenne egy kérdésem. Miért viszolyog itt mindenki a spontán szextől? Azt még értem, ha a fickóról messzire bűzlik hogy csak a lyukra megy, de mi azzal a baj ha 2 ember nem akar kapcsolatot, viszont ennek ellenére kölcsönös szimpátiára alapozva együtt töltenek egy éjszakát, mert....nem tudom, talán feszültséglevezetés képpen, vagy csak mert rohadt jó dolog a szex? Vagy szerintetek csak a perverz állatok akarnak néha csak úgy dugni egy jót? Ugyanmár, kit akarunk mi itt átverni? Az életképtelen pinceszökevénytől a legnormálisabb férfiig mindenkinek naponta több tucatszor fut át az agyán a szex és ne csináljatok úgy, mintha ti nem élveznétek :D

Feltalálták már az óvszert és az esemény előtti/utáni tablettákat, lehet hogy az én agyamban van a probléma de ezek után nem tudok felhozni egy épkézláb érvet se az ellen, hogy 2 ember kölcsönösen jól érezze egymást

2015. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:

"Miért viszolyog itt mindenki a spontán szextől? .... de mi azzal a baj ha 2 ember nem akar kapcsolatot, viszont ennek ellenére kölcsönös szimpátiára alapozva együtt töltenek egy éjszakát.."


Mert sokaknak nem fér bele az életébe ez az úgynevezett "szexkapcsolat" meg "barátság extrákkal" meg tudja fene milyen idióta neveket aggatnak már rá erre. Mert van, akibe szorult tartás és tartja magát annyira nőnek, hogy csak mert épp nincs pasija nem fog összejárni dugni hol ezzel, hol azzal. Nekem és még sok más nőnek ez könnyűvérűség. Ez van. És itt alapból arról van szó, hogy miért nem találnak a fiúk normális lányt, a nők pedig normális pasit. Hát ez az, mert sokan csak szexre mennek.

Számomra a szex egy jól működő és kölcsönös szerelmen alapuló kapcsolat része. Nem arra vágyunk, hogy legyen akivel néha szexeljünk, hanem hogy legyen valaki, aki szeret, aki ott van melletted, akire számíthatsz, és aki nem csak akkor van ott, ha épp viszket a p.öcse.

2015. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
71%

ddevastator

Ha tényleg akkora nagy istencsászár lennél akkor már rég belinkeltél volna magadról egy képet, hogy igen ez vagyok én, pasik sárguljanak csak, nők meg olvadozzanak mert engem nem kap meg bárki :) ennek ellenére mélyen hallgatsz hogy nézel ki. :P

Ha tényleg annyira marha értelmes és intelligens lennél, nem alkotnál itt rendszerint ismeretlen emberekről képet. Gondolok itt bármelyik hozzászólásodra amiben kifejted, az adott csaj ronda, álomvilágban él, önbizalomhiányos...meg még sorolhatnám mi mindent vagy képes összehordani itt vadidegenekről. Igen tényleg marha értelmes okos srác lehetsz mindezek alapján :D Egy szobanövénynél talán komolyabb éretteb gondolkodású vagy...talán.... Gondolom egy iq nulla barinak épp megfelelsz ha jól nézel ki, ha nem még annak sem :)

Továbbá ha tényleg akkora nagy nőfaló istencsászár lennél mi okod lenne itt fröcsögni a nőkre? :)) hmm..hisz mind a lábaid előtt nem? Én még nem találkoztam nőket pocskondiázó alfahímmel. Mi bajotok lehetne ugyan a nőkkel...elvileg

És még utoljára ha valóban akkora nagy istencsászár vagy mi a francot keresel ennyit fent ezen a kis noname oldalon? miért nem a háremeddel vagy? :))) hol vannak napi sok órában a hódolóid? hisz ahogy nézzük meglehetősen visszatérő személyiség vagy itt, nem csak 1-2 írásod van...

Na kb csak ennyire bűzlik a te irigylésreméltó csilli villi kis személyiséged :)

Valójában valami kis önbizalomhiányos kis nyikhaj lehetsz akit nagyívben lekakkant mindenki :)))

2015. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
5%

én tudom hogy igazam van,ez nem függ a te kirohanásodtól :D se a többiétől. van tapasztalatom az életben,és mellesleg a te írásodtól én még jóképű maradok :,D

nekem nincs önbizalomhiányom kicsim :) nincs mire


épp a 79%nek vázoltam a helyzetet békésen,kulturáltan (részemről) egymásközt (értsd: én hozzád egyszer szóltam azt is most)

mikor felrobbant a te önbizalomhiányos puskaporos hordód :D erre várva.



de ha neked jól esik vedd magadra,bátran,igaz nem tartottalak annyira sem érdekesnek hogy pont neked szóljak be :,D de elérted egy percre.ügyi!^^ (Y)


kell a figyelmem? csak mert nagyon harcolsz érte ?:) esetleg alá írhatok neked egy pólót,vagy hőtűmágnest ha szeretnél ^^ vagy egy plüss kis figurát?:) azt lehet simogatni is :D

bátran!! ma jó napom van :)

2015. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
58%

Csakhogy ne zavarodjon össze a picike agyacskád megjegyezném hogy ketten vagyunk 79%-osak. Gondolom ez fel nem merült a tündibündi fejecskédben. :))) Az utolsó előttit írtam én.

Nagyon szép mentő duma....lenne :D ha lenne bármi értelme. Gondolom vagy olyan érdeke mint egy vaknak a néma film :) de az is valami, köszönjük felajánlást..

2015. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!