Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden normális lány elkelt már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden normális lány elkelt már?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, hogy nincs normális szingli lány. Tapasztalataim szerint, amelyik szingli az vagy lelkileg teljesen kuka, vagy külsőleg eléggé csúnyácska (nem ad magára, a megjelenésére, nem akar nőként kinézni).


Itt állok 27 évesen, és egyszerűen nem találok senkit.


Aki normális az már párkapcsolatban él és esetleg már el is jegyezték.


2015. júl. 8. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 MolotovPunk ***** válasza:

Én a helyedben lesz_rnám ezt.

Előbb utóbb találsz valakit,csak ne görcsölj erre a dologra rá...

A többieknek is ezt tudom tanácsolni.

2015. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
57%

Ez egyáltalán nem így van. Én is szingli vagyok, 23 éves, de nem vagyok zakkant, sem lelkileg sérült. Normális családom van, vannak barátaim, el szoktam járni szórakozni, tanulok stb. Nem vagyok kövér, sem ronda. Igaz szépségkirálynő sem vagyok, egyszerűen átlagos. Tetszettem már több srácnak is, mégis egyedül vagyok. Kicsit nehezebben megy az ismerkedés mint az átlagnak, ennyi.

Más ilyen lányokat is ismerek, úgyhogy sajnálom kedves kérdező, hogy ilyen rossz tapasztalataid vannak, de ez elég erős általánosítás volt.

Persze most jöhet sárga pillangó, meg a társai és lepontozhatnak, mint az összes többi lányt. :)

2015. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 MolotovPunk ***** válasza:

Majd akkor én felpontozlak. :)

És igen,vannak még normális lányok,akik szinglik.

2015. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
52%

Az a nagyon egyszerű dolog történik, hogy az átlag nő lassabban teszi túl magát egy párkapcsolaton, mint az átlag férfi. Szóval ugyanannyi hetero férfi és nő van egy időben párkapcsolatban. Kb ugyanannyi egyedülálló férfi van mint szingli nő. Csak a nők kisebb része keres kapcsolatot, mert náluk nagyobb az a réteg, aki még nem tette túl magát a kapcsolatán. Sőt még az is jellemző, hogy egy pasival ismerkednek, akibe hirtelen kicsit bele is esnek, míg sok pasi egyszerre több csajjal ismerkedik (amelyik teheti), így még több csaj """foglalt""", mert ő csak egy pasival akar egyszerre ismerkedni. Ezért a kapcsolatot kereső nők kevesebben vannak, mint a kapcsolatot kereső pasik. Tehát a nők kereslet-kínálat miatt a saját "szintjüknél" jobb pasit kaphatnak, ezért olyat is akarnak. És amikor egy nő végre "kikerül a piacra", mert vége a kapcsolatának és túl is tette magát rajta, akkor rögtön többen csapnak le rá. És kiválasztja a legszimpatikusabbat, és azzal fog ismerkedni. Ez hidd el nekem egy átlag nőnek 2 nap onnantól, hogy kapcsolatot keres. Van akinek 2 év meg van akinek 2 óra, de érted... Szóval jókor kell jó helyen lenni.


Vagy az én teóriámnak van valóságalapja, vagy a te kérdésed is úgy hülyeség, ahogy van. De ha a te problémád jogos, akkor ez kb megmagyarázza. Megoldani sajnos pont emiatt nem tudjuk.


23L

2015. júl. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

#9: éppen ez az! Nyitott vagyok és barátságos, nincs is ezzel semmi gond.


Csak nem találok olyan nőt, akivel kölcsönösen egymást keresnénk.

Pedig van önkritikám, de az olyan alapokat, mint igényesség (külső és belső értelemben) simán tudom hozni.

2015. júl. 9. 07:49
 16/61 A kérdező kommentje:

#15: éles látásod van! én is így gondolom.


csak azt nem bírom, hogy a hold udvar hatás miatt csak a külső számít ismerkedésnél. hiszen emiatt, aki szép az belül is vonzó lesz a nőknek. aki meg nem, az nem lesz vonzó nekik...

2015. júl. 9. 07:57
 17/61 anonim ***** válasza:
52%

Bejött a tippem, 0%-ra lepontoztak azonnal :D Ettől még amit írtam igaz, vannak még normális szingli lányok, csak sokkal egyszerűbb lepontozni, mint ezt belátni :)

12-es voltam

2015. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
71%

Most komolyan ezeknek akarod bizonygatni, hogy normális vagy? Hát normális vagy? :DDD

Amúgy naná hogy vannak, csak azok a normális pasikat keresik. Itt meg a visszatérő szájkaratésok minden csak nem a normális kategória.

Figyi, én az egyik nevén nem nevezem hősünket egyszer megintejuvoltam ki ő mi ő mit csinál egész nap, mit tudna nyujtani egy csajnak. Válasza:

"Jelenleg itthon vagyok, a munkát nem nekem találták ki, netceleb vagyok és erre vagyok büszke :DD"

Akkor miről is beszélünk? Itt ez a szint, ezekkel kár harcba szállni.

2015. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

18: én személy szerint nem szoktam ide járkálni, csak most feltettem egy kérdést.


és a válaszom sem ez lett volna a kérdésedre. mégis komolyan gondolom a kérdést sajnos. ezt tapasztalom.

2015. júl. 9. 11:26
 20/61 anonim ***** válasza:

Kérdez ne vedd magadra, nyilván nem neked szólt a válaszom. Ki is hangsúlyoztam, hogy a visszatérő szájkaratésokról van szó.

Neked sok sikert :)

2015. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!